mk Македонија
Login

Земја

МакедонијаМакедонија

Јазици

Macedonian
 • Macedonian
mk Македонија
Login
Најдобрите SoftSwiss Бесплатни Вртења
52

SoftSwiss Слободни Вртења

Најдобрите SoftSwiss Бесплатни Вртења

Македонија
Coinbet24 Casino
1K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Слободни Вртења: 10 FS до mBTC 2 + 10 Free Spins on Aztec Magic
Мин Деп: mBTC 1
Облогот: 32x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: mBTC 1
Облогот: 32x

Карактеристики

 • Масивен избор на игри
 • Достапна Поддршка за разговор во Живо
 • 24/7 Поддршка за Играч
 • Одлично сестрано казино
 • Достапно Мобилно Казино

SoftSwiss Слободни Вртења

Најдобар Слободни Вртења за играње на слот-машини од SoftSwiss. Земи го својот бонус и за вистински пари играј онлајн во SoftSwiss казината.

Сортирање Best Бонуси
 • Best Бонуси
 • New Бонуси
 • Ниско Обложувачки Бонус
Филтер
 • Hot Bonuses
 • Баталгаажсан
 • New bonuses
 • User Choice
Кориснички резултат

Филтри:

Филтрите сè уште не се избрани
  Филтрирај според:
  Валути
  • BINGO TICKETS
  • BTC
  • BTH
  • CZK
  • DKK
  • GBP
  • mBTC
  • MYR
  • NOK
  • RUB
  • SEK
  • THB
  • TRL
  • USD
  • YEN
  • ZAR
  • EUR
  • PERCENT
  • FS
  • MXN
  • CHF
  • BRL
  • CAD
  • TFS Token
  • WEFT Tokens
  • KRW
  Вредност на бонус
  Македонија
  Golden Star Casino
  51K играчи

  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Слободни Вртења: 50 FS до Not stated
  Мин Деп: 20 EUR,35 EUR,40 EUR
  Облогот: 30x
  Преглед
  Бонус Код

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: 20 EUR,35 EUR,40 EUR
  Облогот: 30x

  Карактеристики

  • Сигурна и безбедна веб-страница
  • Се прифаќаат криптовалутни депозити
  • Бонуси при депонирање
  Македонија
  Stay Casino
  21K играчи

  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Преглед

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: EUR 20
  Облогот: 40x

  Карактеристики

  • Голем Бонус за Добредојде
  • Казино Игри во Живо
  • Казина за инстант-игра
  • Одлична клиентска услуга
  Македонија
  Gioo Casino
  Лиценца:
  MGA MGA
  Слободни Вртења: 100 FS
  Преглед
  Бонус Код

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  MGA MGA
  Мин Деп: EUR 50
  Облогот: 40x

  Карактеристики

  • Одличен Избор на Игри
  • Достапна Поддршка за разговор во Живо
  • Сигурна и доверлива локација
  • Фина веб-страница
  Македонија
  Golden Star Casino
  51K играчи

  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Бонус за Добредојде: 100 % до 1000 EUR
  Преглед
  Бонус Код

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: 20 EUR
  Облогот: 40x

  Карактеристики

  • Се прифаќа Биткоин
  • Казино во Живо
  • Many currencies available
  Македонија
  VoltSlot Casino
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Слободни Вртења: 20 FS
  Преглед
  Бонус Код

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: EUR 20
  Облогот: 40x

  Карактеристики

  • Одлични Казино Игри
  • Одлично Казино за Мобилен
  • Сигурна и безбедна веб-страница
  • Лесен пристап до помош
  Македонија
  Stay Casino
  21K играчи

  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Бонус за Добредојде: 100% до EUR 500 + 100 Free Spins on Elvis Frog in Vegas
  Преглед

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: EUR 20
  Облогот: 40x

  Карактеристики

  • Понудува добредојде-бонус
  • Широк спектар на валути
  • Кориснички прилагодено и компатибилно за мобилен телефон
  • Врвни девелопери на игри
  Македонија
  TrustDice Casino
  2K играчи

  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Бонус за Добредојде: 100% до €10000 + 25 Free Spins
  Преглед

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: €10
  Облогот: 40x

  Карактеристики

  • Голем Избор на Слотови
  • Казино со Лесна Употреба
  • Разни Софтвер Провајдери
  Македонија
  GoodMan Casino
  16K играчи

  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Бонус за Добредојде: 100% до €100 + 100 Free Spins on Cleos Gold
  Преглед
  Бонус Код

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: €20
  Облогот: 40x

  Карактеристики

  • Голем Избор на Слотови
  • 24/7 Поддршка за Играч
  • Разновидни Методи на Влог вклучувајќи и БитКоин
  Македонија
  Yoju Casino
  23K играчи

