mk Македонија
Login

Земја

МакедонијаМакедонија

Јазици

Macedonian
 • Macedonian
mk Македонија
Login
Diamondreel Преглед
Diamond Reels Casino
5 Bonuses available in October 2023

Diamond Reels Casino Преглед

Обновено на: 07/07/2023
54K играчи
МакедонијаПрифатено Играчи од Македонија
Лиценца:
Curacao Curacao
Проверено

Темелно тестиран квалитет од macedonia-bonusesfinder.com

Сите Можни Diamond Reel Бонуси

Без Бонус за Влог во Diamond Reels Online Casino

Македонија
Без Бонус за Влог: USD 15 до USD 100
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Слободни Вртења во Diamondreel

Македонија
Слободни Вртења: 100 FS
Мин Деп: USD 50
Облогот: 40xB
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Бонус за Добредојде во Diamond Reels Casino

Македонија
Бонус за Добредојде: 250%
Мин Деп: $10
Облогот: 40x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Депозитни Бонуси во Diamond Reels

Македонија
Бонус за Втор Влог: 200% до $500
Мин Деп: $10
Облогот: 40x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Македонија
Бонус за Трет Влог: 300% до $ 500
Видови на Бонуси: Бонус за Трет Влог
Мин Деп: $ 10
Облогот: 40x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Промо кодови

Достапни промотивни кодови

5 of 37

Diamond Reels Casino промотивни кодови

Преглед

Мин Деп

$25

Максимално повлекување

$10,000 per transaction/$ 20,000 Monthly (Wire Transfer)

Карактеристики

 • Доволно време да се свртат добивките
 • Разумен број на NetEnt игри
 • 24/7 Поддршка за Играч
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • Сертификат за Доверба
 • Лесно за обложување и лимит за влог
 • Бонусот истекува по 7 дена
 • Филтер алатка која овозможува селекција на Најдобри Софтверски слотови

Казино Типови

Подршани Платформи

Запознај ја новата комарска ера - Сите омилени игри на твојот мобилен или таблет

 • Мобилен телефон
 • Таблет
 • Desktop

Плаќања

Мин Исп

$65 (Wire Transfer)

Методи на Уплата

 • MasterCard
 • Visa
 • Bitcoin
 • AMEX

Методи на Повлекување

 • Bank Wire Transfer
 • Bitcoin

Времиња за исплата

 • Е-паричници

  24 hours

 • кредитни/дебитни картички

  3-5 days

 • банкарски трансфери

  5-15 days

 • чекови

  not offered

 • Време на чекање

  2-5 days

Игри и софтвер

Diamond Reel Casino Игри

Казино Софтвер

 • Real Time Gaming

Повеќе за Diamond Reels

Преглед

Diamondreels е вооружано со импресивна играчка библиотека од девелопери како Real Time Gaming. Одбери го твојот начи на игра на било која мобилна платформа или на твојот PC.

Екран-снимки од Diamond Reel Casino

 • Онлајн Казино Diamond Reels Online Casino
 • Земи Бонус Diamondreel

Сопственик

Goldridge Solutions Limited

Утврден Датум

2015

Контакти

 • Веб-страница http://www.diamondreels.com
 • Е-пошта [email protected]
 • Телефон

  usa toll free support phone: 1 866 311 6263

  france toll free support phone: 0800 905 187

  uk toll free support phone: 0800 404 9204

  italy toll free support phone: 800 788 535

  australia toll free support phone: 1 800 124 389

Прегледи

Diamond Reels Casino Надворешни осврти

Просечна оцена
Просечна оцена

Осврти на играчи од Diamond Reels

(0 Прегледи)

Прв остави осврт

Сè уште никој не го прегледал овој казино

Споедели ни искуство за оваа понуда и помогни им на другите корисници да одлучат!

Пишете преглед

Please enter your name
Please enter correct email
100 characters left Maximum number of characters: 1000 100 characters left Maximum number of characters: 1000

Оцени го овој казино:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Бонусот е достапен само за регистрирани корисници

Најавете се на вашата сметка