mk Македонија
Login

Земја

МакедонијаМакедонија

Јазици

Macedonian
 • Macedonian
mk Македонија
Login

1000 FS Слободни Вртења - GetSlots Casino

Обновено на: 09/15/2023
Македонија
Облогот:

50x

Мин Деп:

EUR 40

896 играчи

Помогнавме во добивање на овој бонус во October

Земи Бонус
Бонус Код

Бонус Услови

 • The code is 1000FS.
 • The minimum deposit is €40.
 • FS are added partly 100 FS immediately after wagering x1 of the deposit amount + 100 FS x9 days.
 • Free Spins can be used on slot: Book of Cats (BGaming).
 • The Free Spins must be wagered x50.

Преглед

Облогот

50 времиња за бонус сума

Карактеристики

 • Понудува добредојде-бонус
 • Едноставен дизајн на веб-страницата
 • Достапни се премногу слот-игри
 • Многу Промоции
 • Уживајте во додадените слотови

Осврти на играчи од 1000 FS Слободни Вртења

(0 Прегледи)

Прв остави осврт

Сè уште никој не го прегледал овој bonus

Споедели ни искуство за оваа понуда и помогни им на другите корисници да одлучат!

Пишете преглед

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Оцени го овој bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Дозволени игри и провајдери

Добиј бесплатни вртења во GetSlots Casino и добро употреби ги на омилените слотови. Дознај што ти носи следното вртење.

GetSlots Casino Бонуси

Македонија
GetSlots Casino
6K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Бонус за Добредојде: 125% до CAD 225
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Мин Деп: CAD 30
Облогот: 40x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Карактеристики

 • Супер веб-страница за мобилни телефони
 • Има промотивен код
 • Голема безбедност
 • Одлична клиентска поддршка
 • Лесен процес на побарувања

Дозволени Игри

Македонија
GetSlots Casino
6K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Бонус за Добредојде: 100% до EUR 500 + 100 Free Spins on Johnny Cash
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Мин Деп: EUR 20
Облогот: 40x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Карактеристики

 • Голем број на Слот Провајдери
 • Слотови и Игри со Гребење
 • Огромна разновидност на промоции и бонуси на понуда
 • Добар опсег на депозигтни опции
 • Дарежлива понуда добредојде-бонус
Македонија
GetSlots Casino
6K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Бонус за Добредојде: 100 % до 500 EUR
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Мин Деп: 20 EUR
Облогот:
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Карактеристики

 • Врвни девелопери на игри
 • Отворено казино во живо
 • Голема безбедност

Дозволени Игри

Македонија
GetSlots Casino
6K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Слободни Вртења: 1000 FS
Видови на Бонуси: Слободни Вртења
Мин Деп: EUR 40
Облогот: 50x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Карактеристики

 • Понудува добредојде-бонус
 • Едноставен дизајн на веб-страницата
 • Достапни се премногу слот-игри
 • Многу Промоции
 • Уживајте во додадените слотови

Дозволени Игри

Македонија
GetSlots Casino
6K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Слободни Вртења: 250 FS
Видови на Бонуси: Слободни Вртења
Мин Деп: EUR 30
Облогот: 40x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Карактеристики

 • Одлично Казино
 • Одлични промоции
 • Amazing welcome bonus
 • Different payment method
 • Good value odds

Дозволени Игри

Македонија
GetSlots Casino
6K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Бонус за Добредојде: 125% до EUR 200 + 250 Free Spins on Spin and Spell
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Мин Деп: EUR 20
Облогот: 30x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Карактеристики

 • Платформа која е едноставна за употреба
 • Премногу достапни методи на плаќање
 • Одлична клиентска поддршка
 • Instant play
Македонија
GetSlots Casino
6K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 200% до EUR 100
Видови на Бонуси: Deposit Bonus
Мин Деп: EUR 20
Облогот: 50x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Карактеристики

 • Овозможен Разговор во Живо
 • Лесна Навигација
 • Вредни Промоции
 • Одлична поддршка за клиентите
 • Целосно компатибилен со мобилен телефон
Македонија
GetSlots Casino
6K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Слободни Вртења: 100 FS
Видови на Бонуси: Слободни Вртења
Мин Деп: EUR 40
Облогот: 40x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Карактеристики

 • Сигурна клиентска услуга
 • Прифатени премногу методи на плаќање
 • Многу Промоции
 • Great website design

Дозволени Игри

Македонија
GetSlots Casino
6K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 200% до EUR 100
Видови на Бонуси: Deposit Bonus
Мин Деп: EUR 20
Облогот: 50x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Карактеристики

 • Платформа која е едноставна за употреба
 • Интересни факти
 • Огромна селекција на слотови и казино-игри
 • Дава многу начини за плаќање

Finding the best results for you

Онлајн Казина

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Бонусот е достапен само за регистрирани корисници

Најавете се на вашата сметка