mk Македонија
Login

Земја

МакедонијаМакедонија

Јазици

Macedonian
  • Macedonian
mk Македонија
Login

Он-лајн Magical Wolf Слот

Click here to play

Magical Wolf
Magical Wolf Magical Wolf

Бесплатно играјте Magical Wolf слотови од Platipus овде во macedonia-bonusesfinder.com. Бесплатно пробај ги Magical Wolf он-лајн слотовите преку играње на демо само за забава за да научите како се игра. Пронајдете го врвните Platipus казина соо најповолни почетни бонуси и играјте 3 линии/начини за добивка на ова слот казино со реални пари.

RTP

ВНИ (Враќање на Играч) за Magical Wolf слот машина е 94 %

Слободни Вртења

За да заработиш бесплатни вртења треба да бидеш доволно среќен да ги освоиш три распрснувачки симболи на некоја од ролните

Бонус-рунда

Пробај си ја среќата на Magical Wolf Слот! Врти и освој бонус рунда!

Каде Можеш Он-лине да Играш Magical Wolf за вистински пари? - Magical Wolf Листа на Казина:

Magical Wolf Депозитни Бонуси

Webbyslot Casino
Казиното е веќе затворено
Бонус за Трет Влог: 50% до €100
Видови на Бонуси: Бонус за Трет Влог
Мин Деп: €20
Облогот: 30x
Преглед
Мин Деп: €20
Облогот: 30x

Карактеристики

  • Веб-Страница со Лесна Навигација
  • Разни Софтвер Провајдери
  • Високи Лимити за Повлекување
  • Веб-страница оптимизирана за мобилен

Дозволени Игри

Finding the best results for you

Слични места

Finding the best results for you

Основач

Platipus

Информации за играта

RTP 94
Линии 3
Вртења 5
Тип На Игра Слотови

Бонус Kарактеристики

Слободни Вртења
Бонус-рунда
двоен круг

Подршани Платформи

Мобилен телефон
Таблет
Desktop
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Бонусот е достапен само за регистрирани корисници

Најавете се на вашата сметка

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Оцени го овој bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!