mk Македонија
Login

Земја

МакедонијаМакедонија

Јазици

Macedonian
  • Macedonian
mk Македонија
Login

Он-лајн Thor Слот

Click here to play

Thor
Thor Thor

Бесплатно играјте Thor слотови од Playtech овде во macedonia-bonusesfinder.com. Бесплатно пробај ги Thor он-лајн слотовите преку играње на демо само за забава за да научите како се игра. Пронајдете го врвните Playtech казина соо најповолни почетни бонуси и играјте 243 линии/начини за добивка на ова слот казино со реални пари.

RTP

ВНИ (Враќање на Играч) за Thor слот машина е 95.5 %

Достапно на Мобилен

Thor Слотови за мобилен телефон - ✅ Овозможено на сите мобилни апарати: iPhone / iPad / Андроид мобилен телефон и таблет

Слободни Вртења

За да заработиш бесплатни вртења треба да бидеш доволно среќен да ги освоиш три распрснувачки симболи на некоја од ролните

Подршани Платформи

Уживај на било која платформа, nнезависно дали се работи за десктоп, таблет или мобилен. Достапни се и пејзаш и портрет режими за таблет и за сите мобилни варијанти

Каде Можеш Он-лине да Играш Thor за вистински пари? - Thor Листа на Казина:

Thor Добредојде Бонуси

Македонија
WinningKings Casino
Лиценца:
MGA MGA
Бонус за Добредојде: 250 FS
Мин Деп: EUR 10
Облогот: 60x
Преглед

Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки

Карактеристики

  • Голема разновидност на игри и облози
  • Сигурна начини на плаќање
  • Одлични промоции за нови играчи
  • Целосно компатибилен со мобилен телефон
  • Дневни промоции

Finding the best results for you

Слични места

Finding the best results for you

Основач

Playtech

Информации за играта

RTP 95.5
Линии 243
Вртења 5
Тип На Игра Слотови

Бонус Kарактеристики

Слободни Вртења
Бонус-рунда
двоен круг

Подршани Платформи

Мобилен телефон
Таблет
Desktop

Карактеристики

Останати Слотови од Playtech

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Бонусот е достапен само за регистрирани корисници

Најавете се на вашата сметка