mk Македонија

Земја

МакедонијаМакедонија

Јазици

Macedonian
 • Macedonian
Support Ukraine against Russian invasion

KingsWin Casino Преглед

KingsWin Casino Преглед
KingsWin Casino
Editors' rating: 5.69/10
Users rating: - /10 Based on 0 reviews
15 Bonuses available in October 2022
KingsWin Casino Преглед
KingsWin Casino Најново Ажурирање: 09/22/2022 0 Прегледи

Казино Рејтинг:

5.69/10
МакедонијаПрифатено Играчи од Македонија
€10

Мин Деп

No Limits

Максимално повлекување

Карактеристики

 • Одлично Казино
 • Вклучено NetEnt казино во живо
 • 24/7 кориснички сервис
 • Лиценца за обложување од ВБ
 • Достапно Мобилно Казино
 • Играј повеќе за да ги намалиш обложувачките барања и освои бесплатни билети за неделни и месечни лотарии
 • KingsWin Casino сопствена ВИП програма за соодветно наградување на лојалните играчи
 • Докажано дека е Фер преку Софтвер

Екран-снимки од KingsWin Casino

Онлајн Казино KingsWin Casino Земи Бонус KingsWin Casino
Сопственик

Kingswin Online OÜ

Утврден Датум

2008

Лиценца

Estonia

Преглед

KingsWin Casino е вооружано со импресивна играчка библиотека од девелопери како Betsoft, Endorphina, Ezugi, iSoftBet, NextGen Gaming, Nyx Interactive, Booming Games, Mr. Slotty, BGAMING. Одбери го твојот начи на игра на било која мобилна платформа или на твојот PC.

Крос-платформа

Запознај ја новата комарска ера - Сите омилени игри на твојот мобилен или таблет

Игри во Живо

Одбери казино во Живо за да играш наспроти реални делачи и осети го духот на комарот во KingsWin Casino

Проверено

Темелно тестиран квалитет од casinobonusesfinder.com

Методи на Уплата
 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Paysafe Card
 • Maestro
 • Rapida
 • Bitcoin
 • SEB Bank
Методи на Повлекување
 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Maestro
 • Rapida
 • Bitcoin
 • SEB Bank
Времиња за исплата

Е-паричници

not offered

кредитни/дебитни картички

not offered

банкарски трансфери

2-5 days

чекови

not offered

Време на чекање

24 hours
Јазици
Валути
Мин Исп

€20

Казино Софтвер
 • Betsoft
 • Endorphina
 • Ezugi
 • iSoftBet
 • NextGen Gaming
 • Nyx Interactive
 • Booming Games
 • Mr. Slotty
 • BGAMING
Контакти

Веб-страница

http://www.kingswin.com

Е-пошта

support mail: [email protected]

Телефон

Осврти на играчи од KingsWin Casino

(0 Прегледи)

Пишете преглед

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
150 characters left Maximum number of characters: 1000 Message 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Your comment was sent successfully!

Licensing authorities

EE License EE License

Казино Типови

Подршани Платформи

 • Мобилен телефон
 • Таблет
 • Desktop

Слободни Вртења во KingsWin Casino

Македонија
Cashable
KingsWin Casino
Editors' rating: 5.69/10
User reviews
Лиценца:
EE License EE License
Слободни Вртења: 25 FS до EUR 50
Мин Деп:
Облогот: 45x
Преглед
Бонус Код Not required, just activate bonus in your casino account

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Достапна помош 24/7, дури и телефонска!
 • Целосно Инстант-игра Казино
 • Опција за Мобилно Играње
 • Одлични Казино Игри
Македонија
Cashable
KingsWin Casino
Editors' rating: 5.69/10
User reviews
Лиценца:
EE License EE License
Слободни Вртења: 20 до 20
Видови на Бонуси: Слободни Вртења
Мин Деп: €21
Облогот: 15x
Преглед
Бонус Код Not required, just activate bonus in your casino account

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • 24/7 кориснички сервис
 • Игри со Грепки
 • Уживај во неограниченото време на важење
 • Веб-страница оптимизирана за мобилен
Македонија
Cashable
KingsWin Casino
Editors' rating: 5.69/10
User reviews
Лиценца:
EE License EE License
Слободни Вртења: 15 до 15
Видови на Бонуси: Слободни Вртења
Мин Деп: €10
Облогот: 15x
Преглед
Бонус Код Not required, just activate bonus in your casino account

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Високи Лимити за Повлекување
 • Услуга Разговор во Живо
 • Огромен Избор на Слотови
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
Македонија
KingsWin Casino
Editors' rating: 5.69/10
User reviews
Лиценца:
EE License EE License
Слободни Вртења: 10 до 10
Видови на Бонуси: Слободни Вртења
Мин Деп: €10
Облогот: 15xb
Преглед
Бонус Код Not required, just activate bonus in your casino account

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • 24/7 кориснички сервис
 • Целосно Инстант-игра Казино
 • Најголемо Мобилно Казино
 • Веб-страница за инстант игра, играј игри во твојот пребарувач без да симнуваш нешто

Бонус за Добредојде во KingsWin Casino

Македонија
Cashable
KingsWin Casino
Editors' rating: 5.69/10
User reviews
Лиценца:
EE License EE License
Бонус за Добредојде: €100 до 100%
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Мин Деп:
Облогот: 40xb
Преглед
Бонус Код Not required, just activate bonus in your casino account

