mk Македонија
Login

Земја

МакедонијаМакедонија

Јазици

Macedonian
  • Macedonian
mk Македонија
Login

Он-лајн Star Bounty Слот

Click here to play

Star Bounty
Star Bounty Star Bounty

Бесплатно играјте Star Bounty слотови од Pragmatic Play овде во macedonia-bonusesfinder.com. Бесплатно пробај ги Star Bounty он-лајн слотовите преку играње на демо само за забава за да научите како се игра. Пронајдете го врвните Pragmatic Play казина соо најповолни почетни бонуси и играјте 4096 линии/начини за добивка на ова слот казино со реални пари.

RTP

ВНИ (Враќање на Играч) за Star Bounty слот машина е 96.61 %

Достапно на Мобилен

Star Bounty Слотови за мобилен телефон - ✅ Овозможено на сите мобилни апарати: iPhone / iPad / Андроид мобилен телефон и таблет

Слободни Вртења

За да заработиш бесплатни вртења треба да бидеш доволно среќен да ги освоиш три распрснувачки симболи на некоја од ролните

Подршани Платформи

Уживај на било која платформа, nнезависно дали се работи за десктоп, таблет или мобилен. Достапни се и пејзаш и портрет режими за таблет и за сите мобилни варијанти

Каде Можеш Он-лине да Играш Star Bounty за вистински пари? - Star Bounty Листа на Казина:

Star Bounty Депозитни Бонуси

Македонија
AMPM Casino
Лиценца:
Curacao Curacao
Бонус за Трет Влог: 50 FS
Мин Деп: EUR 30
Облогот: 20x
Преглед

Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: EUR 30
Облогот: 20x

Карактеристики

  • 24/7 корисничка грижа
  • Лесна Навигација
  • Премногу достапни методи на плаќање
  • Голем добредојде-бонус за прв депозит
  • User-friendly website

Дозволени Игри

Finding the best results for you

Слични места

Основач

Pragmatic Play

Информации за играта

RTP 96.61
Линии 4096
Вртења 6
Тип На Игра Слотови

Бонус Kарактеристики

Слободни Вртења
Бонус-рунда
двоен круг

Подршани Платформи

Мобилен телефон
Таблет
Desktop

Карактеристики

Тагови

Останати Слотови од Pragmatic Play

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Бонусот е достапен само за регистрирани корисници

Најавете се на вашата сметка

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Оцени го овој bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!