mk Македонија
Login

Земја

МакедонијаМакедонија

Јазици

Macedonian
 • Macedonian
mk Македонија
Login

Он-лајн Greta Goes Wild Слот

Click here to play

Greta Goes Wild
Greta Goes Wild Greta Goes Wild

Бесплатно играјте Greta Goes Wild слотови од iSoftBet овде во macedonia-bonusesfinder.com. Бесплатно пробај ги Greta Goes Wild он-лајн слотовите преку играње на демо само за забава за да научите како се игра. Пронајдете го врвните iSoftBet казина соо најповолни почетни бонуси и играјте 10 линии/начини за добивка на ова слот казино со реални пари.

RTP

ВНИ (Враќање на Играч) за Greta Goes Wild слот машина е 96 %

Достапно на Мобилен

Greta Goes Wild Слотови за мобилен телефон - ✅ Овозможено на сите мобилни апарати: iPhone / iPad / Андроид мобилен телефон и таблет

Слободни Вртења

За да заработиш бесплатни вртења треба да бидеш доволно среќен да ги освоиш три распрснувачки симболи на некоја од ролните

Подршани Платформи

Уживај на било која платформа, nнезависно дали се работи за десктоп, таблет или мобилен. Достапни се и пејзаш и портрет режими за таблет и за сите мобилни варијанти

Каде Можеш Он-лине да Играш Greta Goes Wild за вистински пари? - Greta Goes Wild Листа на Казина:

Greta Goes Wild Депозитни Бонуси

Македонија
Kahuna Casino
27K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Wednesday Deposit Bonus: 100FS
Видови на Бонуси: Слободни Вртења Deposit Bonus
Мин Деп: €25
Облогот:
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: €25
Облогот:

Карактеристики

 • Голем Избор на Слотови
 • Казино со Лесна Употреба
 • Одличен Бонус за Добредојде
Lucky Luke Casino
46K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Wednesday Bonus: 60 FS
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: 30 EUR
Облогот: 50x

Карактеристики

 • Едноставен, јасен дизајн и коефициенти кои лесно се пронаоѓаат
 • Веб-страница прилагодена за мобилни телефони
 • Одлични промоции

Дозволени Игри

Finding the best results for you

Основач

iSoftBet

Информации за играта

RTP 96
Линии 10
Вртења 5
Тип На Игра Слотови

Бонус Kарактеристики

Слободни Вртења
Бонус-рунда
двоен круг

Подршани Платформи

Мобилен телефон
Таблет
Desktop

Карактеристики

Тагови

Останати Слотови од iSoftBet

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Бонусот е достапен само за регистрирани корисници

Најавете се на вашата сметка

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Оцени го овој bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!