mk Македонија

Земја

МакедонијаМакедонија

Јазици

Macedonian
 • Macedonian
Support Ukraine against Russian invasion

Cresus Casino Преглед

Cresus Casino Преглед
Cresus Casino
Editors' rating: 6.08/10
Users rating: - /10 Based on 0 reviews
4 Bonuses available in September 2022
Cresus Casino Преглед
Cresus Casino Најново Ажурирање: 09/14/2022 0 Прегледи

Казино Рејтинг:

6.08/10
МакедонијаПрифатено Играчи од Македонија
€20

Мин Деп

€ 2,500 Weekly

Максимално повлекување

Карактеристики

 • 24/7 Разговор во Живо
 • Казино со Лесна Употреба
 • Наградувана веб-страница со многу "казино на годината" награди за кои ќе ни снема место ако почнеме да ги листаме
 • Голем Избор на Казино Игри
 • Лиценцирано од 2 респектирани играчки авторитети
 • Лено пронајди ги NetEnt игрите со нивниот филтер за Слот Снабдувач
 • Достапно Мобилно Казино
 • Собери Ком Поени за секој влог

Екран-снимки од Cresus Casino

Онлајн Казино Cresus Casino Земи Бонус Cresus Casino Најави се во Cresus казиното
Сопственик

Annitak Ltd

Утврден Датум

2014

Лиценца

Curacao

Преглед

Cresus Casino е вооружано со импресивна играчка библиотека од девелопери како Betsoft, Evolution Gaming, iSoftBet, Play'n GO, Quickspin, Yggdrasil Gaming, Gamomat, Oryx Gaming, Push Gaming, Relax Gaming, Booongo, Kalamba Games. Одбери го твојот начи на игра на било која мобилна платформа или на твојот PC.

Крос-платформа

Запознај ја новата комарска ера - Сите омилени игри на твојот мобилен или таблет

Проверено

Темелно тестиран квалитет од casinobonusesfinder.com

Методи на Уплата
 • MasterCard
 • Visa Electron
 • Visa
 • Skrill
 • Instant Banking
 • Bank transfer
Методи на Повлекување
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
Времиња за исплата

Е-паричници

24-48 hours

кредитни/дебитни картички

3-10 days

банкарски трансфери

3-5 days

чекови

not offered

Време на чекање

72 hours
Јазици
Валути
Мин Исп

€25

Казино Софтвер
 • Betsoft
 • Evolution Gaming
 • iSoftBet
 • Play'n GO
 • Quickspin
 • Yggdrasil Gaming
 • Gamomat
 • Oryx Gaming
 • Push Gaming
 • Relax Gaming
 • Booongo
 • Kalamba Games
Контакти

Веб-страница

http://www.cresuscasino.com

Е-пошта

[email protected]

Телефон

Осврти на играчи од Cresus Casino

(0 Прегледи)

Пишете преглед

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
150 characters left Maximum number of characters: 1000 Message 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Your comment was sent successfully!

Licensing authorities

Curacao Curacao

Cresus Casino Игри

Казино Типови

 • Казина за Инстант Игра
 • Мобилни Казина
 • Преземи Казина
 • Покер Казина
 • Сајтови за Билтени
 • Казино во Живо
 • Сајтови за Бинго
 • No Account Casinos
 • Крипто казина
 • Казина за брзо повлекување
 • Казина со минимум депозит
 • Нови казина

Подршани Платформи

 • Мобилен телефон
 • Таблет
 • Desktop

Бонус за Добредојде во Cresus Casino

150% Бонус за Добредојде at Cresus Casino
Македонија
Cashable
Cresus Casino
Editors' rating: 6.08/10
User reviews (0)
2.2M играчи

Лиценца: Curacao Curacao
Бонус за Добредојде: 150% до No
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Мин Деп: € 20
Облогот: No
Преглед
Бонус Код Not required, just activate bonus in your casino account

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Масивен избор на игри
 • Оптимизиран за Мобилен
 • Достапна Поддршка за разговор во Живо

Депозитни Бонуси во Cresus Casino

20% Wednesday Deposit Bonus at Cresus Casino
Македонија
Cashable
Cresus Casino
Editors' rating: 6.08/10
User reviews (0)
2.2M играчи

Лиценца: Curacao Curacao
Wednesday Deposit Bonus: 20% до No
Мин Деп: € 20
Облогот: No
Преглед
Бонус Код Not required, just activate bonus in your casino account

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Масивен избор на игри
 • Оптимизиран за Мобилен
 • Достапна Поддршка за разговор во Живо
30% Friday Deposit Bonus at Cresus Casino
Македонија
Cashable
Cresus Casino
Editors' rating: 6.08/10
User reviews (0)
2.2M играчи

Лиценца: Curacao Curacao
Friday Deposit Bonus: 30% до No
Мин Деп: € 20
Облогот: No
Преглед
Бонус Код Not required, just activate bonus in your casino account

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Ниски побарувања за обложување
 • 24/7 Разговор во Живо
 • Огромен Избор на Игри
50% Weekend Deposit Bonus at Cresus Casino
Македонија
Cashable
Cresus Casino
Editors' rating: 6.08/10
User reviews (0)
2.2M играчи

Лиценца: Curacao Curacao
Weekend Deposit Bonus: 50% до €250
Мин Деп: € 20
Облогот: No
Преглед
Бонус Код Not required, just activate bonus in your casino account

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Достапна помош 24/7, дури и телефонска!
 • Поени за лојалност
 • Огромен Избор на Игри
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.