mk Македонија

Земја

МакедонијаМакедонија

Јазици

Macedonian
 • Macedonian
Support Ukraine against Russian invasion

Vegaz Casino Преглед

Vegaz Casino Преглед
Vegaz Casino
Editors' rating: 6.15/10
Users rating: - /10 Based on 0 reviews
7 Bonuses available in September 2022
Vegaz Casino Преглед
Vegaz Casino Најново Ажурирање: 09/14/2022 0 Прегледи

Казино Рејтинг:

6.15/10
МакедонијаПрифатено Играчи од Македонија
€ 20

Мин Деп

None

Максимално повлекување

Карактеристики

 • Масивен избор на игри
 • 24/7 Поддршка за Играч
 • Достапна Инстант Игра
 • Веб-Страница со Лесна Навигација
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • Многу Промоции

Екран-снимки од Vegaz Casino

Онлајн Казино Vegaz Casino Земи Бонус Vegaz Casino Најави се во Vegaz казиното
Сопственик

Mirage Corporation N.V.

Утврден Датум

2020

Лиценца

Curacao

Преглед

Vegaz Casino е вооружано со импресивна играчка библиотека од девелопери како 1x2Gaming, Betsoft, Blueprint Gaming, Elk Studios, Endorphina, Evolution Gaming, Ezugi, GameArt, iSoftBet, Microgaming, NetEnt, Play'n GO, Quickspin, Thunderkick, Yggdrasil Gaming, 2 By 2 Gaming, Asia Gaming, Betgames, BF Games, Big Time Gaming, Booming Games, EvoPlay, Habanero, Nolimit City, PariPlay, Push Gaming, Rabcat, Red Tiger Gaming, Relax Gaming, Tom Horn Gaming, VIVO Gaming, Wazdan, Xplosive, Betixon, Felt, Foxium, Fugaso, Ganapati, IronDog, JustForTheWin, OneTouch, RTG, Spinomenal, TRIPLE PG, Hacksaw Gaming, Leap Gaming, Pocket Games, Slotvision. Одбери го твојот начи на игра на било која мобилна платформа или на твојот PC.

Крос-платформа

Запознај ја новата комарска ера - Сите омилени игри на твојот мобилен или таблет

Игри во Живо

Одбери казино во Живо за да играш наспроти реални делачи и осети го духот на комарот во Vegaz Casino

Проверено

Темелно тестиран квалитет од casinobonusesfinder.com

Методи на Уплата
 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Paysafe Card
 • GiroPay
 • EcoPayz
 • Sofortuberwaisung
 • EPS
 • Neosurf
 • Trustly
 • AstroPay Card
 • Bitcoin
 • Litecoin
 • Rapid Transfer
 • Ethereum
 • Ripple
Методи на Повлекување
 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • EcoPayz
 • AstroPay Card
 • Bitcoin
 • Litecoin
 • Rapid Transfer
 • Ripple
Времиња за исплата

up to 24 hours

Јазици
Казино Софтвер
 • 1x2Gaming
 • Betsoft
 • Blueprint Gaming
 • Elk Studios
 • Endorphina
 • Evolution Gaming
 • Ezugi
 • GameArt
 • iSoftBet
 • Microgaming
 • NetEnt
 • Play'n GO
 • Quickspin
 • Thunderkick
 • Yggdrasil Gaming
 • 2 By 2 Gaming
 • Asia Gaming
 • Betgames
 • BF Games
 • Big Time Gaming
 • Booming Games
 • EvoPlay
 • Habanero
 • Nolimit City
 • PariPlay
 • Push Gaming
 • Rabcat
 • Red Tiger Gaming
 • Relax Gaming
 • Tom Horn Gaming
 • VIVO Gaming
 • Wazdan
 • Xplosive
 • Betixon
 • Felt
 • Foxium
 • Fugaso
 • Ganapati
 • IronDog
 • JustForTheWin
 • OneTouch
 • RTG
 • Spinomenal
 • TRIPLE PG
 • Hacksaw Gaming
 • Leap Gaming
 • Pocket Games
 • Slotvision
Контакти

Веб-страница

https://www.vegazcasino.com/en/

Е-пошта

[email protected]

Телефон

Осврти на играчи од Vegaz Casino

(0 Прегледи)

Пишете преглед

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
150 characters left Maximum number of characters: 1000 Message 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Your comment was sent successfully!

