mk Македонија
Login

Земја

МакедонијаМакедонија

Јазици

Macedonian
 • Macedonian
mk Македонија
Login
Најдоброто Ново интернет казино во Македонија 2024
2330

Нови казина

Најдоброто Ново интернет казино во Македонија 2024

Македонија
21 bets.io Casino
21 bets.io Casino
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: EUR 10
Максимално повлекување: EUR 7000 per month
Преглед

Бонуси

 • Бонус за Добредојде: 1
Лиценца:
Curacao Curacao

Карактеристики

 • Кориснички прилагодена веб-страница
 • Широк избор на игри
 • Широк спектар на валути
 • Едноставен интерфејс
 • Премногу слотови

Нови казина

Новите казина се барани бидејќи нудат подобри услови и бонуси за новите играчи. Ако барате ново казино за играње за 2024, тогаш на нашата страница ќе најдете избор од најдобрите нови онлајн казина од изминатата година.

Сортирање New Нови казина
 • Best Нови казина
 • New Нови казина

Филтри:

Филтрите сè уште не се избрани
  Филтрирај според:
  Валути
  Сопственик
  • Zenbet
  • Zecure Gaming Limited
  • YUSI N.V.
  Лиценца
  Македонија
  DavBet Casino
  DavBet Casino
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: BRL 20
  Максимално повлекување: BRL 10000
  Преглед

  Бонуси

  • Бонус за Добредојде: 1
  Лиценца:
  Curacao Curacao

  Карактеристики

  • Казино со Лесна Употреба
  • Многу Врвни Игри
  • Понудени Игри во Живо
  • Веб-страница прилагодена за мобилни телефони
  • Достапен е разговор во живо
  Македонија
  Joka Bet Casino
  Joka Bet Casino
  1K играчи

  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: GBP 10
  Максимално повлекување: GBP 20000
  Преглед

  Бонуси

  • Бонус за Добредојде: 1
  Лиценца:
  Curacao Curacao

  Карактеристики

  • Лесна Навигација
  • Казино Игри во Живо
  • Веб-страницата има мобилна апликација
  • Одлична поддршка за клиентите
  Македонија
  Bruno Casino
  Bruno Casino
  Лиценца:
  Kahnawake Kahnawake
  Мин Деп: EUR 10
  Максимално повлекување: EUR 19000
  Преглед

  Бонуси

  • Бонус за Добредојде: 1
  Лиценца:
  Kahnawake Kahnawake

  Карактеристики

  • Врвно Мобилно Казино
  • Разни Софтвер Провајдери
  • Игри со Грепки
  • Одличен Избор на Слотови
  • Многу промоции и бонуси
  Македонија
  HitnSpin Casino
  HitnSpin Casino
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: EUR 10
  Максимално повлекување: EUR 5000
  Преглед

  Бонуси

  • Бонус за Добредојде: 1
  • Слободни Вртења: 1
  Лиценца:
  Curacao Curacao

  Карактеристики

  • Добра селекција на провајдери на игри
  • Кориснички прилагодена веб-страница
  • Играј на компјутер и мобилен телефон
  • Прифатени се многу методи на плаќање
  • Казина за инстант-игра
  Македонија
  DreamSpin Casino
  DreamSpin Casino
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: EUR 10
  Максимално повлекување: EUR 2500 per day, EUR 5000 per week
  Преглед

  Бонуси

  • Бонус за Добредојде: 1
  Лиценца:
  Curacao Curacao

  Карактеристики

  • Целосно Инстант-игра Казино
  • Постојат доволно опции за слот-игри
  • Сигурна начини на плаќање
  • User-friendly interface
  Македонија
  BetAnySports Casino
  BetAnySports Casino
  Лиценца: No license available
  Мин Деп: USD 25
  Максимално повлекување: USD 25000
  Преглед
  Лиценца: No license available

  Карактеристики

  • Многу Промоции
  • Постојат доволно опции за слот-игри
  • Одлична поддршка за клиентите
  • Лесен пристап до контакт
  Македонија
  Pariwin Casino
  Pariwin Casino
  Лиценца:
  Kahnawake Kahnawake
  Мин Деп: Card - 200 UAH, Other - from 50 UAH
  Максимално повлекување: UAH 50 000
  Преглед

