Karamba Казино Преглед

review
Karamba Casino
Играј сега
Веб-страница:
http://www.karamba.com
Е-пошта:
support mail: [email protected]
телефон: toll free support: 08082-387557
toll number support: +356-2258-5000
fax number: +356-2248-4960
Mobile: yes
затворено: no
Blacklisted:
Казино Софтвер: Aristocrat Cryptologic (WagerLogic) Microgaming NetEnt NextGen Gaming Quickspin WMS (Williams Interactive) Bally NeoGames Amaya (Chartwell)
Казино Типови: Instant Play Мобилни Казина
Валути: Euros Australian dollars Canadian dollars British pounds sterling Swedish kronor US dollars Denmark kroner Norwegian kroner Brazilian reals
Лиценца: Malta Gaming Authority, UK Gambling Commission
Јазици: English Italian Finnish French German Swedish Norwegian Portuguese Spanish Greek Danish Dutch
Методи на Уплата: MasterCard Neteller Visa Electron Visa Skrill Bank Wire Transfer Paysafe Card Ukash Fast Bank Transfer Entropay Boleto Maestro POLi GiroPay ClickandBuy EcoPayz iDEAL Sofortuberwaisung Nordea EPS Ticket Premium Euteller Lobanet Trustly instaDebit UseMyFunds FundSend Bancontact/Mister Cash Siru Mobile ewire Hipay
Методи на Повлекување: MasterCard Neteller Visa Electron Visa Skrill Bank Wire Transfer Maestro Cheque iBanq ECO Card
Времиња за исплата: ewallets: 24 hours, credit / debit cards: 2-5 days, bank transfers: 3-5 days, cheques: 5-7 days, pending time: 48 hours
Максимално повлекување: 7000 EUR per month
Утврден Датум: 2005
Сопственик: ASG Technologies Ltd Casinos
Карактеристики:
 • Детална ВИП програма и шеми на лојалност за да продолжите да се забавувате
 • Сертифицирано казино од ВБ - доби лиценца од ВБКК
 • Без Обложување на Бесплатни Вртења
 • Над 10 Различни Јазици
 • Добра комбинација на кеш и вртења
 • Претежно поддржано од NetEnd
 • Казино Спремно за Мобилен
 • Новоматик Слотови

Запознај ја новата комарска ера - Сите омилени игри на твојот мобилен или таблет

Karamba Casino е основан во 2005

Достапно за играчи од United States

Темелно тестиран квалитет од casinobonusesfinder.com

Karamba Casino е вооружано со импресивна играчка библиотека од девелопери како Aristocrat, Cryptologic (WagerLogic), Microgaming, NetEnt, NextGen Gaming, Quickspin, WMS (Williams Interactive), Bally, NeoGames, Amaya (Chartwell). Одбери го твојот начи на игра на било која мобилна платформа или на твојот PC.

Сите Можни Karamba Casino Бонуси

 • Повеќејазичен Разговор во Живо Отворен 24/7
 • Целосно Инстант-игра Казино
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • Слотови, рулет, блекџек, видео покер, казино во живо
Karamba Casino
Karamba CasinoКазино
35xОблогот
ASKDEVILБонус Код
€10Максимален Влог
 • 24/7 корисничка поддршка
 • Директна Програма за Вражање Кеш со Едноставни услови
 • Чист мобилно-реагирачка веб-страница за iGaming на смарт телефони и таблети
 • Не е Потребна Регистрација
Karamba Casino
Karamba CasinoКазино
35xОблогот
Не е потребенБонус Код
€10Максимален Влог
 • 24/7 Разговор во Живо
 • Голем Избор на Казино Игри
 • Веб-Страница со Лесна Навигација
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
Karamba Casino
Karamba CasinoКазино
35xОблогот
Не е потребенБонус Код
€10Максимален Влог
 • Повеќејазичен Разговор во Живо Отворен 24/7
 • Опција за Мобилно Играње
 • Избор на Игри на Маса во Казино во Живо
 • Без Лимит за Повлекување
Karamba Casino
Karamba CasinoКазино
20xbОблогот
Не е потребенБонус Код
Не е потребенМаксимален Влог
 • Само €20 се потребни за квалификација
 • Има Пристојна Апликација
 • 24/7 корисничка грижа
 • Достапни Допирни Слотови и Игри во Живо
Karamba Casino
Karamba CasinoКазино
20xbОблогот
KAR200Бонус Код
Не е потребенМаксимален Влог
 • 24/7 кориснички сервис
 • Одличен Избор на Слотови
 • Лесна за употреба
 • Модерна веб-страница за играчи на десктоп и мобилен
Karamba Casino
Karamba CasinoКазино
35xОблогот
Не е потребенБонус Код
€10Максимален Влог
 • 24/7 Поддршка за Играч
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • 24 Часовна Временска Рамка за Повлекување
 • Огромна библиотека на игри
Karamba Casino
Karamba CasinoКазино
35xbОблогот
Не е потребенБонус Код
€10Максимален Влог
 • $name ги отстрани во целост обложувачките барања, без лимит на добивка!
 • Кул Казино Игри
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • Напојуван од Неколку Водечки Софтвер Производители
Karamba Casino
Karamba CasinoКазино
35xОблогот
GAMBLERS200Бонус Код
Не е потребенМаксимален Влог
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • Услуга Разговор во Живо
 • Играј повеќе за да ги намалиш обложувачките барања и освои бесплатни билети за неделни и месечни лотарии
 • Единствени и легендарни теми кои ќе ги задоволат глобалните музички фанови
Karamba Casino
Karamba CasinoКазино
35xbОблогот
ASK200Бонус Код
£10Максимален Влог

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.