All Star Slots Казино Преглед

review
All Star Slots Casino
Играј сега
Веб-страница:
http://www.allstarslots.com
Е-пошта:
customer support: [email protected]
commercial and business: [email protected]
телефон: fax us toll free: 1 866 728 5443
us toll free: 1 866 456 5287
Mobile: yes
затворено: no
Blacklisted:
Казино Софтвер: Real Time Gaming
Казино Типови: Мобилни Казина Преземи Казина
Валути: Euros British pounds sterling US dollars
Лиценца: Curacao
Јазици: English
Методи на Уплата: MasterCard Neteller Visa Electron Visa Skrill Maestro EcoPayz American Express instaDebit MypaylinQ
Методи на Повлекување: Neteller Skrill Bank Wire Transfer instaDebit Cheque ACH ECO Card MypaylinQ
Времиња за исплата: ewallets: 24 hours, credit / debit cards: 4 days, bank transfers: 5 days, cheques: 4 days, pending time: 24 hours
Максимално повлекување: 5000 USD per week
Утврден Датум: 2009
Сопственик: Club World Casinos Group Casinos
Карактеристики:
 • Сите области од NetEnt играта се опфатени
 • Сертифицирано казино од ВБ - доби лиценца од ВБКК
 • Повеќејазичен Разговор во Живо, Телефон и Е- пошта Отворени 24/7
 • Одлично сестрано казино
 • Достапно на Моибилен
 • Илјадници слотови и сите најголеми џекпот слотови
 • Без Лимит за Повлекување
 • Потребен влог за обложување 45 пати поголем од Сумата на Бонусот

Запознај ја новата комарска ера - Сите омилени игри на твојот мобилен или таблет

All Star Slots Casino е основан во 2009

Достапно за играчи од United States

Темелно тестиран квалитет од casinobonusesfinder.com

All Star Slots Casino е вооружано со импресивна играчка библиотека од девелопери како Real Time Gaming. Одбери го твојот начи на игра на било која мобилна платформа или на твојот PC.

