mk Македонија
Login

Земја

МакедонијаМакедонија

Јазици

Macedonian
 • Macedonian
mk Македонија
Login

USD 3500 Бонус за Добредојде - Lion Slots Casino

Обновено на: 09/13/2023
Македонија
Облогот:

40x

Мин Деп:

USD 10

Максимален Бонус:

USD 3500

523 играчи

Помогнавме во добивање на овој бонус во September

Земи Бонус

Бонус Услови

Please use the bonus for each match in your cashier before making a deposit.
Your deposit and bonus must be made 40 times before withdrawals are allowed.
Your match bonus can be redeemed for cash.
The maximum bet allowed for an active welcome match offer is $10. If a bet is placed in excess of $10, all winnings will be voided.
All bonuses are subject to standard Lion Slots terms and conditions.

$1000 FREE 200% of your first deposit up to $500

$1125 FREE 225% match on your 2nd deposit up to $500

$1375 FREE 275% match on your 3rd deposit up to $500

 

Преглед

Облогот

40 времиња за бонус сума

Карактеристики

 • Рашно Преместување
 • Има дарежлива добредојде-понуда
 • Игри во Живо

Осврти на играчи од USD 3500 Бонус за Добредојде

(0 Прегледи)

Прв остави осврт

Сè уште никој не го прегледал овој bonus

Споедели ни искуство за оваа понуда и помогни им на другите корисници да одлучат!

Пишете преглед

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Оцени го овој bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Дозволени игри и провајдери

Како да учествуваш
• Пријави се во Lion Slots Casino
• Употреби го избраниот метод на плаќање за да го уплатиш првиот депозит (USD 10 or more),
• Побарајте го вашиот бонус за добредојде USD 3500 сѐ до USD 3500.

Казино Софтвер

Lion Slots Casino Бонуси

Македонија
Lion Slots Casino
3K играчи

Лиценца: No license available
Бонус за Трет Влог: 200% до EUR 150
Видови на Бонуси: Бонус за Трет Влог
Мин Деп: EUR 25
Облогот: 30x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Карактеристики

 • Оптимизиран за Мобилен
 • Достапна Поддршка за разговор во Живо
 • Поени за лојалност
 • Огромен Избор на Игри
Македонија
Lion Slots Casino
3K играчи

Лиценца: No license available
Бонус за Добредојде: USD 3500 до USD 3500
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Мин Деп: USD 10
Облогот: 40x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Карактеристики

 • Рашно Преместување
 • Има дарежлива добредојде-понуда
 • Игри во Живо
Македонија
Lion Slots Casino
3K играчи

Лиценца: No license available
Готовински Бонус: 15 % до EUR 150
Видови на Бонуси: Готовински Бонус
Облогот: 3x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Карактеристики

 • Добро познат бренд
 • Beautiful design
 • Variety of games
Македонија
Lion Slots Casino
3K играчи

Лиценца: No license available
Слободни Вртења: 175% до USD 300
Видови на Бонуси: Слободни Вртења
Мин Деп: USD 25
Облогот: 35x(D+B)
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Карактеристики

 • Супер веб-страница за мобилни телефони
 • Добри опции за плаќање
 • Веб-страница лесна за употреба
 • Great website design
Македонија
Lion Slots Casino
3K играчи

Лиценца: No license available
Слободни Вртења: 150 FS
Видови на Бонуси: Слободни Вртења
Мин Деп: USD 50
Облогот: 40xB
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Карактеристики

 • Огромен Избор на Игри
 • 24/7 Поддршка за Играч
 • Големи добредојде-бонуси
 • Одлично корисничко искуство

Дозволени Игри

Finding the best results for you

Онлајн Казина

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Бонусот е достапен само за регистрирани корисници

Најавете се на вашата сметка