mk Македонија
Login

Земја

МакедонијаМакедонија

Јазици

Macedonian
 • Macedonian
mk Македонија
Login

50 FS Слободни Вртења - KingsWin Casino

Обновено на: 02/23/2024
Македонија
Облогот:

45x

Мин Деп:

50 EUR

467 играчи

Помогнавме во добивање на овој бонус во Февруари

Земи Бонус
Бонус Код

Бонус Услови

Each Wednesday (from 00:00 to 23:59 UTC) you can duplicate your winning chances with 125 Free Spins. Kingswin brings you the best prizes in “Aztec Magic”.

Deposit €50 with bonus code DOMINATE4 - get 50 Free Spins.

 Any winnings generated from Free Spins will be awarded with a wagering requirement of 45(forty-five).

Преглед

Облогот

45 времиња за бонус сума

Карактеристики

 • Постојан проток на понуди
 • Има одлични џекпот награди
 • Корисен тим за клиентска поддршка
 • Веб-страница лесна за употреба

Осврти на играчи од 50 FS Слободни Вртења

(0 Прегледи)

Прв остави осврт

Сè уште никој не го прегледал овој bonus

Споедели ни искуство за оваа понуда и помогни им на другите корисници да одлучат!

Пишете преглед

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Оцени го овој bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Дозволени игри и провајдери

Добиј бесплатни вртења во KingsWin Casino и добро употреби ги на омилените слотови. Дознај што ти носи следното вртење.

Казино Софтвер

KingsWin Casino Бонуси

Македонија
KingsWin Casino
Лиценца:
EE License EE License
Бонус за Втор Влог: 50% до EUR 50
Видови на Бонуси: Бонус за Втор Влог
Мин Деп: EUR 20
Облогот: 45x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
EE License EE License
Мин Деп: EUR 20
Облогот: 45x

Карактеристики

 • 24/7 кориснички сервис
 • Компатибилно за Мобилен
 • Достапни Допирни Слотови и Игри во Живо
 • Фантастично Казино во Живо
Македонија
KingsWin Casino
Лиценца:
EE License EE License
Бонус за Добредојде: 100% до EUR 100 + 55 Free Spins
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Мин Деп: EUR 20
Облогот: 45x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
EE License EE License
Мин Деп: EUR 20
Облогот: 45x

Карактеристики

 • Само €20 се потребни за квалификација
 • Врвно Мобилно Казино
 • Разговор во Живо и Интернационална Поддршка на Телефон Достапна во Повеќето Часови
 • Слотови во Вегас Стил
Македонија
KingsWin Casino
Лиценца:
EE License EE License
Слободни Вртења: 20 FS
Видови на Бонуси: Слободни Вртења
Мин Деп: 20 EUR
Облогот: 45x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
EE License EE License
Мин Деп: 20 EUR
Облогот: 45x

Карактеристики

 • Голема безбедност
 • Good casino games
 • Good reputation
 • Great website design
Македонија
KingsWin Casino
Лиценца:
EE License EE License
Слободни Вртења: 25 FS
Видови на Бонуси: Слободни Вртења
Мин Деп: 25 EUR
Облогот: 45x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
EE License EE License
Мин Деп: 25 EUR
Облогот: 45x

Карактеристики

 • Фантастичен пакет за добредојде
 • Веб-страницата е прилагодена за мобилни телефони
 • Силна програма за лојалност

Дозволени Игри

Македонија
KingsWin Casino
Лиценца:
EE License EE License
Слободни Вртења: 30 FS
Видови на Бонуси: Слободни Вртења
Мин Деп: 30 EUR
Облогот: 45x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
EE License EE License
Мин Деп: 30 EUR
Облогот: 45x

Карактеристики

 • Единствени и наградувачки шеми за лојалност
 • Fantastic user experience
 • High quality odds
 • Variety of games
Македонија
KingsWin Casino
Лиценца:
EE License EE License
Слободни Вртења: 50 FS
Видови на Бонуси: Слободни Вртења
Мин Деп: 50 EUR
Облогот: 45x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
EE License EE License
Мин Деп: 50 EUR
Облогот: 45x

Карактеристики

 • Постојан проток на понуди
 • Има одлични џекпот награди
 • Корисен тим за клиентска поддршка
 • Веб-страница лесна за употреба
Македонија
KingsWin Casino
Лиценца:
EE License EE License
Слободни Вртења: 25 FS
Видови на Бонуси: Слободни Вртења
Мин Деп: EUR 20
Облогот: 45x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
EE License EE License
Мин Деп: EUR 20
Облогот: 45x

Карактеристики

 • Одговорен тим за клиентска поддршка
 • Масивни бонуси
 • Добри опции за плаќање
 • Frequent promotions

Дозволени Игри

Македонија
KingsWin Casino
Лиценца:
EE License EE License
3rd Deposit Bonus: 25% до EUR 250
Мин Деп: EUR 20
Облогот: 45x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
EE License EE License
Мин Деп: EUR 20
Облогот: 45x

Карактеристики

 • Организирана, едноставна веб-страница и лесна за навигација
 • Свеж, модерен изглед и атмосфера
 • Beautiful design
 • Phone support
Македонија
KingsWin Casino
Лиценца:
EE License EE License
4th Deposit Bonus: 200% до EUR 55
Мин Деп: EUR 20
Облогот: 45x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
EE License EE License
Мин Деп: EUR 20
Облогот: 45x

Карактеристики

 • Едноставен интерфејс
 • Тековни промоции
 • Конкурентни коефициенти
 • Чист, шарен и директен дизајн

Finding the best results for you

Онлајн Казина

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Бонусот е достапен само за регистрирани корисници

Најавете се на вашата сметка

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Оцени го овој bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!