mk Македонија
Login

Земја

МакедонијаМакедонија

Јазици

Macedonian
 • Macedonian
mk Македонија
Login
Shazam Casino Преглед
Shazamcasino
16 Bonuses available in February 2024

This page was updated more than 6 months ago

Shazam Casino Преглед

Обновено на: 08/26/2023
93K играчи
МакедонијаПрифатено Играчи од Македонија
Лиценца:
Curacao Curacao
Проверено

Темелно тестиран квалитет од macedonia-bonusesfinder.com

Претставено во:

Сите Можни Shazzam Casino Бонуси

Без Бонус за Влог во Shazam Casino

Македонија
Без Бонус за Влог: USD 40 до USD 100
Облогот: 50x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Слободни Вртења во Shazamcasino

Македонија
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Бонус за Добредојде во Shazam Online Casino

Македонија
Бонус за Добредојде: 250% до $2500
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Депозитни Бонуси во Shazaam Casino

Македонија
Бонус за Втор Влог: 275% до $2750
Видови на Бонуси: Бонус за Втор Влог
Мин Деп: $25
Облогот: 30x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Македонија
Бонус за Трет Влог: 300% до $3000
Видови на Бонуси: Бонус за Трет Влог
Мин Деп: $25
Облогот: 30x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Македонија
Slot Bonus: 280% до $ 500
Видови на Бонуси: За нови играчи
Мин Деп: $ 25
Облогот: 30x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Македонија
Deposit Bonus: 290%
Видови на Бонуси: Deposit Bonus За нови играчи
Мин Деп: $ 25
Облогот: 30x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Македонија
Deposit Bonus: 260%
Видови на Бонуси: Deposit Bonus За нови играчи
Мин Деп: $ 25
Облогот: 30x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Македонија
Deposit Bonus: 300%
Мин Деп: $ 25
Облогот: 30x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Македонија
Deposit Bonus: 260%
Мин Деп: $ 25
Облогот: 30x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Македонија
Slots bonus: 333%
Мин Деп: $ 25
Облогот: 30x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Македонија
Slots bonus: 400%
Видови на Бонуси: За регистрирани играчи
Мин Деп: $ 25
Облогот: 30x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Македонија
Deposit Bonus: 220%
Мин Деп: $ 10
Облогот: 30x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Македонија
Monday Bonus: 50%
Мин Деп: EUR 20
Облогот: 50x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Македонија
Match bonus: 260% до USD 2600
Мин Деп: USD 25
Облогот: 30x(D+B)
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Македонија
Deposit Bonus: 240% + 40 Free Spins on Bubble Bubble 2
Мин Деп: USD 100
Облогот: 30xB
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Промо кодови

Достапни промотивни кодови

16 of 36

Shazam Casino промотивни кодови

Преглед

Мин Деп

$10

Максимално повлекување

$500 per day, $2,000 per week, $8,000 per month

Карактеристики

 • Веб-Страница со Лесна Навигација
 • Одлични Слот Игри
 • Оптимизирано за играње на мобилен телефон
 • Казино-игра со дилер во живо
 • Разговор во живо отворен 24/7
 • Лесен контакт

Казино Типови

Подршани Платформи

Запознај ја новата комарска ера - Сите омилени игри на твојот мобилен или таблет

 • Мобилен телефон
 • Таблет
 • Desktop

Плаќања

Мин Исп

$100

Методи на Уплата

 • MasterCard
 • Visa
 • Neosurf
 • Bitcoin
 • Mastercard (by Skrill)
 • BPay
 • AMEX

Методи на Повлекување

 • MasterCard
 • Visa
 • Bank Wire Transfer
 • Bitcoin
 • AMEX

Времиња за исплата

 • 2 - 7 days

Игри и софтвер

Казино Софтвер

 • Real Time Gaming
 • Visionary iGaming

Повеќе за Shazam Casino

Преглед

Shazamcasino е вооружано со импресивна играчка библиотека од девелопери како Real Time Gaming, Visionary iGaming. Одбери го твојот начи на игра на било која мобилна платформа или на твојот PC.

Екран-снимки од Shazam Online Casino

 • Онлајн Казино Shazam Casino Online
 • Земи Бонус Shazzam Casino
 • Најави се во Shazaam казиното

Сопственик

Alistair Solutions N.V.

Утврден Датум

2021

Игри во Живо

Одбери казино во Живо за да играш наспроти реални делачи и осети го духот на комарот во Shazam Casino

Контакти

Shazamcasino Партнерски Веб-страници

Прегледи

Осврти на играчи од Shazam Online Casino

(0 Прегледи)

Прв остави осврт

Сè уште никој не го прегледал овој казино

Споедели ни искуство за оваа понуда и помогни им на другите корисници да одлучат!

Пишете преглед

Please enter your name
Please enter correct email
100 characters left Maximum number of characters: 1000 100 characters left Maximum number of characters: 1000

Оцени го овој казино:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Бонусот е достапен само за регистрирани корисници

Најавете се на вашата сметка

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Оцени го овој bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!