mk Македонија

Земја

МакедонијаМакедонија

Јазици

Macedonian
 • Macedonian
Support Ukraine against Russian invasion

GetSlots Casino Преглед

GetSlots Casino Преглед
GetSlots Casino
Editors' rating: 5.69/10
Users rating: - /10 Based on 0 reviews
13 Bonuses available in October 2022
GetSlots Casino Преглед
GetSlots Casino Најново Ажурирање: 09/14/2022 0 Прегледи

Казино Рејтинг:

5.69/10
МакедонијаПрифатено Играчи од Македонија
€20

Мин Деп

€ 4000 per transaction

Максимално повлекување

Карактеристики

 • Масивен избор на игри
 • Оптимизиран за Мобилен
 • Достапна Поддршка за разговор во Живо

Екран-снимки од GetSlots Casino

Онлајн Казино GetSlots Casino Земи Бонус GetSlots Casino Најави се во GetSlots казиното
Сопственик

Dama N.V.

Утврден Датум

2020

Лиценца

Curacao

Преглед

GetSlots Casino е вооружано со импресивна играчка библиотека од девелопери како Betsoft, Elk Studios, Endorphina, Evolution Gaming, Ezugi, GameArt, IGT (WagerWorks), iSoftBet, Microgaming, NetEnt, Play'n GO, Playson, Playtech, Pragmatic Play, Quickspin, Thunderkick, Yggdrasil Gaming, Amatic Industries, Booming Games, Casino Technology, EvoPlay, Felix Gaming, Habanero, Igrosoft, LuckyStreak, Mr. Slotty, PlayPearls, Red Tiger Gaming, Relax Gaming, Wazdan, Belatra Games, BGAMING, EGT, Platipus, Spinomenal, Authentic Gaming, Nucleus. Одбери го твојот начи на игра на било која мобилна платформа или на твојот PC.

Крос-платформа

Запознај ја новата комарска ера - Сите омилени игри на твојот мобилен или таблет

Проверено

Темелно тестиран квалитет од casinobonusesfinder.com

Методи на Уплата
 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Paysafe Card
 • Maestro
 • EcoPayz
 • QIWI
 • Bitcoin
 • Yandex Money
 • Litecoin
 • Dogecoin
 • instaDebit
 • iDebit
 • Venus Poin
 • Ethereum
 • Tether
 • Bitcoin Cash
Методи на Повлекување
 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Paysafe Card
 • EcoPayz
 • QIWI
 • Bitcoin
 • Yandex Money
 • Litecoin
 • Dogecoin
 • instaDebit
 • iDebit
 • Bank transfer
 • Interac
 • Venus Poin
 • Ethereum
 • Tether
 • Bitcoin Cash
Времиња за исплата

ewallets maximum 1day

credit/ debit cards maximum 2 days

bank transfer maximum 7 days

Казино Софтвер
 • Betsoft
 • Elk Studios
 • Endorphina
 • Evolution Gaming
 • Ezugi
 • GameArt
 • IGT (WagerWorks)
 • iSoftBet
 • Microgaming
 • NetEnt
 • Play'n GO
 • Playson
 • Playtech
 • Pragmatic Play
 • Quickspin
 • Thunderkick
 • Yggdrasil Gaming
 • Amatic Industries
 • Booming Games
 • Casino Technology
 • EvoPlay
 • Felix Gaming
 • Habanero
 • Igrosoft
 • LuckyStreak
 • Mr. Slotty
 • PlayPearls
 • Red Tiger Gaming
 • Relax Gaming
 • Wazdan
 • Belatra Games
 • BGAMING
 • EGT
 • Platipus
 • Spinomenal
 • Authentic Gaming
 • Nucleus
Контакти

Веб-страница

https://www.getslots.com/

Е-пошта

[email protected]

Телефон

Осврти на играчи од GetSlots Casino

(0 Прегледи)

Пишете преглед

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
150 characters left Maximum number of characters: 1000 Message 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Your comment was sent successfully!

