mk Македонија
Login

Земја

МакедонијаМакедонија

Јазици

Macedonian
  • Macedonian
mk Македонија
Login

Он-лајн King Tiger Слот

Click here to play

King Tiger
King Tiger King Tiger

Бесплатно играјте King Tiger слотови од NextGen Gaming овде во macedonia-bonusesfinder.com. Бесплатно пробај ги King Tiger он-лајн слотовите преку играње на демо само за забава за да научите како се игра. Пронајдете го врвните NextGen Gaming казина соо најповолни почетни бонуси и играјте 3 линии/начини за добивка на ова слот казино со реални пари.

RTP

ВНИ (Враќање на Играч) за King Tiger слот машина е 95.1 %

Слободни Вртења

За да заработиш бесплатни вртења треба да бидеш доволно среќен да ги освоиш три распрснувачки симболи на некоја од ролните

Каде Можеш Он-лине да Играш King Tiger за вистински пари? - King Tiger Листа на Казина:

King Tiger Депозитни Бонуси

Македонија
Red Stag Casino
216K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 275 % до EUR 550 + 150 Free Spins on King Tiger
Мин Деп: EUR 25
Облогот: 30x
Преглед

Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: EUR 25
Облогот: 30x

Карактеристики

  • Чист, шарен и директен дизајн
  • Достапно за употреба на мобилен телефон
  • Bank transfers available

Дозволени Игри

Finding the best results for you

Слични места

Finding the best results for you

Основач

NextGen Gaming

Информации за играта

RTP 95.1
Линии 3
Вртења 5
Тип На Игра Слотови

Бонус Kарактеристики

Слободни Вртења
Бонус-рунда
двоен круг

Подршани Платформи

Мобилен телефон
Таблет
Desktop

Останати Слотови од NextGen Gaming

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Бонусот е достапен само за регистрирани корисници

Најавете се на вашата сметка

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Оцени го овој bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!