mk Македонија
Login

Земја

МакедонијаМакедонија

Јазици

Macedonian
 • Macedonian
mk Македонија
Login

125 FS Без Бонус за Влог - KingsWin Casino

Обновено на: 09/30/2023
Македонија
Облогот:

45x

Мин Деп:

25 EUR

231 играчи

Помогнавме во добивање на овој бонус во October

Видови на Бонуси: Без Бонус за Влог
Земи Бонус
Бонус Код

Бонус Услови

Each Wednesday (from 00:00 to 23:59 UTC) you can duplicate your winning chances with 125 Free Spins. Kingswin brings you the best prizes in “Aztec Magic”.

Deposit €25 with bonus code DOMINATE2 - get  25 Free Spins.

 Any winnings generated from Free Spins will be awarded with a wagering requirement of 45(forty-five).

Преглед

Облогот

45 времиња за бонус сума

Карактеристики

 • Фантастичен пакет за добредојде
 • Веб-страницата е прилагодена за мобилни телефони
 • Силна програма за лојалност

Осврти на играчи од 125 FS Без Бонус за Влог

(1 Прегледи)
 • Relevance
 • By date
Romania Adumitroaei Olivian
10 /10
Guest user

Многу добро препорачувам со сигурност

Foarte bun recomand cu încredere

Прегледано: 2023-07-05

Automatically translated with Google Translate in Romania. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Пишете преглед

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Оцени го овој bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Дозволени игри и провајдери

Комплетирајте ја реигистрацијата во KingsWin Casino и побарајте го вашиот бедепозитен бонус! Пробај ги нивните игри со плаќање, без да потрошиш било што.

Казино Софтвер

KingsWin Casino Бонуси

Македонија
KingsWin Casino
Лиценца:
EE License EE License
Бонус за Втор Влог: €50 до 50%
Видови на Бонуси: Бонус за Втор Влог
Мин Деп: 20 EUR
Облогот: 45x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Карактеристики

 • 24/7 кориснички сервис
 • Компатибилно за Мобилен
 • Достапни Допирни Слотови и Игри во Живо
 • Фантастично Казино во Живо
Македонија
KingsWin Casino
Лиценца:
EE License EE License
Бонус за Добредојде: €100 до 100%
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Облогот: 45x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Карактеристики

 • Само €20 се потребни за квалификација
 • Врвно Мобилно Казино
 • Разговор во Живо и Интернационална Поддршка на Телефон Достапна во Повеќето Часови
 • Слотови во Вегас Стил
Македонија
KingsWin Casino
Лиценца:
EE License EE License
Deposit Bonus: 99 % до 99 EUR
Видови на Бонуси: Deposit Bonus
Мин Деп: 50 EUR
Облогот: 45x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Карактеристики

 • Понудува добредојде-бонус
 • Веб-страница прилагодена за САД
 • Слот и игри со инстант добивка
 • No transfer fees
Македонија
KingsWin Casino
Лиценца:
EE License EE License
Слободни Вртења: 20 FS
Видови на Бонуси: Слободни Вртења
Мин Деп: 20 EUR
Облогот: 45x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Карактеристики

 • Голема безбедност
 • Good casino games
 • Good reputation
Македонија
KingsWin Casino
Лиценца:
EE License EE License
Без Бонус за Влог: 125 FS
Видови на Бонуси: Без Бонус за Влог
Мин Деп: 25 EUR
Облогот: 45x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Карактеристики

 • Фантастичен пакет за добредојде
 • Веб-страницата е прилагодена за мобилни телефони
 • Силна програма за лојалност
Македонија
KingsWin Casino
Лиценца:
EE License EE License
Слободни Вртења: 30 FS
Видови на Бонуси: Слободни Вртења
Мин Деп: 30 EUR
Облогот: 45x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Карактеристики

 • Единствени и наградувачки шеми за лојалност
 • Fantastic user experience
 • High quality odds
 • Variety of games
Македонија
KingsWin Casino
Лиценца:
EE License EE License
Слободни Вртења: 50 FS
Видови на Бонуси: Слободни Вртења
Мин Деп: 50 EUR
Облогот: 45x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Карактеристики

 • Постојан проток на понуди
 • Има одлични џекпот награди
 • Веб-страница лесна за употреба
Македонија
KingsWin Casino
Лиценца:
EE License EE License
Слободни Вртења: 25 FS
Видови на Бонуси: Слободни Вртења
Мин Деп: EUR 20
Облогот: 45x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Карактеристики

 • Одговорен тим за клиентска поддршка
 • Масивни бонуси
 • Добри опции за плаќање
 • Frequent promotions

Дозволени Игри

Македонија
KingsWin Casino
Лиценца:
EE License EE License
3rd Deposit Bonus: 25 % до EUR 250
Мин Деп: EUR 20
Облогот: 45x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Карактеристики

 • Организирана, едноставна веб-страница и лесна за навигација
 • Свеж, модерен изглед и атмосфера
 • Beautiful design
Македонија
KingsWin Casino
Лиценца:
EE License EE License
4th Deposit Bonus: 200% до EUR 55
Мин Деп: EUR 20
Облогот: 45x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Карактеристики

 • Тековни промоции
 • Конкурентни коефициенти
 • Чист, шарен и директен дизајн
Македонија
KingsWin Casino
Лиценца:
EE License EE License
5th Deposit Bonus: 200 % до EUR 50 + 100 Free Spins
Мин Деп: EUR 20
Облогот: 45x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Карактеристики

 • Мноштво Игри
 • Extensive FAQ
 • Frequent promotions

Finding the best results for you

Онлајн Казина

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Бонусот е достапен само за регистрирани корисници

Најавете се на вашата сметка