mk Македонија
Login

Земја

МакедонијаМакедонија

Јазици

Macedonian
 • Macedonian
mk Македонија
Login
Најдобрите Infingame Бесплатни Вртења
26

Infingame Слободни Вртења

Најдобрите Infingame Бесплатни Вртења

Македонија
Playfina Casino
Лиценца:
Curacao Curacao
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: EUR 20
Облогот: 40x

Карактеристики

 • Комплетна инстант-игра
 • Many currencies available
 • Quick and easy registration
 • Variety of deposit methods

Дозволени Игри

Infingame Слободни Вртења

Најдобар Слободни Вртења за играње на слот-машини од Infingame. Земи го својот бонус и за вистински пари играј онлајн во Infingame казината.

Сортирање Best Бонуси
 • Best Бонуси
 • New Бонуси
 • Ниско Обложувачки Бонус
Филтер
 • Hot Bonuses
 • Баталгаажсан
 • New bonuses
 • User Choice
Кориснички резултат

Филтри:

Филтрите сè уште не се избрани
  Филтрирај според:
  Валути
  • BINGO TICKETS
  • BTC
  • BTH
  • CZK
  • DKK
  • GBP
  • mBTC
  • MYR
  • NOK
  • RUB
  • SEK
  • THB
  • TRL
  • USD
  • YEN
  • ZAR
  • EUR
  • PERCENT
  • FS
  • MXN
  • CHF
  • BRL
  • CAD
  • TFS Token
  • WEFT Tokens
  • KRW
  Вредност на бонус
  Македонија
  Stay Casino
  21K играчи

  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Преглед

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: EUR 20
  Облогот: 40x

  Карактеристики

  • Голем Бонус за Добредојде
  • Казино Игри во Живо
  • Казина за инстант-игра
  • Одлична клиентска услуга
  Македонија
  Need For Spin Casino
  4K играчи

  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Преглед
  Бонус Код

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Облогот: 45x

  Карактеристики

  • Фантастичен пакет за добредојде
  • Достапни се премногу слот-игри
  • Одлична опција за почетници
  • Instant play
  • Few payment options

  Дозволени Игри

  Македонија
  Stay Casino
  21K играчи

  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Бонус за Добредојде: 100% до EUR 500 + 100 Free Spins on Elvis Frog in Vegas
  Преглед

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: EUR 20
  Облогот: 40x

  Карактеристики

  • Понудува добредојде-бонус
  • Широк спектар на валути
  • Кориснички прилагодено и компатибилно за мобилен телефон
  • Врвни девелопери на игри
  Македонија
  Need For Spin Casino
  4K играчи

  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Бонус за Добредојде: 100% до EUR 200 + 70 Free Spins
  Преглед

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: EUR 20
  Облогот: 45x

  Карактеристики

  • Понуда за добредојде
  • Веб-страницата има мобилна апликација
  • Сигурна и доверлива локација
  • Сигурна клиентска услуга
  • Прифатени се многу методи на плаќање
  Македонија
  Playfina Casino
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Бонус за Добредојде: 100% до EUR 200 + 50 Free Spins on Aloha King Elvis
  Преглед
  Бонус Код

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: EUR 20
  Облогот: 40x

  Карактеристики

  • Кратко време на повлекување
  • Игри достапни во движење
  • Целосно компатибилен со мобилен телефон
  • Frequent promotions
  • Many payment methods
  Македонија
  Royal Winner Casino
  1K играчи

  Лиценца:
  Gibraltar Gibraltar
  Бонус за Добредојде: 100% до CAD 200 + 100 Free Spins on Wolf Gold
  Преглед

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Gibraltar Gibraltar
  Мин Деп: CAD 10
  Облогот: 40x

  Карактеристики

  • Голем Избор на Слотови
  • 24/7 Достапност на поддршка за разговор во живо
  • Дарежливи промоции
  • User-friendly website
  Македонија
  Stay Casino
  21K играчи

  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Бонус за Трет Влог: 75% до EUR 500 + 50 Free Spins
  Мин Деп: EUR 20
  Облогот: 40x
  Преглед

