mk Македонија
Login

Земја

МакедонијаМакедонија

Јазици

Macedonian
 • Macedonian
mk Македонија
Login
Најдобрите Genii Бесплатни Вртења
156

Genii Слободни Вртења

Најдобрите Genii Бесплатни Вртења

Македонија
SpinBetter Casino
Лиценца:
Curacao Curacao
Слободни Вртења: 150 FS
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Облогот: 20x

Карактеристики

 • Казино со Лесна Употреба
 • Игри прилагодени за мобилни телефони
 • Бонус за упатување пријател
 • Лиценцирано и регулирано
 • Modern website

Дозволени Игри

Genii Слободни Вртења

Најдобар Слободни Вртења за играње на слот-машини од Genii. Земи го својот бонус и за вистински пари играј онлајн во Genii казината.

Сортирање Best Бонуси
 • Best Бонуси
 • New Бонуси
 • Ниско Обложувачки Бонус
Филтер
 • Hot Bonuses
 • Баталгаажсан
 • New bonuses
 • User Choice
Кориснички резултат

Филтри:

Филтрите сè уште не се избрани
  Филтрирај според:
  Валути
  • BINGO TICKETS
  • BTC
  • BTH
  • CZK
  • DKK
  • GBP
  • mBTC
  • MYR
  • NOK
  • RUB
  • SEK
  • THB
  • TRL
  • USD
  • YEN
  • ZAR
  • EUR
  • PERCENT
  • FS
  • MXN
  • CHF
  • BRL
  • CAD
  • TFS Token
  • WEFT Tokens
  • KRW
  Вредност на бонус
  Македонија
  SpinBetter Casino
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Бонус за Добредојде: 100% до EUR 300 + 30 Free Spins on Juicy Fruits
  Преглед

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: EUR 15
  Облогот: 35x

  Карактеристики

  • Голем Избор на Слотови
  • Вредни Промоции
  • Има добредојде-понуда
  • Добри опции за плаќање
  Македонија
  SpinBetter Casino
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Deposit Bonus: 50% до EUR 300 + 100 Free Spins
  Преглед

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: EUR 15
  Облогот: 35x

  Карактеристики

  • Солидна репутација на интернет
  • Фантастичен избор на игри
  • Одлично корисничко искуство
  • User-friendly website
  Македонија
  SpinBetter Casino
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  2nd Deposit Bonus: 50% до EUR 350 + 35 Free Spins on Juicy Fruits
  Мин Деп: EUR 15
  Облогот: 35x
  Преглед

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: EUR 15
  Облогот: 35x

  Карактеристики

  • Разновидни Провајдери на Слотови
  • Слот и игри на маса
  • Сигурна клиентска услуга
  • Интересни факти
  • Easy navigation
  Македонија
  SpinBetter Casino
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  4th Deposit Bonus: 25% до EUR 450 + 45 Free Spins on Coco Tiki
  Мин Деп: EUR 15
  Облогот: 35x
  Преглед

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: EUR 15
  Облогот: 35x

  Карактеристики

  • Казино со Лесна Употреба
  • Достапно на Моибилен
  • Овозможен Разговор во Живо
  • Good navigability
  Македонија
  1xslots Casino
  32K играчи

  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Преглед
  Бонус Код

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Облогот: 20x

  Карактеристики

  • Одлично сестрано казино
  • Кориснички прилагодена веб-страница
  • Многу промотивни понуди
  • Прифатени се многу методи на плаќање
  • Одлична селекција на игри

  Дозволени Игри

  Македонија
  1xslots Casino
  32K играчи

  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Слободни Вртења: 100 FS
  Мин Деп: EUR 10
  Облогот: 25x
  Преглед

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: EUR 10
  Облогот: 25x

  Карактеристики

  • Дарежлив добредојде-бонус
  • Easy navigation
  • Great bonuses and promotions
  • Great website design
  Македонија
  1xslots Casino
  32K играчи

  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Бонус за Добредојде: 100% до EUR 300 + 30 Free Spins on Sweet Bonanza
  Преглед

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: EUR 10
  Облогот: 35x

  Карактеристики

  • Масивен избор на игри
  • Разумен број на NetEnt игри
  • 24/7 Поддршка за Играч
  • Пристојни добредојде-бонуси
  Македонија
  Melbet Casino
  19K играчи

  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Бонус за Добредојде: 50% до EUR 350
  Преглед

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Мин Деп: EUR 10
  Облогот: 40x

  Карактеристики

  • Доволно време да се свртат добивките
  • Огромен Избор на Игри
  • 24/7 Поддршка за Играч
  Македонија
  Big Dollar Casino
  189K играчи

  Лиценца:
  Kahnawake Kahnawake
  Слободни Вртења: 50 FS до USD 100
  Преглед
  Бонус Код

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Kahnawake Kahnawake
  Облогот: 60xB

  Карактеристики

  • Има Игри во Казино во Живо
  • Понудува добредојде-бонус
  • Слот и игри на маса
  • Фина веб-страница

