mk Македонија
Login

Земја

МакедонијаМакедонија

Јазици

Macedonian
 • Macedonian
mk Македонија
Login
Stak Преглед
Casino Stake
1 Bonuses available in February 2024

Stake Casino Преглед

Обновено на: 08/26/2023
749K играчи
МакедонијаПрифатено Играчи од Македонија
Лиценца:
Curacao Curacao
Проверено

Темелно тестиран квалитет од macedonia-bonusesfinder.com

Претставено во:

Сите Можни Stak Бонуси

Бонус за Добредојде во Casino Stake

Македонија
Бонус за Добредојде: 200% до USD 1000
Мин Деп: USD 50
Облогот: 40x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Преглед

Мин Деп

No

Максимално повлекување

Not Limited

Карактеристики

 • 24/7 Разговор во Живо
 • Мобилно Казино
 • Огромен Избор на Игри
 • Достапна Инстант Игра

Казино Типови

Подршани Платформи

Запознај ја новата комарска ера - Сите омилени игри на твојот мобилен или таблет

 • Мобилен телефон
 • Таблет
 • Desktop

Плаќања

Мин Исп

BTC 0.002

Методи на Уплата

 • Bitcoin
 • Litecoin
 • Dogecoin
 • Ethereum
 • Ripple
 • Bitcoin Cash
 • Tron Coin
 • EOS

Методи на Повлекување

 • Bitcoin
 • Litecoin
 • Dogecoin
 • Ethereum
 • Ripple
 • Bitcoin Cash
 • Tron Coin
 • EOS

Времиња за исплата

 • Е-паричници

  0-1 hours

 • card payments

  0-1 hours

 • банкарски трансфери

  0-1 hours

 • чекови

  not offered

 • Време на чекање

  0-1 hours

Игри и софтвер

Casino Stake Игри

Казино Софтвер

 • 1x2Gaming
 • Betsoft
 • Blueprint Gaming
 • Endorphina
 • Evolution Gaming
 • GameArt
 • iSoftBet
 • NetEnt
 • Play'n GO
 • Playson
 • Playtech
 • Pragmatic Play
 • Quickspin
 • Thunderkick
 • Yggdrasil Gaming
 • Big Time Gaming
 • Booming Games
 • EvoPlay
 • Habanero
 • Nolimit City
 • Push Gaming
 • Red Tiger Gaming
 • Relax Gaming
 • Wazdan
 • Belatra Games
 • BGAMING
 • Booongo
 • Platipus
 • Skillzzgaming
 • Spinomenal
 • Hacksaw Gaming
 • Leap Gaming

Повеќе за Stakecasino

Преглед

Stake Casino е вооружано со импресивна играчка библиотека од девелопери како 1x2Gaming, Betsoft, Blueprint Gaming, Endorphina, Evolution Gaming, GameArt, iSoftBet, NetEnt, Play'n GO, Playson, Playtech, Pragmatic Play, Quickspin, Thunderkick, Yggdrasil Gaming, Big Time Gaming, Booming Games, EvoPlay, Habanero, Nolimit City, Push Gaming, Red Tiger Gaming, Relax Gaming, Wazdan, Belatra Games, BGAMING, Booongo, Platipus, Skillzzgaming, Spinomenal, Hacksaw Gaming, Leap Gaming. Одбери го твојот начи на игра на било која мобилна платформа или на твојот PC.

Екран-снимки од Stak

 • Онлајн Казино Stack Casino
 • Земи Бонус Stakecasino
 • Најави се во Casino Stake казиното

Сопственик

Medium Rare N.V.

Утврден Датум

2017

Игри во Живо

Одбери казино во Живо за да играш наспроти реални делачи и осети го духот на комарот во Stake Casino

Контакти

Прегледи

Stak Надворешни осврти

Trustpilot просечна оцена 2023-12-26
Основано на 3 рецензии

Истражете што купците кажуваат за казиното на Трустпилот. Прочитајте рецензии

Askgamblers просечна оцена 2023-12-26
Основано на 257 рецензии

Дознајте како заедницата на Askgamblers го оценува казиното. Прочитајте рецензии

Осврти на играчи од Casino Stake

(2 Прегледи)
 • Relevance
 • By date
Poland novemberrain
8 /10
Guest user

Се пријавив овде без многу надеж, но од самиот почеток ова казино ме изненади. Огромните турнири, казиното со дилер во живо и игрите на маса од мојот омилен развивач Evolution Gaming го направија Stake Casino моето главно онлајн казино веќе неколку месеци.

Zarejestrowałem się tutaj bez większych nadziei, ale od samego początku to kasyno mnie zaskakiwało. Olbrzymie turnieje, kasyno na żywo z krupierem i gry stołowe od mojego ulubionego dewelopera Evolution Gaming sprawiają ze od kilku miesięcy kasyno Stake to moje główne kasyno online.

Прегледано: 2022-05-10

Automatically translated with Google Translate in Poland. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Myanmar Ei Tel
10 /10
Guest user

Ми се допаѓа оваа игра, ќе ја играм оваа игра токму сега.

ကျနော်ဒီဂိမ်းကိုကြိုက်တယ် ဒီဂိမ်ကိုခုဆော့မယ်ဗျဒddjkidjjxgcksusrcjsktgjsskjwdjjdduc482hjxlhcsossjhddjsoifbcvrjsyvhkdnwcrdjာ

Прегледано: 2023-02-28

Automatically translated with Google Translate in Myanmar. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Пишете преглед

Please enter your name
Please enter correct email
100 characters left Maximum number of characters: 1000 100 characters left Maximum number of characters: 1000

Оцени го овој казино:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Бонусот е достапен само за регистрирани корисници

Најавете се на вашата сметка

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Оцени го овој bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!