mk Македонија

Земја

МакедонијаМакедонија

Јазици

Macedonian
 • Macedonian

Exclusive offers

mk Македонија
Horus Casino Преглед
Horus Casino
Рејтинг на уредниците: 6.08/10
Users rating: - /10 Based on 0 reviews
7 Bonuses available in January 2023

Horus Casino Преглед

Обновено на: 12/26/2022
Рејтинг на уредниците: 6.08/10
Кориснички прегледи (0)
73K играчи
МакедонијаПрифатено Играчи од Македонија
Лиценца:
Curacao Curacao
Проверено

Темелно тестиран квалитет од macedonia-bonusesfinder.com

Претставено во:

Сите Можни Horus Casino Бонуси

Слободни Вртења во Horus Casino

Македонија
Cashable Verified
Преглед
Бонус Код Нема потреба, само активирајте го бонусот во вашата сметка на казино

Кориснички повратни информации

Бонус за Добредојде во Horus Casino

Македонија
Cashable
Бонус за Добредојде: 100% до € 200 + 25 Free Spins on Ramses Treasure
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Македонија
Cashable
Бонус за Добредојде: 150% до EUR 300
Мин Деп: EUR 20
Облогот: 0x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Депозитни Бонуси во Horus Casino

Македонија
Cashable
Бонус за Втор Влог: 50% до € 400 + 65 Free Spins on Ramses Treasure
Мин Деп: € 20
Облогот: 1x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Македонија
Cashable
Бонус за Трет Влог: 100% до € 400 + 35 Free Spins on Ramses Treasure
Мин Деп: € 20
Облогот: 1x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Македонија
Cashable
Saturday Deposit Bonus: 100% до EUR 200
Видови на Бонуси: За регистрирани играчи
Мин Деп: EUR 50
Облогот: 0x
Преглед
Бонус Код Нема потреба, само активирајте го бонусот во вашата сметка на казино

Кориснички повратни информации

Македонија
Cashable
Sunday Deposit Bonus: 50% до EUR 250
Видови на Бонуси: За регистрирани играчи
Мин Деп: EUR 50
Облогот: 0x
Преглед
Бонус Код Нема потреба, само активирајте го бонусот во вашата сметка на казино

Кориснички повратни информации

Преглед

Мин Деп

€ 20

Максимално повлекување

None

Карактеристики

 • Релативно ниски барања за обложување
 • Оптимизиран за Мобилен
 • Разумен број на NetEnt игри
 • 24/7 Поддршка за Играч
 • Широк Избор на Казино Игри

Казино Типови

Подршани Платформи

Запознај ја новата комарска ера - Сите омилени игри на твојот мобилен или таблет

 • Мобилен телефон
 • Таблет
 • Desktop

Плаќања

Мин Исп

€ 20

Методи на Уплата

 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Paysafe Card
 • GiroPay
 • EcoPayz
 • Sofortuberwaisung
 • EPS
 • Neosurf
 • Trustly
 • AstroPay Card
 • Bitcoin
 • Litecoin
 • Rapid Transfer
 • Ethereum
 • Ripple

Методи на Повлекување

 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • EcoPayz
 • AstroPay Card
 • Bitcoin
 • Litecoin
 • Rapid Transfer
 • Ethereum
 • Ripple

Времиња за исплата

 • Е-паричници

  0-48 hours

 • card payments

  0-48 hours

 • банкарски трансфери

  4-6 days

 • чекови

  not offered

 • Време на чекање

  48-96 hours

Повеќе за Horus Casino

Преглед

Horus Casino е вооружано со импресивна играчка библиотека од девелопери како 1x2Gaming, Betsoft, Blueprint Gaming, Elk Studios, Endorphina, Evolution Gaming, Ezugi, GameArt, iSoftBet, Microgaming, NetEnt, Play'n GO, Quickspin, Thunderkick, Yggdrasil Gaming, 2 By 2 Gaming, Asia Gaming, Betgames, BF Games, Big Time Gaming, Booming Games, EvoPlay, Habanero, Nolimit City, PariPlay, Push Gaming, Rabcat, Red Tiger Gaming, Relax Gaming, Tom Horn Gaming, VIVO Gaming, Wazdan, Xplosive, Betixon, Felt, Foxium, Fugaso, Ganapati, IronDog, JustForTheWin, OneTouch, Spinomenal, TRIPLE PG, Hacksaw Gaming, Leap Gaming, Pocket Games, Slotvision. Одбери го твојот начи на игра на било која мобилна платформа или на твојот PC.

Екран-снимки од Horus Casino

Онлајн Казино Horus Casino Земи Бонус Horus Casino Најави се во Horus казиното

Сопственик

Mirage Corporation N.V.

Утврден Датум

2019

Игри во Живо

Одбери казино во Живо за да играш наспроти реални делачи и осети го духот на комарот во Horus Casino

Контакти

Horus Casino Партнерски Веб-страници

 • Vegaz Casino
  Vegaz Casino
  Рејтинг на уредниците: 6.15/10
  Кориснички прегледи
  Преглед
 • Horus Casino
  Horus Casino
  Рејтинг на уредниците: 6.08/10
  Кориснички прегледи
  Преглед
 • Haz Casino
  Haz Casino
  Рејтинг на уредниците: 6.06/10
  Кориснички прегледи
  Преглед
 • Betroom24 Casino
  Betroom24 Casino
  Рејтинг на уредниците: 5.69/10
  Кориснички прегледи
  Преглед
 • Fortune Panda Casino
  Fortune Panda Casino
  Рејтинг на уредниците: 5.69/10
  Кориснички прегледи
  Преглед
 • PlaYouWin Casino
  PlaYouWin Casino
  Рејтинг на уредниците: 5.62/10
  Кориснички прегледи
  Преглед
 • 4Kings Slots Casino
  4Kings Slots Casino
  Рејтинг на уредниците: 5.62/10
  Кориснички прегледи
  Преглед
 • Will's Casino
  Will's Casino
  Рејтинг на уредниците: 5.62/10
  Кориснички прегледи
  Преглед
 • Wolfy Casino
  Wolfy Casino
  Рејтинг на уредниците: 5.62/10
  Кориснички прегледи
  Преглед
 • Space Lilly Casino
  Space Lilly Casino
  Рејтинг на уредниците: 5.42/10
  Кориснички прегледи
  Преглед
 • LuckyStar Casino
  LuckyStar Casino
  Рејтинг на уредниците: 5.42/10
  Кориснички прегледи
  Преглед
 • Somos Casino
  Somos Casino
  Рејтинг на уредниците: 5.35/10
  Кориснички прегледи
  Преглед
 • Casillion Casino
  Casillion Casino
  Рејтинг на уредниците: 5.35/10
  Кориснички прегледи
  Преглед
 • Profistarz Casino
  Profistarz Casino
  We have not rated closed casinos
  Кориснички прегледи
  Преглед

Прегледи

Horus Casino Надворешни осврти

Просечна оцена
3.00/10
Просечна оцена
6.90/10

Осврти на играчи од Horus Casino

(0 Прегледи)

Be the first to leave a review

No one has reviewed this bonus yet

Share your experience with us about this offer and help other users make their choice!

Пишете преглед

Please enter your name
Please enter correct email
150 characters left Maximum number of characters: 1000 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Оцени го ова казино:

Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.