Сите Можни All Star Slots Casino Бонуси

 • мобилни Казино
 • $name ги отстрани во целост обложувачките барања, без лимит на добивка!
 • Неограничени Повлекувања
 • Лиценца на ВБ
 • Рашно Преместување
 • Казино Игри во Живо
All Star Slots Casino
20xОблогот
NEWASK120Бонус Код
$35Максимален Влог
 • Сертифицирано казино од ВБ - доби лиценца од ВБКК
 • Целосен Инстант-игра Интерфејс
 • 24/7 корисничка поддршка
 • Врвни Провајдери на Игри
 • Новоматик Слотови
 • Модерна веб-страница за играчи на десктоп и мобилен
All Star Slots Casino
20xОблогот
XTRA4ASKINGБонус Код
Не е потребенМаксимален Влог
 • Оптимизиран за Мобилен
 • Онлајн од $year
 • Почни со мал билет од €10
 • 24/7 корисничка поддршка
 • Лиценца на ВБ
 • Достапни Допирни Слотови и Игри во Живо
All Star Slots Casino
25x(d+b)Облогот
PENALTYKICKБонус Код
$35Максимален Влог
 • Rng Сертифициран
 • Вклучено Мобилно Казино
 • Слотови со Прогресивни Џекпотови
 • Прогресивни Џекпотови
 • Лесна Навигација
 • Познавачка Поддршка
All Star Slots Casino
25x(d+b)Облогот
WEDNESDAYБонус Код
$35Максимален Влог
 • Користи SSL енкрипција
 • Доволно време да се свртат добивките
 • Високи Лимити за Повлекување
 • Потребна е претплата
 • Вклучено Мобилно Казино
 • Веб-страница за инстант игра, играј игри во твојот пребарувач без да симнуваш нешто
All Star Slots Casino
25x(d+b)Облогот
FRIDAYБонус Код
$35Максимален Влог
 • Одличен Избор на Игри
 • Дарежлива наградна шема која дава бесплатни вртења + кеш
 • Опција за Мобилно Играње
 • 24/7 корисничка грижа
 • Сертификат за Доверба
 • Лесно вложување директно од вашата банкарска сметка со инстант банкарство или Виза/Мастеркард
All Star Slots Casino
25xОблогот
FRANKENSTEINБонус Код
No minimumМаксимален Влог
 • Достапна помош 24/7, дури и телефонска!
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • Разни лиценци од најреспектираните тела
 • Високи Лимити за Повлекување
 • Награден Систем
 • Неверојатно казино за слот играчи
All Star Slots Casino
30x(d+b)Облогот
ALLSTAR2Бонус Код
$35Максимален Влог
 • Скоро сите NetEnt RNG игри
 • Масивен избор на игри
 • Rng Сертифициран
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • Врвно $country-name Казино
 • Пазговор за Поддршка во Живо
 • Лесна за употреба
 • Дарежлив пакет за добредојде
All Star Slots Casino
30x(d+b)Облогот
Не е потребенБонус Код
$35Максимален Влог
 • Support a huge number of currencies, payment options
 • Разновидни Методи на Влог
 • Уникатен Избор на Казино Игри
 • Лиценца на ВБ
 • Добро казино во живо
 • Одличнни игри и кориснички услуги, добри на мобилен - $name е казиното со кое се споредуваат другите
All Star Slots Casino
30x(d+b)Облогот
ALLSTAR2Бонус Код
$35Максимален Влог
 • Без Обложување на Бесплатни Вртења
 • Rng Сертифициран
 • Одлично за мобилно обложување
 • Добра комбинација на кеш и вртења
 • Пазговор за Поддршка во Живо
 • Огромна библиотека на слотови
All Star Slots Casino
20xbОблогот
ASK30FREEБонус Код
Не е потребенМаксимален Влог
 • Дарежлива наградна шема која дава бесплатни вртења + кеш
 • Голем Избор на Казино Игри
 • Фер избор на NetEnt RNG игри
 • Одлично за мобилно обложување
 • Неколку јазици, валути и методи на плаќање
 • Спортско обложување и казино во едно
 • 24/7 Поддршка во Живо
 • Собери Ком Поени за секој влог
All Star Slots Casino
20xbОблогот
Не е потребенБонус Код
Не е потребенМаксимален Влог
 • Обезбеден со Ssl енкрипција
 • Одлично за мобилно обложување
 • Максимална конверзија £1,000.
 • Слотови во Вегас Стил
 • Овозможен Разговор во Живо
 • Познавачка Поддршка
All Star Slots Casino
30x(d+b)Облогот
ALLSTAR1Бонус Код
$35Максимален Влог
 • 24/7 Поддршка за Играч
 • Целосно Инстант-игра Казино
 • Најголемо Мобилно Казино
 • Разни лиценци од најреспектираните тела
 • Одлични Покер Турнири
 • Целосен NetEnt каталог - слотови, казино во живо, локални и здружени џекпоти!
 • Огромна колекција на слотови - прогресивен џекпот и традиционални слотови