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Само €20 се потребни за квалификација
 • Врвно Мобилно Казино
 • Разговор во Живо и Интернационална Поддршка на Телефон Достапна во Повеќето Часови
 • Слотови во Вегас Стил
Македонија
Cashable
KingsWin Casino
Editors' rating: 5.69/10
User reviews
Лиценца:
EE License EE License
Бонус за Добредојде: €75 до 100%
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Мин Деп: €20
Облогот: 35x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Голем Избор на Слотови
 • Опција за Мобилно Играње
 • Многу Лесно за Навигација
 • Над 10 Различни Јазици
Македонија
Cashable
KingsWin Casino
Editors' rating: 5.69/10
User reviews
Лиценца:
EE License EE License
Бонус за Добредојде: €75 до 100%
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Мин Деп: €20
Облогот: 35x
Преглед
Бонус Код Not required, just activate bonus in your casino account

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Достапна Поддршка за разговор во Живо
 • Компатибилно за Мобилен
 • Повеќе Методи за Повлекување
 • Понудени Игри во Живо

Депозитни Бонуси во KingsWin Casino

Македонија
Cashable
KingsWin Casino
Editors' rating: 5.69/10
User reviews
Лиценца:
EE License EE License
Бонус за Трет Влог: €250 до 25%
Видови на Бонуси: Бонус за Трет Влог
Мин Деп:
Облогот: 40xb
Преглед
Бонус Код Not required, just activate bonus in your casino account

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Брза Исплата
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • Познавачка Поддршка
 • Единствени и легендарни теми кои ќе ги задоволат глобалните музички фанови
Македонија
Cashable
KingsWin Casino
Editors' rating: 5.69/10
User reviews
Лиценца:
EE License EE License
Повторен Бонус: €100 до 50%
Видови на Бонуси: Повторен Бонус
Мин Деп: €20
Облогот: 35x
Преглед
Бонус Код Not required, just activate bonus in your casino account

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Достапна Поддршка за разговор во Живо
 • Има Пристојна Апликација
 • Игри со Грепки
 • Уживај во неограниченото време на важење
Македонија
Cashable
KingsWin Casino
Editors' rating: 5.69/10
User reviews
Лиценца:
EE License EE License
Бонус за Трет Влог: €75 до 150%
Видови на Бонуси: Бонус за Трет Влог
Мин Деп: €20
Облогот: 35xb
Преглед
Бонус Код Not required, just activate bonus in your casino account

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Разговор во Живо и Интернационална Поддршка на Телефон Достапна во Повеќето Часови
 • 0-24 Временска Рамка за Повлекување
 • Неверојатно казино за слот играчи
 • Модерна веб-страница за играчи на десктоп и мобилен
Македонија
Cashable
KingsWin Casino
Editors' rating: 5.69/10
User reviews
Лиценца:
EE License EE License
Бонус за Втор Влог: €50 до 50%
Видови на Бонуси: Бонус за Втор Влог
Мин Деп:
Облогот: 40xb
Преглед
Бонус Код Not required, just activate bonus in your casino account

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • 24/7 кориснички сервис
 • Компатибилно за Мобилен
 • Достапни Допирни Слотови и Игри во Живо
 • Фантастично Казино во Живо
Македонија
Cashable
KingsWin Casino
Editors' rating: 5.69/10
User reviews
Лиценца:
EE License EE License
Бонус за Втор Влог: €50 до 50%
Видови на Бонуси: Бонус за Втор Влог
Мин Деп: €20
Облогот: 35x
Преглед
Бонус Код Not required, just activate bonus in your casino account

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Рашно Преместување
 • Одлично Казино за Мобилен
 • Слотови и Игри со Гребење
 • Познавачка Поддршка
Македонија
Cashable
KingsWin Casino
Editors' rating: 5.69/10
User reviews
Лиценца:
EE License EE License
Повторен Бонус: €50 до 50%
Видови на Бонуси: Повторен Бонус
Мин Деп: €20
Облогот: 35x(d+b)
Преглед
Бонус Код Not required, just activate bonus in your casino account

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • 24/7 корисничка поддршка
 • Високи Лимити за Повлекување
 • Одлично за мобилно обложување
 • Слотови во Вегас Стил
Македонија
Cashable
KingsWin Casino
Editors' rating: 5.69/10
User reviews
Лиценца:
EE License EE License
Бонус за Дуплирање Влог: €55 до 200%
Видови на Бонуси: Бонус за Дуплирање Влог
Мин Деп:
Облогот: 40xb
Преглед
Бонус Код Not required, just activate bonus in your casino account

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • 24/7 Разговор во Живо
 • Само €20 се потребни за квалификација
 • Најголемо Мобилно Казино
 • Одлични Слотови
Македонија
Cashable
KingsWin Casino
Editors' rating: 5.69/10
User reviews
Лиценца:
EE License EE License
Бонус за Дуплирање Влог: €100 до 100%
Видови на Бонуси: Бонус за Дуплирање Влог
Мин Деп:
Облогот: 40xb
Преглед
Бонус Код Not required, just activate bonus in your casino account

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Ниски побарувања за обложување
 • Казино без симннување, веднаш играј на Android и iOS уреди
 • 24/7 Разговор во Живо
 • Широк Избор на Казино Игри
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.