mk Македонија
Login

Земја

МакедонијаМакедонија

Јазици

Macedonian
 • Macedonian
mk Македонија
Login
Chericasino Преглед
Cherie Casino
6 Bonuses available in February 2024

This page was updated more than 6 months ago

Cheri Casino Преглед

Обновено на: 08/26/2023
52K играчи
МакедонијаПрифатено Играчи од Македонија
Лиценца:
Curacao Curacao
Проверено

Темелно тестиран квалитет од macedonia-bonusesfinder.com

Сите Можни Chericasino Бонуси

Бонус за Добредојде во Cherie Casino

Македонија
Бонус за Добредојде: 100% до € 100
Мин Деп: € 20
Облогот: 35x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Депозитни Бонуси во Casino Cheri

Македонија
Monday Bonus: 40% до € 100
Мин Деп: € 10
Облогот: 20x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Македонија
Deposit Bonus: 50 % до 100 EUR
Мин Деп: Not stated
Облогот: 20x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Македонија
Saturday Deposit Bonus: 50 % до 100 EUR
Видови на Бонуси: За регистрирани играчи
Мин Деп: Not stated
Облогот: 20x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Македонија
Sunday Deposit Bonus: 50 % до 100 EUR
Мин Деп: Not stated
Облогот: 20x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Македонија
Friday Deposit Bonus: 40 % до 100 EUR
Видови на Бонуси: За регистрирани играчи
Мин Деп: Not stated
Облогот: 20x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Преглед

Мин Деп

€10

Максимално повлекување

€2500 per transaction

Карактеристики

 • Оптимизиран за Мобилен
 • Достапна Поддршка за разговор во Живо
 • Огромен Избор на Игри

Казино Типови

Подршани Платформи

Запознај ја новата комарска ера - Сите омилени игри на твојот мобилен или таблет

 • Мобилен телефон
 • Таблет
 • Desktop

Плаќања

Валути

Мин Исп

€100

Методи на Уплата

 • MasterCard
 • Visa

Методи на Повлекување

 • Bank transfer

Времиња за исплата

 • 1-3 business days

Повеќе за Cherie Casino

Преглед

Casino Cheri е вооружано со импресивна играчка библиотека од девелопери како Betsoft, iSoftBet, Leander Games, Play'n GO, Playson, Quickspin, Rival, Yggdrasil Gaming, Big Time Gaming, Booming Games, Felix Gaming, Games Warehouse, MGA, Noble Gaming, Nolimit City, Push Gaming, Red Rake Gaming, Red Tiger Gaming, Relax Gaming, SUNFOX Games, Wazdan, Booongo, DiceLab, EGT, Fantasma Games, Felt, Fugaso, Live 5 Gaming, Northern Lights Gaming, PearFiction, Spieldev, Sthlm Gaming, YoloPlay, Adoptit, 4the Player, Maxwingaming. Одбери го твојот начи на игра на било која мобилна платформа или на твојот PC.

Екран-снимки од Casino Cherie

 • Онлајн Казино Chericasino
 • Земи Бонус Cherie Casino
 • Најави се во Cheri казиното

Сопственик

Fitzgerald Industries Group N.V.

Утврден Датум

2014

Контакти

Прегледи

Casino Cheri Надворешни осврти

Trustpilot просечна оцена 2023-12-26
Основано на 0 рецензии

Истражете што купците кажуваат за казиното на Трустпилот. Прочитајте рецензии

Осврти на играчи од Casino Cherie

(0 Прегледи)

Прв остави осврт

Сè уште никој не го прегледал овој казино

Споедели ни искуство за оваа понуда и помогни им на другите корисници да одлучат!

Пишете преглед

Please enter your name
Please enter correct email
100 characters left Maximum number of characters: 1000 100 characters left Maximum number of characters: 1000

Оцени го овој казино:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Бонусот е достапен само за регистрирани корисници

Најавете се на вашата сметка

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Оцени го овој bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!