mk Македонија
Login

Земја

МакедонијаМакедонија

Јазици

Macedonian
  • Macedonian
mk Македонија
Login

Он-лајн Journey Flirt Слот

Click here to play

Journey Flirt
Journey Flirt Journey Flirt

Бесплатно играјте Journey Flirt слотови од BGAMING овде во macedonia-bonusesfinder.com. Бесплатно пробај ги Journey Flirt он-лајн слотовите преку играње на демо само за забава за да научите како се игра. Пронајдете го врвните BGAMING казина соо најповолни почетни бонуси и играјте 243 линии/начини за добивка на ова слот казино со реални пари.

RTP

ВНИ (Враќање на Играч) за Journey Flirt слот машина е 96.6 %

Достапно на Мобилен

Journey Flirt Слотови за мобилен телефон - ✅ Овозможено на сите мобилни апарати: iPhone / iPad / Андроид мобилен телефон и таблет

Слободни Вртења

За да заработиш бесплатни вртења треба да бидеш доволно среќен да ги освоиш три распрснувачки симболи на некоја од ролните

Подршани Платформи

Уживај на било која платформа, nнезависно дали се работи за десктоп, таблет или мобилен. Достапни се и пејзаш и портрет режими за таблет и за сите мобилни варијанти

Каде Можеш Он-лине да Играш Journey Flirt за вистински пари? - Journey Flirt Листа на Казина:

Journey Flirt Депозитни Бонуси

Македонија
National Casino
419K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Преглед

Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: EUR 20
Облогот: 40x

Карактеристики

  • Многу казино игри и интернет-слотови
  • Дава многу начини за плаќање
  • Чисто и организирано мени
  • Fantastic user experience
  • Frequent promotions

Дозволени Игри

Finding the best results for you

Основач

BGAMING

Информации за играта

RTP 96.6
Линии 243
Вртења 5
Тип На Игра Слотови

Бонус Kарактеристики

Слободни Вртења
Бонус-рунда
двоен круг

Подршани Платформи

Мобилен телефон
Таблет
Desktop

Тагови

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Бонусот е достапен само за регистрирани корисници

Најавете се на вашата сметка

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Оцени го овој bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!