Karamba Казино Преглед

reviewKaramba CasinoИграј сега
 • Веб-страница:
  http://www.karamba.com
 • Е-пошта:
  support mail: [email protected]
 • телефон: toll free support: 08082-387557
  toll number support: +356-2258-5000
  fax number: +356-2248-4960
 • Mobile: yes
 • затворено: no
 • Blacklisted:
Казино Типови:
Лиценца:
Malta Gaming Authority, UK Gambling Commission
Методи на Повлекување:
MasterCard Neteller Visa Electron Visa Skrill Bank Wire Transfer Maestro Cheque iBanq ECO Card
Времиња за исплата:
ewallets: 24 hours, credit / debit cards: 2-5 days, bank transfers: 3-5 days, cheques: 5-7 days, pending time: 48 hours
Максимално повлекување:
7000 EUR per month
Утврден Датум:
2005
Сопственик:
ASG Technologies Ltd Casinos
Карактеристики:
 • Детална ВИП програма и шеми на лојалност за да продолжите да се забавувате
 • Сертифицирано казино од ВБ - доби лиценца од ВБКК
 • Без Обложување на Бесплатни Вртења
 • Над 10 Различни Јазици
 • Добра комбинација на кеш и вртења
 • Претежно поддржано од NetEnd
 • Казино Спремно за Мобилен
 • Новоматик Слотови

Сите Можни Karamba Casino Бонуси

 • Повеќејазичен Разговор во Живо Отворен 24/7
 • Целосно Инстант-игра Казино
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • Слотови, рулет, блекџек, видео покер, казино во живо
Karamba Casino
Karamba CasinoКазино
35xОблогот
ASKDEVILБонус Код
€10Максимален Влог
 • 24/7 корисничка поддршка
 • Директна Програма за Вражање Кеш со Едноставни услови
 • Чист мобилно-реагирачка веб-страница за iGaming на смарт телефони и таблети
 • Не е Потребна Регистрација
Karamba Casino
Karamba CasinoКазино
35xОблогот
Не е потребенБонус Код
€10Максимален Влог
 • 24/7 Разговор во Живо
 • Голем Избор на Казино Игри
 • Веб-Страница со Лесна Навигација
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
Karamba Casino
Karamba CasinoКазино
35xОблогот
Не е потребенБонус Код
€10Максимален Влог
 • Повеќејазичен Разговор во Живо Отворен 24/7
 • Опција за Мобилно Играње
 • Избор на Игри на Маса во Казино во Живо
 • Без Лимит за Повлекување
Karamba Casino
Karamba CasinoКазино
20xbОблогот
Не е потребенБонус Код
Не е потребенМаксимален Влог
 • Само €20 се потребни за квалификација
 • Има Пристојна Апликација
 • 24/7 корисничка грижа
 • Достапни Допирни Слотови и Игри во Живо
Karamba Casino
Karamba CasinoКазино
20xbОблогот
KAR200Бонус Код
Не е потребенМаксимален Влог
 • 24/7 кориснички сервис
 • Одличен Избор на Слотови
 • Лесна за употреба
 • Модерна веб-страница за играчи на десктоп и мобилен
Karamba Casino
Karamba CasinoКазино
35xОблогот
Не е потребенБонус Код
€10Максимален Влог
 • 24/7 Поддршка за Играч
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • 24 Часовна Временска Рамка за Повлекување
 • Огромна библиотека на игри
Karamba Casino
Karamba CasinoКазино
35xbОблогот
Не е потребенБонус Код
€10Максимален Влог
 • $name ги отстрани во целост обложувачките барања, без лимит на добивка!
 • Кул Казино Игри
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • Напојуван од Неколку Водечки Софтвер Производители
Karamba Casino
Karamba CasinoКазино
35xОблогот
GAMBLERS200Бонус Код
Не е потребенМаксимален Влог
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • Услуга Разговор во Живо
 • Играј повеќе за да ги намалиш обложувачките барања и освои бесплатни билети за неделни и месечни лотарии
 • Единствени и легендарни теми кои ќе ги задоволат глобалните музички фанови
Karamba Casino
Karamba CasinoКазино
35xbОблогот
ASK200Бонус Код
£10Максимален Влог

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.