 • Дарежлив пакет за добредојде
All Star Slots Casino
30x(d+b)Облогот
Не е потребенБонус Код
$35Максимален Влог
 • Целосен Инстант-игра Интерфејс
 • Лиценца на ВБ
 • Врвно $country-name Онлајн Казино
 • Џекпот Игри
 • Одличнни игри и кориснички услуги, добри на мобилен - $name е казиното со кое се споредуваат другите
 • 24/7 Поддршка во Живо
All Star Slots Casino
20x(d+b)Облогот
ALLSTAR1Бонус Код
$35Максимален Влог
 • Целосен Инстант-игра Интерфејс
 • Сертификат за Доверба
 • Услуга Разговор во Живо
 • Разновидни Слот Провајдери
 • Модерна веб-страница за играчи на десктоп и мобилен
 • Дарежлива Понуда за Добредојде
All Star Slots Casino
20xbОблогот
ASK115Бонус Код
Не е потребенМаксимален Влог
 • Одличен Избор на Игри
 • Лиценца на ВБ
 • Казино Соба во Живо
 • Услуга Разговор во Живо
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • Скоро сите NetEnt RNG игри и видео слотови
 • Вредни Промоции
 • Брзи Исплати
All Star Slots Casino
20xbОблогот
Не е потребенБонус Код
Не е потребенМаксимален Влог
 • Скоро сите NetEnt RNG игри
 • Сертифицирано казино од ВБ - доби лиценца од ВБКК
 • Онлајн од $year
 • Посветена страница за Промоции за да ги задоволи моменталните играчи
 • Има Пристојна Апликација
 • 24/7 корисничка поддршка
 • Казино Игри во Живо
 • Фантастично Казино во Живо
All Star Slots Casino
20x(d+b)Облогот
Не е потребенБонус Код
$35Максимален Влог
 • Поени за лојалност
 • Целосен Инстант-игра Интерфејс
 • Обезбеден со Ssl енкрипција
 • Одличен на десктоп, подобар на мобилен
 • Огромен Избор на Слотови
 • $name понуди на мобилен за NetEnt Touch игри
 • Врвно $country-name Казино
 • Пазговор за Поддршка во Живо
All Star Slots Casino
20xОблогот
Не е потребенБонус Код
Не е потребенМаксимален Влог
 • Сите области од NetEnt играта се опфатени
 • Повеќејазичен Разговор во Живо Отворен 24/7
 • Користи SSL енкрипција
 • Одличен на десктоп, подобар на мобилен
 • Програма за Лојалност
 • Врвно Онлајн Казино
 • Слотови со Прогресивни Џекпотови
 • 0-24 Временска Рамка за Повлекување
All Star Slots Casino
25xОблогот
Не е потребенБонус Код
No minimumМаксимален Влог
 • NetEnt слотови достапни и за декстоп и за мобилни
 • Наградувана веб-страница со многу "казино на годината" награди за кои ќе ни снема место ако почнеме да ги листаме
 • 24/7 корисничка грижа
 • Лиценца за обложување од ВБ
 • Одлично Играње на Мобилен
 • Програма за Лојалност
 • Лесна Навигација
 • Докажани Фер Игри
All Star Slots Casino
20xОблогот
Не е потребенБонус Код
$35Максимален Влог
 • Работи на прогресивни џекпотови!
 • Лиценцирано од 2 респектирани играчки авторитети
 • Напојуван од Бројни Водечки Софтвер Добавувачи
 • Кратко време на повлекување
 • Услуга Разговор во Живо
 • Казино за Инстант Игра - не е потребно превземање, играј во твојот пребарувач
 • Целосен NetEnt каталог - слотови, казино во живо, локални и здружени џекпоти!
 • Казино Спремно за Мобилен
All Star Slots Casino
25x(d+b)Облогот
Не е потребенБонус Код
$35Максимален Влог
 • $name ги отстрани во целост обложувачките барања, без лимит на добивка!
 • Разни лиценци од најреспектираните тела
 • Кул Онлајн Казино
 • Максимална конверзија £1,000.
 • $name понуди на мобилен за NetEnt Touch игри
 • Огромна колекција на слотови - прогресивен џекпот и традиционални слотови
 • Добри Бонуси
 • Веб-страница оптимизирана за мобилен
All Star Slots Casino
25x(d+b)Облогот
Не е потребенБонус Код
$35Максимален Влог
 • Играј на NetEnt слотовите, игрите на маса, казино во живо и џекпотови!
 • Над 420 игри, сѐ од слот машини до блекџек, рулет
 • Сертификат за Доверба
 • Услуга Разговор во Живо
 • Одлични Слот Игри
 • Ефикасна веб-страница лесна за употреба
 • Веб-страница оптимизирана за мобилен
 • Неделни Повторни Бонуси
All Star Slots Casino
25x(d+b)Облогот
Не е потребенБонус Код
$35Максимален Влог

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.