  Бонуси

  • Бонус за Добредојде: 1
  • Слободни Вртења: 4
  Лиценца:
  Kahnawake Kahnawake

  Карактеристики

  • Понудува добредојде-бонус
  • Достапна е телефонска корисничка поддршка
  • Мобилна компатибилност
  • Лиценцирано и регулирано
  Македонија
  Jungliwin Casino
  Jungliwin Casino
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: EUR 20
  Максимално повлекување: EUR 5000
  Преглед

  Бонуси

  • Бонус за Добредојде: 1
  Лиценца:
  Curacao Curacao

  Карактеристики

  • Кориснички прилагодено и компатибилно за мобилен телефон
  • Absolutely reliable and serious
  • Easy navigation
  • Great bonuses and promotions
  • Great website design
  • Instant play
  • Mobile app
  Македонија
  Lucky Bandit Casino
  Lucky Bandit Casino
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: EUR 10
  Максимално повлекување: EUR 3000 per week
  Преглед

  Бонуси

  • Бонус за Добредојде: 1
  Лиценца:
  Curacao Curacao

  Карактеристики

  • Одлична селекција на игри
  • Лесна, кориснички прилагодена веб-страница
  • Достапно за употреба на мобилен телефон
  • Simple and friendly design
  Македонија
  West Casino
  West Casino
  Лиценца:
  MGA MGA
  Мин Деп: EUR 20
  Максимално повлекување: EUR 2000
  Преглед

  Бонуси

  • Бонус за Добредојде: 1
  Лиценца:
  MGA MGA

  Карактеристики

  • 24/7 помош и корисничка поддршка
  • Понудува игри за сите типови играчи
  • Веб-страница прилагодена за мобилни телефони
  • MGA license
  • Skrill, Neteller
  • Website supports many languages
  Македонија
  OhMyZino Casino
  OhMyZino Casino
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: EUR 10
  Максимално повлекување: EUR 1000
  Преглед

  Бонуси

  • Бонус за Добредојде: 1
  • Слободни Вртења: 1
  Лиценца:
  Curacao Curacao

  Карактеристики

  • Организирана, едноставна веб-страница и лесна за навигација
  • Crypto Payments
  • Esports betting
  • Игри во Живо
  • Many payment methods
  • Modern website
  Македонија
  BurningBet Casino
  BurningBet Casino
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: EUR 20
  Максимално повлекување: EUR 400
  Преглед

  Бонуси

  • Слободни Вртења: 1
  • Бонус за Добредојде: 3
  • Без Бонус за Влог: 1
  Лиценца:
  Curacao Curacao

  Карактеристики

  • ВИП Програма
  • Се прифаќа Биткоин
  • Страницата е оптимизирана за мобилни уреди
  • Absolutely reliable and serious
  • Great live betting section
  • Игри во Живо
  Македонија
  WeltBet Casino
  WeltBet Casino
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: EUR 20
  Максимално повлекување: EUR 5000
  Преглед
  Лиценца:
  Curacao Curacao

  Карактеристики

  • Одлични понуди за добредојде
  • Спортските обложувалници, казино, казино во живо, сите достапни
  • Разговор во живо отворен 24/7
  • Esports betting
  • Skrill, Neteller
  Македонија
  SolisBet Casino
  SolisBet Casino
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: EUR 5
  Максимално повлекување: EUR 100,000 monthly
  Преглед

  Бонуси

  • Бонус за Добредојде: 1
  Лиценца:
  Curacao Curacao

  Карактеристики

  • Уживај во неограниченото време на важење
  • 24/7 Достапност на поддршка за разговор во живо
  • Дарежливи промоции
  • Several website languages
  Македонија
  Slotimo Casino
  Slotimo Casino
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: EUR 10
  Максимално повлекување: EUR 10000
  Преглед

  Бонуси

  • Бонус за Добредојде: 1
  Лиценца:
  Curacao Curacao

  Карактеристики

  • Одлични понуди за добредојде
  • Добро познат бренд
  • Добро Дизајнирано Мобилно Искуство
  • Поддржете 6 валути
  • Одлични Опции за Клиентска Поддршка
  Македонија
  Bankonbet Casino
  Bankonbet Casino
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: EUR 10
  Максимално повлекување: EUR 500 per day, EUR 7000 per month
  Преглед

  Бонуси

  • Бонус за Добредојде: 1
  Лиценца:
  Curacao Curacao

  Карактеристики

  • Брзи исплати за неколку минути
  • Огромен опсег за играње на слот игри
  • Лесен пристап до контакт
  • Crypto Payments
  Македонија
  Polestar Casino
  Polestar Casino
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: EUR 10
  Максимално повлекување: EUR 500 per day, EUR 7000 per month
  Преглед