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: EUR 20
  Облогот: 40x

  Карактеристики

  • Сигурна и доверлива локација
  • Добри опции за плаќање
  • Одлично корисничко искуство
  • Лесен контакт
  Македонија
  Need For Spin Casino
  4K играчи

  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Бонус за Трет Влог: 50% до EUR 200 + 50 Free Spins
  Мин Деп: EUR 30
  Облогот: 45x
  Преглед

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: EUR 30
  Облогот: 45x

  Карактеристики

  • Одлично Играње на Мобилен
  • Лесна за употреба
  • Фина веб-страница
  • Одлична селекција на игри
  • Игри во Живо
  Македонија
  Playfina Casino
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Бонус за Трет Влог: 50% до EUR 500 + 100 Free Spins on Aztec Magic Deluxe
  Мин Деп: EUR 20
  Облогот: 40x
  Преглед
  Бонус Код

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: EUR 20
  Облогот: 40x

  Карактеристики

  • Платформа која е едноставна за употреба
  • Разговор во живо
  • Отворено казино во живо
  • Корисен тим за клиентска поддршка
  • Дарежлива понуда добредојде-бонус
  Македонија
  Stay Casino
  21K играчи

  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Бонус за Втор Влог: 75% до EUR 300 + 50 Free Spins on Gold Rush
  Мин Деп: EUR 20
  Облогот: 40x
  Преглед

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: EUR 20
  Облогот: 40x

  Карактеристики

  • Достапна Инстант Игра
  • Голем Избор на Казино Игри
  • Дарежлив пакет за добредојде
  • Масивни бонуси
  • Флексибилни опции за плаќање
  Македонија
  Playfina Casino
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Бонус за Втор Влог: 75% до EUR 300 + 50 Free Spins on Dig Dig Digger
  Мин Деп: EUR 20
  Облогот: 40x
  Преглед
  Бонус Код

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: EUR 20
  Облогот: 40x

  Карактеристики

  • Релативно добро искуство на мобилен
  • Мобилна компатибилност
  • Amazing welcome bonus
  • Bank transfers available
  • Казино во Живо
  Македонија
  Need For Spin Casino
  4K играчи

  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Бонус за Втор Влог: 50% + 70 Free Spins
  Мин Деп: EUR 20
  Облогот: 45x
  Преглед

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: EUR 20
  Облогот: 45x

  Карактеристики

  • Лесен за користење
  • Понуда за добредојде
  • Добри опции за плаќање
  • Лесен контакт
  • Игри во Живо
  Македонија
  Royal Winner Casino
  1K играчи

  Лиценца:
  Gibraltar Gibraltar
  3rd Deposit Bonus: 100% до CAD 200 + 100 Free Spins on Wolf Gold
  Мин Деп: CAD 10
  Облогот: 40x
  Преглед

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Gibraltar Gibraltar
  Мин Деп: CAD 10
  Облогот: 40x

  Карактеристики

  • 24/7 Разговор во Живо
  • Казино со Лесна Употреба
  • Одлично Играње на Мобилен
  • Широк избор на игри
  Македонија
  Royal Winner Casino
  1K играчи

  Лиценца:
  Gibraltar Gibraltar
  2nd Deposit Bonus: 75% до CAD 300 + 100 Free Spins on Wolf Gold
  Мин Деп: CAD 10
  Облогот: 40x
  Преглед

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Gibraltar Gibraltar
  Мин Деп: CAD 10
  Облогот: 40x

  Карактеристики

  • Дарежлив добредојде-бонус
  • Дарежливи промоции
  • Одлична клиентска поддршка
  • Fantastic user experience
  Македонија
  Playfina Casino
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Friday Bonus: 50% до EUR 300 + 50 Free Spins
  Преглед
  Бонус Код

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: EUR 30
  Облогот: 40x

  Карактеристики

  • Разновидни Слот Провајдери
  • Frequent promotions
  • Friendly customer service
  • Instant play
  Македонија
  Playfina Casino
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Saturday Deposit Bonus: 40% до EUR 300 + 80 Free Spins
  Преглед
  Бонус Код