  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Бонус за Добредојде: 100% до EUR 250 + 75 Free Spins on Journey Flirt
  Преглед

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: EUR 50
  Облогот: 40x

  Карактеристики

  • Премногу слотови
  • Прифатени премногу методи на плаќање
  • Лесна за користење на мобилни уреди
  • Quick payouts
  • Wide variety of bonuses
  Македонија
  Arlekin Casino
  4K играчи

  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Бонус за Добредојде: 100% до €200 + 100 Free Spins on Desert Treasure
  Преглед

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: €20
  Облогот: 40x

  Карактеристики

  • Опција за Мобилно Играње
  • Голем Бонус за Добредојде
  • Лесна Навигација

  Дозволени Игри

  Македонија
  Gioo Casino
  Лиценца:
  MGA MGA
  Бонус за Добредојде: 100% до EUR 200 + 100 Free Spins on Sugar Rush
  Преглед
  Бонус Код

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  MGA MGA
  Мин Деп: EUR 20
  Облогот: 40x

  Карактеристики

  • Достапна Поддршка за разговор во Живо
  • Целосно Инстант-игра Казино
  • Опција за Мобилно Играње
  • Казино Игри во Живо
  Македонија
  Golden Star Casino
  51K играчи

  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Deposit Bonus: 75% до EUR 300 + 30 Free Spins on Elvis Frog in Vegas
  Мин Деп: EUR 20
  Облогот: 40x
  Преглед
  Бонус Код

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: EUR 20
  Облогот: 40x

  Карактеристики

  • Силно мобилно искуство
  • Премногу слотови
  • Има дарежлива добредојде-понуда
  • Easy withdrawal methods
  Македонија
  VoltSlot Casino
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Бонус за Добредојде: 100% до EUR 200 + 100 Free Spins
  Преглед
  Бонус Код

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: EUR 20
  Облогот: 40x

  Карактеристики

  • Голем Избор на Слотови
  • 24/7 Разговор во Живо
  • Широк спектар на валути
  • Флексибилни опции за плаќање
  Македонија
  Golden Star Casino
  51K играчи

  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Повторен Бонус: 50 %
  Облогот: 40x
  Преглед
  Бонус Код

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Облогот: 40x

  Карактеристики

  • Отворено казино во живо
  • Great website design
  • The casino is Bitcoin-friendly
  Македонија
  Stay Casino
  21K играчи

  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Бонус за Трет Влог: 75% до EUR 500 + 50 Free Spins
  Мин Деп: EUR 20
  Облогот: 40x
  Преглед

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: EUR 20
  Облогот: 40x

  Карактеристики

  • Сигурна и доверлива локација
  • Добри опции за плаќање
  • Одлично корисничко искуство
  • Лесен контакт
  Македонија
  Arlekin Casino
  4K играчи

  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Бонус за Трет Влог: 50% до EUR 150 + 50 Free Spins on Aztec Magic Deluxe
  Мин Деп: EUR 20
  Облогот: 40x
  Преглед

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: EUR 20
  Облогот: 40x

  Карактеристики

  • Одличен Слот Избор
  • Слот и игри со инстант добивка
  • Интересни факти
  • Веб-страница лесна за употреба
  • Игри во Живо
  Македонија
  Yoju Casino
  23K играчи

  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Бонус за Трет Влог: 50% до EUR 1000 + 100 Free Spins on Lucky Sweets
  Мин Деп: EUR 20
  Облогот: 40x
  Преглед

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: EUR 20
  Облогот: 40x

  Карактеристики

  • 24/7 Достапност на поддршка за разговор во живо
  • Огромен добредојде-пакет за нови играчи
  • Има дарежлива добредојде-понуда
  • Лесна за користење на мобилни уреди
  • Easy navigation
  Македонија
  Stay Casino
  21K играчи

  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Бонус за Втор Влог: 75% до EUR 300 + 50 Free Spins on Gold Rush
  Мин Деп: EUR 20
  Облогот: 40x
  Преглед

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: EUR 20
  Облогот: 40x

  Карактеристики

  • Достапна Инстант Игра
  • Голем Избор на Казино Игри
  • Дарежлив пакет за добредојде
  • Масивни бонуси
  • Флексибилни опции за плаќање
  Македонија
  GoodMan Casino
  16K играчи

  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Бонус за Втор Влог: 75% до €150 + 50 Free Spins on Elvis Frog in Vegas
  Мин Деп: €20
  Облогот: 40x
  Преглед
  Бонус Код

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: €20
  Облогот: 40x

  Карактеристики

  • 24/7 Разговор во Живо
  • Казино со Лесна Употреба
  • Неколку јазици, валути и методи на плаќање
  Македонија
  Yoju Casino
  23K играчи