  Бонуси

  • Бонус за Добредојде: 1
  Лиценца:
  Curacao Curacao

  Карактеристики

  • 24/7 Поддршка за Играч
  • Широк Избор на Казино Игри
  • Кориснички прилагодена веб-страница
  • Лесен пристап до контакт за помош
  Македонија
  Gomblingo Casino
  Gomblingo Casino
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: EUR 20
  Максимално повлекување: EUR 5000 per week, EUR 20000 per month
  Преглед

  Бонуси

  • Бонус за Добредојде: 1
  Лиценца:
  Curacao Curacao

  Карактеристики

  • Голема селекција на игри
  • Веб-страница оптимизирана за мобилни телефони
  • Многу сигурни начини на плаќање
  • Одлична мобилна апликација
  • Казино во Живо
  Македонија
  24Slots Casino
  24Slots Casino
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: EUR 10
  Максимално повлекување: EUR 5000 per week, EUR 20000 per month
  Преглед

  Бонуси

  • Бонус за Добредојде: 1
  Лиценца:
  Curacao Curacao

  Карактеристики

  • 24/7 Поддршка за Играч
  • Врвно Онлајн Казино
  • Ниско побарување за обложување
  • Одлични промоции
  • Cryptocurrencies accepted
  Snatch Casino
  Snatch Casino
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: EUR 20
  Максимално повлекување: EUR 1000 per transaction, EUR 3000 per day, EUR 50000 per month
  Преглед

  Бонуси

  • Бонус за Добредојде: 3
  Лиценца:
  Curacao Curacao

  Карактеристики

  • Познавачка Поддршка
  • Достапни се премногу слот-игри
  • Мобилна компатибилност
  • Многу сигурни начини на плаќање
  • Одлична поддршка за клиентите
  Македонија
  Drip Casino
  Drip Casino
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: EUR 10
  Максимално повлекување: EUR 15000
  Преглед

  Бонуси

  • Бонус за Добредојде: 1
  • Слободни Вртења: 2
  Лиценца:
  Curacao Curacao

  Карактеристики

  • Добар бонус за добредојде
  • Лесна Навигација
  • Спремно за Мобилен
  • Слот и игри на маса
  • Поддржува PayPal
  Македонија
  Monro Casino
  Monro Casino
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: KZT 1000
  Максимално повлекување: KZT 25000000 per month
  Преглед

  Бонуси

  • Бонус за Добредојде: 1
  Лиценца:
  Curacao Curacao

  Карактеристики

  • Достапна Инстант Игра
  • Многу промотивни понуди
  • Голема селекција на игри
  • Разговор во живо отворен 24/7
  • Голем избор на видео слотови
  Македонија
  Sparkle Slots Casino
  Sparkle Slots Casino
  Лиценца:
  MGA MGA
  UKGC UKGC
  Мин Деп: EUR 10
  Максимално повлекување: EUR 3000 per week, EUR 6000 per month
  Преглед

  Бонуси

  • Бонус за Добредојде: 2
  Лиценца:
  MGA MGA
  UKGC UKGC

  Карактеристики

  • Одличен Избор на Слотови
  • Опсег на опции за плаќање
  • Добар избор на бонуси
  • Instant play
  Македонија
  Bluefox Casino
  Bluefox Casino
  Лиценца:
  MGA MGA
  UKGC UKGC
  Мин Деп: EUR 10
  Максимално повлекување: EUR 3000 per week, EUR 6000 per month
  Преглед

  Бонуси

  • Бонус за Добредојде: 2
  Лиценца:
  MGA MGA
  UKGC UKGC

  Карактеристики

  • Мобилно Казино
  • Услуга Разговор во Живо
  • Периодични промоции и џекпотови
  • Корисен тим за клиентска поддршка
  Македонија
  BrighsStar Casino
  BrighsStar Casino
  Лиценца:
  MGA MGA
  UKGC UKGC
  Мин Деп: EUR 10
  Максимално повлекување: EUR 3000 per week, EUR 6000 per month
  Преглед

  Бонуси

  • Бонус за Добредојде: 2
  Лиценца:
  MGA MGA
  UKGC UKGC

  Карактеристики

  • Казино Игри во Живо
  • Корисен тим за клиентска поддршка
  • Many currencies available
  • Multiple payment options
  Македонија
  IQ Pari Casino
  IQ Pari Casino
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: USD 10
  Максимално повлекување: USD 10000 per day, USD 50000 per month
  Преглед

