mk Македонија
Login

Земја

МакедонијаМакедонија

Јазици

Macedonian
 • Macedonian
mk Македонија
Login
Zodiac Casino Преглед
Casino Zodiac
5 Bonuses available in February 2024

Zodiac Casino Преглед

Обновено на: 02/20/2024
1M играчи
МакедонијаПрифатено Играчи од Македонија
Лиценца:
Kahnawake Kahnawake
Проверено

Темелно тестиран квалитет од macedonia-bonusesfinder.com

Претставено во:

Сите Можни Zodiak Casino Бонуси

Слободни Вртења во Zodiac Casino

Македонија
Слободни Вртења: 80 FS до Not stated
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Депозитни Бонуси во Casino Zodiac

Македонија
Бонус за Втор Влог: 100 % до EUR 100
Мин Деп: EUR 10
Облогот: 30x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Македонија
Бонус за Трет Влог: 50% до EUR 80
Мин Деп: EUR 10
Облогот: 30x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Македонија
4th Deposit Bonus: 50 % до EUR 150
Мин Деп: EUR 10
Облогот: 30x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Македонија
5th Deposit Bonus: 50 % до EUR 150
Мин Деп: EUR 10
Облогот: 30x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Преглед

Мин Деп

EUR 10

Максимално повлекување

EUR 4000 per week, EUR 16000 per month

Карактеристики

 • Играј на NetEnt слотовите, игрите на маса, казино во живо и џекпотови!
 • Лиценцирано од 2 респектирани играчки авторитети
 • Достапно Мобилно Казино
 • Разговор во Живо и Интернационална Поддршка на Телефон Достапна во Повеќето Часови
 • Внеси го Бонус Кодот - добиј Бесплатни Вртења сега!
 • Одлични Слот Игри
 • Ниско побарување за обложување
 • Докажани Фер Игри

Казино Типови

Подршани Платформи

 • Мобилен телефон
 • Таблет
 • Desktop

Плаќања

Мин Исп

EUR 50

Методи на Уплата

 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Maestro
 • EcoPayz
 • Citadel

Методи на Повлекување

 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Direct Bank Transfer
 • Maestro
 • EcoPayz
 • eChecks

Времиња за исплата

 • Е-паричници

  24-48 hours

 • кредитни/дебитни картички

  3-5 days

 • банкарски трансфери

  6-10 days

 • чекови

  10-21 days

 • Време на чекање

  24-48 hours

Игри и софтвер

Zodiac Casino Online Игри

Казино Софтвер

 • Evolution Gaming
 • Microgaming
 • Rabcat
 • Foxium
 • JustForTheWin
 • Slingshot Studios
 • Stormcraft Studios
 • Triple Edge Studios

Повеќе за Zodiac Online Casino

Преглед

Zodiac Casino Online е вооружано со импресивна играчка библиотека од девелопери како Evolution Gaming, Microgaming, Rabcat, Foxium, JustForTheWin, Slingshot Studios, Stormcraft Studios, Triple Edge Studios. Одбери го твојот начи на игра на било која мобилна платформа или на твојот PC.

Екран-снимки од Zodiak Casino

 • Онлајн Казино Casino Zodiac
 • Земи Бонус Zodiaccasino

Сопственик

Fresh Horizons Limited

Утврден Датум

2002

Игри во Живо

Одбери казино во Живо за да играш наспроти реални делачи и осети го духот на комарот во Zodiac Online Casino

Контакти

Zodiac Casino Online Партнерски Веб-страници

Прегледи

Zodiak Casino Надворешни осврти

Trustpilot просечна оцена 2023-12-26
Основано на 20 рецензии

Истражете што купците кажуваат за казиното на Трустпилот. Прочитајте рецензии

Askgamblers просечна оцена 2023-12-26
Основано на 60 рецензии

Дознајте како заедницата на Askgamblers го оценува казиното. Прочитајте рецензии

Осврти на играчи од Zodiac Casino

(2 Прегледи)
 • Relevance
 • By date
Switzerland Ruth
10 /10
Guest user

Ако треба да му препорачам онлајн казино на почетник, дефинитивно би го избрал Casino Zodiac. Играм доста на оваа страница и успеав да победам неколку пати! Регистрирањето и повлекувањето на добивките е лесно овде.

Wenn ich einem Neuling ein Online-Casino empfehlen müsste, würde ich definitiv Casino Zodiac wählen. Ich spiele ziemlich viel auf dieser Seite und habe es geschafft, ein paar Mal zu gewinnen! Die Registrierung und Auszahlung von Gewinnen ist hier ganz einfach.

Прегледано: 2022-05-10

Automatically translated with Google Translate in Switzerland. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Austria Emma
10 /10
Guest user

Казино Зодијак е еден од моите омилени. Тоа е безбедна платформа за играње и секако разновидноста на игрите е беспрекорна! Силно би го препорачал казиното Зодијак на секој што сака да се забавува онлајн.

Casino Zodiac ist einer meiner Favoriten. Es ist eine sichere Plattform zum Spielen, und natürlich ist die Vielfalt der Spiele tadellos! Ich kann das Zodiac Casino jedem wärmstens empfehlen, der online Spaß haben möchte.

Прегледано: 2022-05-11

Automatically translated with Google Translate in Austria. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Пишете преглед

Please enter your name
Please enter correct email
100 characters left Maximum number of characters: 1000 100 characters left Maximum number of characters: 1000

Оцени го овој казино:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Бонусот е достапен само за регистрирани корисници

Најавете се на вашата сметка

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Оцени го овој bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!