mk Македонија
Login

Земја

МакедонијаМакедонија

Јазици

Macedonian
 • Macedonian
mk Македонија
Login

20 FS Слободни Вртења - Casino X

Обновено на: 02/13/2024
Македонија
Облогот:

20x

Мин Деп:

EUR 5

413 играчи

Помогнавме во добивање на овој бонус во Април

Земи Бонус

Бонус Услови

Free spins are available in both the PC and mobile versions of the game. Each spin is worth 0.20 EUR. Winnings on free spins will appear on your bonus balance immediately as a cash bonus with 20x wagering.

Преглед

Облогот

20 времиња за бонус сума

Карактеристики

 • Врвни девелопери на игри
 • Достапен е разговор во живо
 • Голем добредојде-бонус за прв депозит
 • Голема безбедност
 • Флексибилни опции за плаќање

Осврти на играчи од 20 FS Слободни Вртења

(1 Прегледи)
 • Relevance
 • By date
Poland Michal
10 /10
Guest user

Многу убаво казино со бесплатни вртења. Препорачувам.

Bardzo fajne kasyno z darmowymi obrotami. Polecam.

Прегледано: 2023-11-27

Automatically translated with Google Translate in Poland. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Пишете преглед

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Оцени го овој bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Дозволени игри и провајдери

Добиј бесплатни вртења во Casino X и добро употреби ги на омилените слотови. Дознај што ти носи следното вртење.

Casino X Бонуси

Македонија
Casino X
166K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Бонус за Трет Влог: 50% до EUR 400
Видови на Бонуси: Бонус за Трет Влог
Мин Деп: EUR 50
Облогот: 20x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: EUR 50
Облогот: 20x

Карактеристики

 • Ново Казино во 2024
 • Услуга Разговор во Живо
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • Не е Потребна Сметка за Играње во Казиното
 • Добрар избор на игри за слотови и за играчи на казино во живо
Македонија
Casino X
166K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Бонус за Втор Влог: 100% до EUR 300
Видови на Бонуси: Бонус за Втор Влог
Мин Деп: EUR 40
Облогот: 25x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: EUR 40
Облогот: 25x

Карактеристики

 • 24/7 корисничка поддршка
 • Казино Соба во Живо
 • Фантастично Казино во Живо
 • Докажани Фер Игри
 • Одлично мобилно казино (Android, iPhone/iPad)
Македонија
Casino X
166K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Бонус за Добредојде: 200% до EUR 50
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Мин Деп: EUR 20
Облогот: 25x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: EUR 20
Облогот: 25x

Карактеристики

 • 24/7 Разговор во Живо
 • Мобилно Казино
 • Масивен избор на игри
 • Simple and friendly design
Македонија
Casino X
166K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Бонус за Добредојде: 150% до EUR 300
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Мин Деп: EUR 50
Облогот: 25x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: EUR 50
Облогот: 25x

Карактеристики

 • Бесплатни Вртења и Други Промоции
 • Разновидни Методи на Влог
 • Огромен Избор на Игри
 • Several website languages
Македонија
Casino X
166K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Слободни Вртења: 20 FS
Видови на Бонуси: Слободни Вртења
Мин Деп: EUR 5
Облогот: 20x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: EUR 5
Облогот: 20x

Карактеристики

 • Врвни девелопери на игри
 • Достапен е разговор во живо
 • Голем добредојде-бонус за прв депозит
 • Голема безбедност
 • Флексибилни опции за плаќање
Македонија
Casino X
166K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Бонус за прв депозит: 50% до EUR 2000
Видови на Бонуси: Бонус за прв депозит
Мин Деп: EUR 500
Облогот: 30x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: EUR 500
Облогот: 30x

Карактеристики

 • Дава многу начини за плаќање
 • Лесна за користење на мобилни уреди
 • Favorable payouts
 • Few payment options

Finding the best results for you

Онлајн Казина

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Бонусот е достапен само за регистрирани корисници

Најавете се на вашата сметка

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Оцени го овој bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Го го ја копиравме овој промотивен код во вашиот клипборд

Сега можете да одите во казиното и да го користите.
Забавувајте се!

Затвори