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: EUR 50
  Облогот: 40x

  Карактеристики

  • Разумни цени во однос на конкурентите
  • Лиценцирано и регулирано
  • Брза и професионална клиентска поддршка
  • Phone support
  Македонија
  Playfina Casino
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  4th Deposit Bonus: 30% до EUR 1000 + 25 Free Spins
  Преглед
  Бонус Код

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: EUR 20
  Облогот: 40x

  Карактеристики

  • Достапна Инстант Игра
  • Има добредојде-понуда
  • Одлична клиентска поддршка
  • Many deposit methods
  Македонија
  Playfina Casino
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Sunday Deposit Bonus: 30% + 40 Free Spins
  Преглед
  Бонус Код

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: EUR 20
  Облогот: 40x

  Карактеристики

  • Голем Бонус за Добредојде
  • Има промотивен код
  • Одлична селекција на игри
  • Several website languages
  Македонија
  Royal Winner Casino
  1K играчи

  Лиценца:
  Gibraltar Gibraltar
  Неделни Повторни Бонуси: 20 FS
  Преглед

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Gibraltar Gibraltar
  Мин Деп: CAD 30
  Облогот: 10x

  Карактеристики

  • Казино со Лесна Употреба
  • Дарежлив добредојде-бонус
  • Слот и игри со инстант добивка
  • Голем избор на видео слотови

  Дозволени Игри

  Beem Casino
  16K играчи

  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Слободни Вртења: 150 FS
  Преглед
  Бонус Код

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: EUR 20
  Облогот: 45x

  Карактеристики

  • Разновидни Слот Провајдери
  • Има одличен добредојде-бонус
  • Сигурна начини на плаќање
  • Премногу промотивни понуди
  • Разговор во живо отворен 24/7
  Beem Casino
  16K играчи

  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Слободни Вртења: 80 FS
  Преглед
  Бонус Код

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: EUR 80
  Облогот: 40x

  Карактеристики

  • Одлична корисничка услуга
  • Дарежлив добредојде-бонус
  • Премногу слотови
  • Неверојатни бонуси
  • Веб-страница лесна за навигација

  Дозволени Игри

  Beem Casino
  16K играчи

  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Слободни Вртења: 50 FS
  Преглед
  Бонус Код

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: EUR 50
  Облогот: 40x

  Карактеристики

  • Разговор во живо
  • Има промотивен код
  • Одлични Опции за Клиентска Поддршка
  • Лесна, кориснички прилагодена веб-страница
  • Голем избор на бинго и казино игри

  Дозволени Игри

  Beem Casino
  16K играчи

  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Слободни Вртења: 25 FS
  Преглед
  Бонус Код

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: EUR 20
  Облогот: 40x

  Карактеристики

  • Едноставен, јасен дизајн и коефициенти кои лесно се пронаоѓаат
  • Разговор во живо
  • Висока граница за повлекување на средства
  • Корисен тим за клиентска поддршка
  • Great website design

  Дозволени Игри

  Beem Casino
  16K играчи

  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Бонус за Добредојде: 200% до EUR 150 + 100 Free Spins on Aztec Magic Deluxe
  Преглед

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: EUR 20
  Облогот: 50x

  Карактеристики

  • Казино со Лесна Употреба
  • Веб-страница прилагодена за мобилни телефони
  • Голем добредојде-бонус за прв депозит
  • Добар опсег на промоции
  • Лесен пристап до контакт за помош
  Beem Casino
  16K играчи

  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Weekend Bonus: 50% до EUR 300 + 50 Free Spins on Mayan Book Multi Choice
  Мин Деп: EUR 20
  Облогот: 50x
  Преглед

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: EUR 20
  Облогот: 50x

  Карактеристики

  • Одлична опција за почетници
  • Одлична клиентска поддршка
  • Атрактивен добредојде-бонус
  • User-friendly website
  • Few payment options

  Finding the best results for you

  We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

  Бонусот е достапен само за регистрирани корисници

  Најавете се на вашата сметка

  Please enter your name
  Please enter correct email
  30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

  Оцени го овој bonus:

  10 /10
  Please enter your rating

  Your comment was sent successfully!