  Бонуси

  • Бонус за Добредојде: 1
  Лиценца:
  Curacao Curacao

  Карактеристики

  • 24/7 кориснички сервис
  • Понудува добредојде-бонус
  • Огромна селекција на провајери на игри
  • Дарежливи промоции
  Македонија
  Sloterra Casino
  Sloterra Casino
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: EUR 10
  Максимално повлекување: EUR 5000 per day, EUR 10000 per week, EUR 30000 per month
  Преглед

  Бонуси

  • Бонус за Добредојде: 1
  • Слободни Вртења: 1
  Лиценца:
  Curacao Curacao

  Карактеристики

  • 24/7 Поддршка за Играч
  • Одличен Слот Избор
  • Огромна библиотека на игри
  • Лесен за користење
  • Платформа која е едноставна за употреба
  Македонија
  Khelraja Casino
  Khelraja Casino
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: INR 1000
  Максимално повлекување: INR 50000 per day, INR 1500000 per month
  Преглед

  Бонуси

  • Бонус за Добредојде: 2
  Лиценца:
  Curacao Curacao

  Карактеристики

  • Многу Промоции
  • Добри Бонуси
  • Врвни девелопери на игри
  • Екстензивна безбедност на интернет
  • Атрактивен добредојде-бонус
  Македонија
  FatPanda Casino
  FatPanda Casino
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: EUR 10
  Максимално повлекување: EUR 2.000 per day, EUR 3.000 per week, EUR 5.000 per month
  Преглед

  Бонуси

  • Бонус за Добредојде: 1
  • Слободни Вртења: 1
  Лиценца:
  Curacao Curacao

  Карактеристики

  • Дарежлив добредојде-бонус
  • Одговорен тим за клиентска поддршка
  • Понудува доволно промоции
  • Many currencies available

  Finding the best results for you

  Најнови коментари на корисници за казина

  • Gavrilo
   10 /10
   Прегледано: 2024-02-18
   Nine Casino Преглед

   Изненадувачки, сè изгледа убаво, иако бев скептичен и депонирав само 20 евра за почеток. Силно се препорачува

  • Ukraine andrey9999
   10 /10
   Прегледано: 2024-02-18
   Joker Land Casino Преглед

   Се е во ред и си одиме. Повеќе од се друго ми доликува.

  • Denmark Derik
   8.8 /10
   Прегледано: 2024-02-12
   Cashalot Casino Преглед

   Die Zahl der Spielautomaten ist nicht sehr groß, aber die Auswahl ist groß. Freundliches Personal, das schnell auf Nachrichten reagiert.

  • United Kingdom Kate
   10 /10
   Прегледано: 2024-02-12
   Joka Bet Casino Преглед

   Конечно казино во кое навистина можам да уживам и да се забавувам! UX е беспрекорен, а нивоата на лојалност се на следното ниво. Бев изненаден од тоа колку брзо поддршката на Јока помага во проблемите, навистина!

  • Myanmar Aung khitpaing
   10 /10
   Прегледано: 2024-02-06
   Win 7 Casino Преглед

   Прифатете го и лајкувајте го

  • Mexico VagreMSC
   1 /10
   Прегледано: 2024-02-06
   Lucky Legends Casino Преглед

   Не вредат за срање... ти го одземаат профитот кога ќе видат дека им сереш... заебавај им ја целата ебана мајка

  • Slovakia Michal
   10 /10
   Прегледано: 2024-02-06
   Ditobet Casino Преглед

   Имав 420 € на сметката од ведро небо, ми го блокираа профилот, не можам да се логирам и никој не ми одговара на мејловите, не знаеш што да правам?

  • Mexico Diego
   10 /10
   Прегледано: 2024-02-06
   Big Bola Casino Преглед

   Многу е тешко да се комуницира со персоналот и тие сакаат сè за да избегнат плаќање за наградите или игрите Голема топка НИШТО НЕ СЕ ПРЕПОРАЧУВА

  • Romania japoxanul
   2.5 /10
   Прегледано: 2024-01-28
   HitnSpin Casino Преглед

   Никогаш не плаќа и има некои ограничувања за некои провајдери, а останатите се срање. Веб-страницата на казино не изгледа толку добро и бонусите се куци