  Дозволени Игри

  Македонија
  Big Dollar Casino
  189K играчи

  Лиценца:
  Kahnawake Kahnawake
  Слободни Вртења: 45 FS до USD 100
  Преглед
  Бонус Код

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Kahnawake Kahnawake
  Облогот: 60xB

  Карактеристики

  • Одличен Избор на Слотови
  • Казино Игри во Живо
  • Дарежлив добредојде-бонус
  • Достапен е разговор во живо

  Дозволени Игри

  Македонија
  Big Dollar Casino
  189K играчи

  Лиценца:
  Kahnawake Kahnawake
  Слободни Вртења: 45 FS до USD 100
  Преглед
  Бонус Код

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Kahnawake Kahnawake
  Облогот: 60xB

  Карактеристики

  • Компатибилно за Мобилен
  • Добри опции за плаќање
  • Дарежлив добредојде-бинго-бонус
  • Wide variety of bonuses
  Македонија
  Big Dollar Casino
  189K играчи

  Лиценца:
  Kahnawake Kahnawake
  Слободни Вртења: 41 FS до $100
  Преглед
  Бонус Код

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Kahnawake Kahnawake
  Облогот: 60xB

  Карактеристики

  • Казина за инстант-игра
  • Веб-страница лесна за употреба
  • Лесен контакт
  • Good casino games

  Дозволени Игри

  Македонија
  Big Dollar Casino
  189K играчи

  Лиценца:
  Kahnawake Kahnawake
  Слободни Вртења: 20 FS
  Преглед
  Бонус Код

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Kahnawake Kahnawake
  Мин Деп: USD 20
  Облогот: 60xB

  Карактеристики

  • Добра бинго селекција
  • Достапни се премногу слот-игри
  • Многу сигурни начини на плаќање
  • Големо, доверливо и домаќинско име

  Дозволени Игри

  Македонија
  Gossip Slots Casino
  8K играчи

  Лиценца: No license available
  Слободни Вртења: 165 FS до 495 USD
  Видови на Бонуси: Слободни Вртења
  Мин Деп: 150 USD
  Облогот: 50x
  Преглед

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца: No license available
  Мин Деп: 150 USD
  Облогот: 50x

  Карактеристики

  • Одлични понуди за добредојде
  • Конкурентни коефициенти
  • Quick and easy registration
  • Wide variety of live dealer games
  Македонија
  Gossip Slots Casino
  8K играчи

  Лиценца: No license available
  Слободни Вртења: 150 FS до USD 160
  Преглед
  Бонус Код

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца: No license available
  Облогот: 50xB

  Карактеристики

  • Казино со Лесна Употреба
  • Понудени Игри во Живо
  • Одлична клиентска поддршка
  • Веб-страница лесна за навигација

  Дозволени Игри

  Македонија
  Gossip Slots Casino
  8K играчи

  Лиценца: No license available
  Слободни Вртења: 110 FS до 330 USD
  Видови на Бонуси: Слободни Вртења
  Мин Деп: 100 USD
  Облогот: 50x
  Преглед

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца: No license available
  Мин Деп: 100 USD
  Облогот: 50x

  Карактеристики

  • Персонализирано искуство
  • Има низок минимален депозит
  • Сеопфатна добредојде-промоција
  • Игри во Живо
  Македонија
  Mandarin Palace Casino
  25K играчи

  Лиценца:
  Kahnawake Kahnawake
  Слободни Вртења: 100 FS до Not stated
  Мин Деп: 25 CAD
  Облогот: Not stated
  Преглед
  Бонус Код

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Kahnawake Kahnawake
  Мин Деп: 25 CAD
  Облогот: Not stated

  Карактеристики

  • Достапно на Моибилен
  • Премногу промоции и бонуси
  • Лесен пристап до помош
  • Great website design
  Македонија
  Lotus Asia Casino
  21K играчи

  Лиценца:
  Kahnawake Kahnawake
  Слободни Вртења: 100 FS
  Видови на Бонуси: Слободни Вртења Free Spins No Wagering
  Облогот:
  Преглед

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Kahnawake Kahnawake
  Облогот:

  Карактеристики

  • Врвни девелопери на игри
  • Силно мобилно искуство
  • Слот и игри со инстант добивка
  • Персонализирано искуство
  • Голем избор на опции за плаќање

  Дозволени Игри

  Македонија
  Gossip Slots Casino
  8K играчи

  Лиценца: No license available
  Слободни Вртења: 100 FS
  Видови на Бонуси: Слободни Вртења
  Мин Деп: 30 USD
  Облогот: 60x
  Преглед

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца: No license available
  Мин Деп: 30 USD
  Облогот: 60x

  Карактеристики

  • 100% Баланс Засилувач
  • Веб-страница е специјално развиена за мобилни телефони
  • Возбудливи турнири
  • User-friendly website
  Македонија
  Betfury Casino
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Преглед

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Curacao Curacao
  Облогот: 35x

