mk Македонија
Login

Земја

МакедонијаМакедонија

Јазици

Macedonian
 • Macedonian
mk Македонија
Login
Dexterbet Casino Преглед
Dexterbet Casino
10 Bonuses available in April 2024

This page was updated more than 6 months ago

Dexterbet Casino Преглед

Обновено на: 09/12/2023
МакедонијаПрифатено Играчи од Македонија
Лиценца:
Curacao Curacao
Проверено

Темелно тестиран квалитет од macedonia-bonusesfinder.com

Сите Можни Dexterbet Casino Бонуси

Слободни Вртења во Dexterbet Casino

Македонија
Слободни Вртења: 20 FS до EUR 10
Мин Деп: EUR 10
Облогот: 0x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Македонија
Слободни Вртења: 40 FS до EUR 150
Мин Деп: EUR 20
Облогот: 0x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Македонија
Слободни Вртења: 60 FS до EUR 150
Мин Деп: EUR 40
Облогот: 0x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Македонија
Слободни Вртења: 30 FS
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Македонија
Слободни Вртења: 60 FS
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Македонија
Слободни Вртења: 120 FS
Мин Деп: EUR 100
Облогот: 5x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Бонус за Добредојде во Dexterbet Casino

Македонија
Бонус за Добредојде: 100% до EUR 600 + 100 Free Spins on Bigger Bass Blizzard
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Депозитни Бонуси во Dexterbet Casino

Македонија
Tuesday Bonus: 50% до EUR 200
Мин Деп: EUR 10
Облогот: 30x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Македонија
Friday Bonus: 75% до EUR 400
Мин Деп: EUR 15
Облогот: 30x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Македонија
Sunday Deposit Bonus: 100% до EUR 600
Мин Деп: EUR 20
Облогот: 30x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Промо кодови

Достапни промотивни кодови

6 of 6

Dexterbet Casino промотивни кодови

Преглед

Мин Деп

EUR 10

Максимално повлекување

EUR 20 000 per month, EUR 8000 per week, EUR 3000 per day

Карактеристики

 • Врвно Онлајн Казино
 • Ниско побарување за обложување
 • Слот и игри со инстант добивка
 • Дарежливи промоции
 • Лесен пристап до контакт за помош

Казино Типови

Подршани Платформи

Запознај ја новата комарска ера - Сите омилени игри на твојот мобилен или таблет

 • Мобилен телефон
 • Таблет
 • Desktop

Плаќања

Мин Исп

EUR 30

Методи на Уплата

 • MasterCard
 • Visa
 • Bitcoin
 • Litecoin
 • Dogecoin
 • Jeton Wallet
 • Tether
 • Ripple
 • MiFinity
 • eZeeWallet

Методи на Повлекување

 • MasterCard
 • Bitcoin
 • Litecoin
 • Dogecoin
 • Bank transfer
 • Jeton Wallet
 • Tether
 • Ripple
 • MiFinity
 • eZeeWallet

Времиња за исплата

 • bitcoin wallet

  1-2 business days

 • credit cards

  up to 24 hours

 • Е-паричници

  up to 24 hours

 • wire transfer

  1-4 business days

Игри и софтвер

Казино Софтвер

 • 1x2Gaming
 • Betsoft
 • Blueprint Gaming
 • Elk Studios
 • Endorphina
 • Evolution Gaming
 • GameArt
 • iSoftBet
 • Microgaming
 • NetEnt
 • Playson
 • Pragmatic Play
 • Quickspin
 • Thunderkick
 • 2By2 Gaming
 • Amatic Industries
 • BF Games
 • Big Time Gaming
 • Booming Games
 • EvoPlay
 • Felix Gaming
 • Gamomat
 • Habanero
 • Mr. Slotty
 • Nolimit City
 • Oryx Gaming
 • PlayPearls
 • Rabcat
 • Red Rake Gaming
 • Red Tiger Gaming
 • Relax Gaming
 • Stakelogic
 • Tom Horn Gaming
 • Wazdan
 • Xplosive
 • Betixon
 • Booongo
 • Fazi
 • Felt
 • Foxium
 • Fugaso
 • IronDog
 • JustForTheWin
 • Kalamba Games
 • Merkur
 • OneTouch
 • PG Soft
 • Revolver Gaming
 • Spadegaming
 • Spinmatic
 • Spinomenal
 • SYNOT
 • TRIPLE PG
 • Hacksaw Gaming
 • Swintt
 • Leap Gaming
 • Smartsoft
 • Mascot
 • Golden Hero
 • Salsa Technology
 • Givme Games
 • Woohoo Games
 • Caleta
 • CT Gaming (ex. Casino Technology)
 • ReelPlay
 • Candle Bets
 • Peter&Sons
 • Arcadem
 • Gamzix
 • 5MEN
 • Wizard Games
 • Elysium

Повеќе за Dexterbet Casino

Преглед

Dexterbet Casino е вооружано со импресивна играчка библиотека од девелопери како 1x2Gaming, Betsoft, Blueprint Gaming, Elk Studios, Endorphina, Evolution Gaming, GameArt, iSoftBet, Microgaming, NetEnt, Playson, Pragmatic Play, Quickspin, Thunderkick, 2By2 Gaming, Amatic Industries, BF Games, Big Time Gaming, Booming Games, EvoPlay, Felix Gaming, Gamomat, Habanero, Mr. Slotty, Nolimit City, Oryx Gaming, PlayPearls, Rabcat, Red Rake Gaming, Red Tiger Gaming, Relax Gaming, Stakelogic, Tom Horn Gaming, Wazdan, Xplosive, Betixon, Booongo, Fazi, Felt, Foxium, Fugaso, IronDog, JustForTheWin, Kalamba Games, Merkur, OneTouch, PG Soft, Revolver Gaming, Spadegaming, Spinmatic, Spinomenal, SYNOT, TRIPLE PG, Hacksaw Gaming, Swintt, Leap Gaming, Smartsoft, Mascot, Golden Hero, Salsa Technology, Givme Games, Woohoo Games, Caleta, CT Gaming (ex. Casino Technology), ReelPlay, Candle Bets, Peter&Sons, Arcadem, Gamzix, 5MEN, Wizard Games, Elysium. Одбери го твојот начи на игра на било која мобилна платформа или на твојот PC.

Екран-снимки од Dexterbet Casino

 • Онлајн Казино Dexterbet Casino
 • Земи Бонус Dexterbet Casino
 • Најави се во Dexterbet казиното

Сопственик

Versus Odds B.V

Утврден Датум

2022

Игри во Живо

Одбери казино во Живо за да играш наспроти реални делачи и осети го духот на комарот во Dexterbet Casino

Контакти

Прегледи

Dexterbet Casino Надворешни осврти

Trustpilot просечна оцена 2023-12-26
Основано на 7 рецензии

Истражете што купците кажуваат за казиното на Трустпилот. Прочитајте рецензии

Askgamblers просечна оцена 2023-12-26
Основано на 165 рецензии

Дознајте како заедницата на Askgamblers го оценува казиното. Прочитајте рецензии

Осврти на играчи од Dexterbet Casino

(0 Прегледи)

Прв остави осврт

Сè уште никој не го прегледал овој казино

Споедели ни искуство за оваа понуда и помогни им на другите корисници да одлучат!

Пишете преглед

Please enter your name
Please enter correct email
100 characters left Maximum number of characters: 1000 100 characters left Maximum number of characters: 1000

Оцени го овој казино:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Бонусот е достапен само за регистрирани корисници

Најавете се на вашата сметка

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Оцени го овој bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!