Licensing authorities

Curacao Curacao

Казино Типови

Подршани Платформи

 • Мобилен телефон
 • Таблет
 • Desktop

Бонус за Добредојде во Vegaz Casino

100% Бонус за Добредојде at Vegaz Casino
Македонија
Cashable
Vegaz Casino
Editors' rating: 6.15/10
User reviews (0)
43K играчи

Лиценца: Curacao Curacao
Бонус за Добредојде: 100% до € 300
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Мин Деп: € 20
Облогот: 0x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Бесплатни Вртења и Други Промоции
 • Огромен Избор на Игри
 • 24/7 Поддршка за Играч
 • Достапна Инстант Игра
 • Казино со Лесна Употреба

Дозволени Игри

150% Бонус за Добредојде at Vegaz Casino
Македонија
Cashable
Vegaz Casino
Editors' rating: 6.15/10
User reviews (0)
43K играчи

Лиценца: Curacao Curacao
Бонус за Добредојде: 150% до € 300
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Мин Деп: 5 mBTC
Облогот: 0x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Достапна Поддршка за разговор во Живо
 • Огромен Избор на Игри
 • Разумен број на NetEnt игри
 • 24/7 Поддршка за Играч
 • Казино Соба во Живо

Депозитни Бонуси во Vegaz Casino

50% 2nd Deposit Bonus at Vegaz Casino
Македонија
Cashable
Vegaz Casino
Editors' rating: 6.15/10
User reviews (0)
43K играчи

Лиценца: Curacao Curacao
2nd Deposit Bonus: 50% до € 400
Мин Деп: € 20
Облогот: 0x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Оптимизиран за Мобилен
 • Достапна Поддршка за разговор во Живо
 • Огромен Избор на Игри
 • 24/7 Поддршка за Играч
 • Целосно Инстант-игра Казино
 • Многу Лесно за Навигација

Дозволени Игри

100% 3rd Deposit Bonus at Vegaz Casino
Македонија
Cashable
Vegaz Casino
Editors' rating: 6.15/10
User reviews (0)
43K играчи

Лиценца: Curacao Curacao
3rd Deposit Bonus: 100% до € 300
Мин Деп: € 20
Облогот: 0x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Оптимизиран за Мобилен
 • Огромен Избор на Игри
 • 24/7 Поддршка за Играч
 • Одлично сестрано казино
 • Целосно Инстант-игра Казино
 • Пазговор за Поддршка во Живо

Дозволени Игри

150% Saturday Deposit Bonus at Vegaz Casino
Македонија
Cashable
Vegaz Casino
Editors' rating: 6.15/10
User reviews (0)
43K играчи

Лиценца: Curacao Curacao
Saturday Deposit Bonus: 150% до € 300
Мин Деп: € 50
Облогот: 0x
Преглед
Бонус Код Not required, just activate bonus in your casino account

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Фантастичен пакет за добредојде
 • Оптимизиран за Мобилен
 • 24/7 Поддршка за Играч
 • Достапна Инстант Игра
 • Широк Избор на Казино Игри
 • Целосен Инстант-игра Интерфејс
€ 250 Готовински Бонус at Vegaz Casino
Македонија
Cashable
Vegaz Casino
Editors' rating: 6.15/10
User reviews (0)
43K играчи

Лиценца: Curacao Curacao
Готовински Бонус: € 250 до € 250
Видови на Бонуси: Готовински Бонус
Мин Деп: € 20
Облогот: 0x
Преглед
Бонус Код Not required, just activate bonus in your casino account

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Оптимизиран за Мобилен
 • Достапна Поддршка за разговор во Живо
 • Огромен Избор на Игри
 • 24/7 Поддршка за Играч
 • Врвно Мобилно Казино
 • Многу Промоции
200% Deposit Bonus at Vegaz Casino
Македонија
Cashable
Vegaz Casino
Editors' rating: 6.15/10
User reviews (0)
43K играчи

Лиценца: Curacao Curacao
Deposit Bonus: 200% до EUR 150
Мин Деп: EUR 20
Облогот:
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Неделни Бонуси за Бесплатни Вртења
 • Добар бонус за добредојде
 • Исплата За 5 Минути
 • Казино Игри во Живо
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.