  Карактеристики

  • Казино со Лесна Употреба
  • Многу Промоции
  • Брза Исплата
  • Компатибилен Дизајн за Мобилен
  Македонија
  Lucky Creek Casino
  330K играчи

  Лиценца:
  Kahnawake Kahnawake
  Слободни Вртења: 70 FS
  Мин Деп: USD 20
  Облогот: 60x
  Преглед
  Бонус Код

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Kahnawake Kahnawake
  Мин Деп: USD 20
  Облогот: 60x

  Карактеристики

  • Дарежливи бонуси и промоции
  • Лесен за користење
  • Достапна Мобилна Апликација
  • Има промотивен код
  • Amazing welcome bonus
  Македонија
  Gossip Slots Casino
  8K играчи

  Лиценца: No license available
  Слободни Вртења: 65 FS до 195 USD
  Видови на Бонуси: Слободни Вртења
  Мин Деп: 60 USD
  Облогот: 50x
  Преглед

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца: No license available
  Мин Деп: 60 USD
  Облогот: 50x

  Карактеристики

  • Едноставен интерфејс
  • Always helpful live chat support
  • Extensive FAQ
  • Wide variety of bonuses
  Македонија
  Treasure Mile Casino
  42K играчи

  Лиценца:
  Kahnawake Kahnawake
  Слободни Вртења: 65 FS
  Мин Деп: USD 24
  Облогот: 60xB
  Преглед
  Бонус Код

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Kahnawake Kahnawake
  Мин Деп: USD 24
  Облогот: 60xB

  Карактеристики

  • Фина веб-страница
  • Казина за инстант-игра
  • Огромна селекција на провајери на игри
  • Лесен пристап до контакт
  Македонија
  Mandarin Palace Casino
  25K играчи

  Лиценца:
  Kahnawake Kahnawake
  Слободни Вртења: 55 FS до Not stated
  Мин Деп: 22 CAD
  Облогот: Not stated
  Преглед

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Kahnawake Kahnawake
  Мин Деп: 22 CAD
  Облогот: Not stated

  Карактеристики

  • Добри Бонуси
  • Понуда за добредојде
  • Елегантна веб-страница и апликација
  • Достапни се премногу слот-игри
  Македонија
  Mandarin Palace Casino
  25K играчи

  Лиценца:
  Kahnawake Kahnawake
  Слободни Вртења: 51 FS до USD 100
  Преглед
  Бонус Код

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Kahnawake Kahnawake
  Облогот: 60xB

  Карактеристики

  • Казино со Лесна Употреба
  • Широк спектар на валути
  • Опсег на опции за плаќање
  • Одлична клиентска поддршка
  Македонија
  Lucky Creek Casino
  330K играчи

  Лиценца:
  Kahnawake Kahnawake
  Слободни Вртења: 50 FS
  Мин Деп: USD 20
  Облогот: 60x
  Преглед
  Бонус Код

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Kahnawake Kahnawake
  Мин Деп: USD 20
  Облогот: 60x

  Карактеристики

  • Брза Исплата
  • Понуда за добредојде
  • Има промотивен код
  • Одлично корисничко искуство
  • Good reputation
  Македонија
  Mandarin Palace Casino
  25K играчи

  Лиценца:
  Kahnawake Kahnawake
  Слободни Вртења: 50 FS до USD 100
  Мин Деп: USD 20
  Облогот: 60xB
  Преглед
  Бонус Код

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Kahnawake Kahnawake
  Мин Деп: USD 20
  Облогот: 60xB

  Карактеристики

  • Огромен Избор на Игри
  • Достапна Инстант Игра
  • Казино Спремно за Мобилен
  • Добар опсег на депозигтни опции

  Дозволени Игри

  Македонија
  Lotus Asia Casino
  21K играчи

  Лиценца:
  Kahnawake Kahnawake
  Слободни Вртења: 50 FS до USD 100
  Преглед
  Бонус Код

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Kahnawake Kahnawake
  Облогот: 60xB

  Карактеристики

  • Голем Избор на Слотови
  • Огромен Избор на Игри
  • Компатибилен Дизајн за Мобилен
  • Достапен разговор во Живо 24/7
  Македонија
  Lotus Asia Casino
  21K играчи

  Лиценца:
  Kahnawake Kahnawake
  Слободни Вртења: 50 FS до USD 100
  Преглед
  Бонус Код

  Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки
  Лиценца:
  Kahnawake Kahnawake
  Облогот: 60xB

  Карактеристики

  • Огромен Избор на Игри
  • Веб-страница прилагодена за мобилни телефони
  • Добри опции за плаќање
  • Веб-страница лесна за навигација

  Дозволени Игри

  Finding the best results for you

  We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

  Бонусот е достапен само за регистрирани корисници

  Најавете се на вашата сметка

  Please enter your name
  Please enter correct email
  30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

  Оцени го овој bonus:

  10 /10
  Please enter your rating

  Your comment was sent successfully!