mk Македонија
Login

Земја

МакедонијаМакедонија

Јазици

Macedonian
 • Macedonian
mk Македонија
Login

150 FS Слободни Вртења - Lion Slot Casino

Обновено на: 12/08/2023
Македонија
Облогот:

40xB

Мин Деп:

USD 50

592 играчи

Помогнавме во добивање на овој бонус во Февруари

Земи Бонус
Бонус Код

Бонус Услови

Enter the bonus code at the casino cashier. To claim this bonus, a minimum deposit of $50 is required.

This offer is specifically for depositing players and can be redeemed once.

Преглед

Облогот

40 времиња за бонус сума

Карактеристики

 • Добро познат бренд
 • Достапни се премногу слот-игри
 • Достапна е телефонска корисничка поддршка
 • Different payment method

Осврти на играчи од 150 FS Слободни Вртења

(0 Прегледи)

Прв остави осврт

Сè уште никој не го прегледал овој bonus

Споедели ни искуство за оваа понуда и помогни им на другите корисници да одлучат!

Пишете преглед

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Оцени го овој bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Дозволени игри и провајдери

Добиј бесплатни вртења во Lion Slots Casino и добро употреби ги на омилените слотови. Дознај што ти носи следното вртење.

Казино Софтвер

Lions Slots Бонуси

Македонија
Lion Slots Casino
3K играчи

Лиценца: No license available
Бонус за Трет Влог: 200% до EUR 150
Видови на Бонуси: Бонус за Трет Влог
Мин Деп: EUR 25
Облогот: 30x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца: No license available
Мин Деп: EUR 25
Облогот: 30x

Карактеристики

 • Оптимизиран за Мобилен
 • Достапна Поддршка за разговор во Живо
 • Поени за лојалност
 • Огромен Избор на Игри
Македонија
Lion Slots Casino
3K играчи

Лиценца: No license available
Бонус за Добредојде: USD 3500 до USD 3500
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Мин Деп: USD 10
Облогот: 40x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца: No license available
Мин Деп: USD 10
Облогот: 40x

Карактеристики

 • Рашно Преместување
 • Има дарежлива добредојде-понуда
 • Игри во Живо
Македонија
Lion Slots Casino
3K играчи

Лиценца: No license available
Готовински Бонус: 15 % до EUR 150
Видови на Бонуси: Готовински Бонус
Облогот: 3x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца: No license available
Облогот: 3x

Карактеристики

 • Добро познат бренд
 • Beautiful design
 • Variety of games
Македонија
Lion Slots Casino
3K играчи

Лиценца: No license available
Слободни Вртења: 175% до USD 300
Видови на Бонуси: Слободни Вртења
Мин Деп: USD 25
Облогот: 35x(D+B)
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца: No license available
Мин Деп: USD 25
Облогот: 35x(D+B)

Карактеристики

 • Супер веб-страница за мобилни телефони
 • Добри опции за плаќање
 • Веб-страница лесна за употреба
 • Great website design
Македонија
Lion Slots Casino
3K играчи

Лиценца: No license available
Слободни Вртења: 55 FS
Видови на Бонуси: Слободни Вртења
Мин Деп: USD 35
Облогот: 40xB
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца: No license available
Мин Деп: USD 35
Облогот: 40xB

Карактеристики

 • Достапна Поддршка за разговор во Живо
 • Достапна Инстант Игра
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • Фантастично Казино во Живо
Македонија
Lion Slots Casino
3K играчи

Лиценца: No license available
Слободни Вртења: 150 FS
Видови на Бонуси: Слободни Вртења
Мин Деп: USD 50
Облогот: 40xB
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца: No license available
Мин Деп: USD 50
Облогот: 40xB

Карактеристики

 • Добро познат бренд
 • Достапни се премногу слот-игри
 • Достапна е телефонска корисничка поддршка
 • Different payment method
Македонија
Lion Slots Casino
3K играчи

Лиценца: No license available
Слободни Вртења: 45 FS до USD 100
Видови на Бонуси: Слободни Вртења
Облогот: 45xB
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца: No license available
Облогот: 45xB

Карактеристики

 • Целосно Инстант-игра Казино
 • Понуда за добредојде
 • Едноставен дизајн на веб-страницата
 • Variety of games

Finding the best results for you

Онлајн Казина

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Бонусот е достапен само за регистрирани корисници

Најавете се на вашата сметка

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Оцени го овој bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!