  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Бонус за Втор Влог: 75% до EUR 750 + 50 Free Spins on Lucky Sweets
  Мин Деп: EUR 20
  Облогот: 40x
  Преглед

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: EUR 20
  Облогот: 40x

  Карактеристики

  • Easy withdrawal methods
  • Fast payments
  • Great bonuses and promotions
  • Quality customer support
  • Simple and friendly design
  Македонија
  Yoju Casino
  23K играчи

  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Thursday Deposit Bonus: 160 FS
  Преглед
  Бонус Код

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: EUR 25
  Облогот: 40x

  Карактеристики

  • Фантастично Казино во Живо
  • Лесен за користење
  • Достапна е телефонска корисничка поддршка
  • Easy withdrawal methods
  • Simple and friendly design

  Дозволени Игри

  Македонија
  Cleopatra Casino
  49K играчи

  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Friday Deposit Bonus: 75 FS до 75 FS
  Видови на Бонуси: Слободни Вртења
  Мин Деп: €10
  Облогот: 35x
  Преглед

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: €10
  Облогот: 35x

  Карактеристики

  • Разни Софтвер Провајдери
  • Лесна за употреба
  • Разновидни Провајдери на Слотови
  • Единствени и наградувачки шеми за лојалност
  Македонија
  Yoju Casino
  23K играчи

  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Saturday Deposit Bonus: 50% до EUR 300 + 50 Free Spins on Arabian Tales
  Мин Деп: EUR 50
  Облогот: 40x
  Преглед

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: EUR 50
  Облогот: 40x

  Карактеристики

  • Easy withdrawal methods
  • Fantastic user experience
  • Multiple currencies available
  • Variety of games
  • Few payment options
  Македонија
  Yoju Casino
  23K играчи

  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Sunday Deposit Bonus: 35% до EUR 300 + 25 Free Spins
  Мин Деп: EUR 50
  Облогот: 40x
  Преглед

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: EUR 50
  Облогот: 40x

  Карактеристики

  • Дарежлив бонус за прв депозит
  • Exclusive bonus
  • Friendly customer service
  • Great bonuses and promotions
  • Few payment options
  Македонија
  Yoju Casino
  23K играчи

  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Weekend Bonus: 15 FS до No Max
  Видови на Бонуси: Слободни Вртења
  Мин Деп: EUR 20
  Облогот: 40x
  Преглед

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: EUR 20
  Облогот: 40x

  Карактеристики

  • Многу промотивни понуди
  • Одлични понуди за добредојде
  • Веб-страница прилагодена за мобилни телефони
  • Одлична опција за почетници
  • Веб-страница лесна за употреба
  Македонија
  Yoju Casino
  23K играчи

  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Friday Bonus: 25% до EUR 300 + 75 Free Spins
  Мин Деп: EUR 50
  Облогот: 40x
  Преглед

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: EUR 50
  Облогот: 40x

  Карактеристики

  • Игри прилагодени за мобилни телефони
  • Широк спектар на валути
  • Прифатени премногу методи на плаќање
  • Лесен пристап до контакт
  • Пристојни добредојде-бонуси
  Македонија
  Gioo Casino
  Лиценца:
  MGA MGA
  3rd Deposit Bonus: 75% до EUR 300 + 100 Free Spins on Sweet Bonanza
  Преглед
  Бонус Код

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  MGA MGA
  Мин Деп: EUR 20
  Облогот: 40x

  Карактеристики

  • Голем Избор на Слотови
  • Лесен пристап до контакт
  • Дневни, неделни и месечни промоции
  • Good Customer Service
  Македонија
  Gioo Casino
  Лиценца:
  MGA MGA
  2nd Deposit Bonus: 50% до EUR 200 + 50 Free Spins on Fruit Party
  Преглед
  Бонус Код

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  MGA MGA
  Мин Деп: EUR 20
  Облогот: 40x

  Карактеристики

  • Одлично сестрано казино
  • Целосно Инстант-игра Казино
  • Голем број на Слот Провајдери
  • Врвни девелопери на игри
  Македонија
  Gioo Casino
  Лиценца:
  MGA MGA
  Wednesday Bonus: 40 fS
  Преглед
  Бонус Код

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  MGA MGA
  Мин Деп: EUR 20
  Облогот: 40x

  Карактеристики

  • Голем Избор на Казино Игри
  • 24/7 корисничка грижа
  • Голема безбедност
  • Добар опсег на промоции

  Finding the best results for you

  We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

  Бонусот е достапен само за регистрирани корисници

  Најавете се на вашата сметка

  Please enter your name
  Please enter correct email
  30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

  Оцени го овој bonus:

  10 /10
  Please enter your rating

  Your comment was sent successfully!