Licensing authorities

Curacao Curacao

Казино Типови

Подршани Платформи

 • Мобилен телефон
 • Таблет
 • Desktop

Слободни Вртења во GetSlots Casino

Македонија
Cashable
GetSlots Casino
Editors' rating: 5.69/10
User reviews
6K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Слободни Вртења: 250FS
Мин Деп: EUR 20
Облогот: 40x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Кул Онлајн Казино
 • Добар бонус за добредојде
 • Слотови и Игри со Гребење
 • Исплата За 5 Минути
 • Огромна библиотека на игри

Дозволени Игри

Македонија
Cashable
GetSlots Casino
Editors' rating: 5.69/10
User reviews
6K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Слободни Вртења: 250FS
Мин Деп: EUR 25
Облогот: 40x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Казино со Лесна Употреба
 • Одлично сестрано казино
 • 24/7 корисничка грижа
 • Има одличен добредојде-бонус
 • Екстензивна безбедност на интернет

Дозволени Игри

Бонус за Добредојде во GetSlots Casino

Македонија
Cashable
GetSlots Casino
Editors' rating: 5.69/10
User reviews
6K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Бонус за Добредојде: 100% до € 150
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Мин Деп: € 20
Облогот: 40x
Преглед
Бонус Код Not required, just activate bonus in your casino account

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Бесплатни Вртења и Други Промоции
 • Масивен избор на игри
 • Оптимизиран за Мобилен
 • Широк спектар на опции за поддршка на клиентите
 • Фина веб-страница

Дозволени Игри

Македонија
Cashable
GetSlots Casino
Editors' rating: 5.69/10
User reviews
6K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Бонус за Добредојде: 250FS
Мин Деп: EUR 20
Облогот: 40x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Дневни Повторувачки Трки со кеш и бесплатни награди во вртења
 • Добар бонус за добредојде
 • Одличен Избор на Слотови
 • Овозможен Разговор во Живо
 • Неделни промоции за превземање

Дозволени Игри

Македонија
Cashable
GetSlots Casino
Editors' rating: 5.69/10
User reviews
6K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Бонус за Добредојде: 200 FS
Мин Деп: EUR 20
Облогот: 40x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Кратко време на повлекување
 • Кул Онлајн Казино
 • Програма за Лојалност
 • Голем Бонус за Добредојде
 • Вредни Промоции

Дозволени Игри

Македонија
Cashable
GetSlots Casino
Editors' rating: 5.69/10
User reviews
6K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Бонус за Добредојде: 125% до CAD 225
Мин Деп: CAD 30
Облогот: 40x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Супер веб-страница за мобилни телефони
 • Има промотивен код
 • Голема безбедност
 • Одлична клиентска поддршка
 • Лесен процес на побарувања

Дозволени Игри

Македонија
Cashable
GetSlots Casino
Editors' rating: 5.69/10
User reviews
6K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Бонус за Добредојде: 100% до EUR 500 + 100 Free Spins on Johnny Cash
Мин Деп: EUR 20
Облогот: 40x
Преглед
Бонус Код Not required, just activate bonus in your casino account

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Голем број на Слот Провајдери
 • Слотови и Игри со Гребење
 • Огромна разновидност на промоции и бонуси на понуда
 • Добар опсег на депозигтни опции
 • Дарежлива понуда добредојде-бонус

Депозитни Бонуси во GetSlots Casino

Македонија
Cashable
GetSlots Casino
Editors' rating: 5.69/10
User reviews
6K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
2nd Deposit Bonus: 75% до € 150
Мин Деп: € 20
Облогот: 40x
Преглед
Бонус Код Not required, just activate bonus in your casino account

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Оптимизиран за Мобилен
 • Огромен Избор на Игри
 • 24/7 Поддршка за Играч
Македонија
Cashable
GetSlots Casino
Editors' rating: 5.69/10
User reviews
6K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
3rd Deposit Bonus: 100% до € 150
Мин Деп: € 20
Облогот: 40x
Преглед
Бонус Код Not required, just activate bonus in your casino account

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Работи на прогресивни џекпотови!
 • Оптимизиран за Мобилен
 • Достапна Поддршка за разговор во Живо
Македонија
Cashable
GetSlots Casino
Editors' rating: 5.69/10
User reviews
6K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Tuesday Bonus: 100 FS
Мин Деп: € 30
Облогот: 40x
Преглед
Бонус Код Not required, just activate bonus in your casino account

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Мобилно Казино
 • Огромен Избор на Игри
 • Целосен Инстант-игра Интерфејс
Македонија
Cashable
GetSlots Casino
Editors' rating: 5.69/10
User reviews
6K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Weekend Bonus: 40% до € 150
Мин Деп: € 20
Облогот: 40x
Преглед
Бонус Код Not required, just activate bonus in your casino account

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Мобилно Казино
 • Масивен избор на игри
 • Достапна Поддршка за разговор во Живо
Македонија
Cashable
GetSlots Casino
Editors' rating: 5.69/10
User reviews
6K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Бонус за Високи Влогови: 40% до € 500
Видови на Бонуси: Бонус за Високи Влогови
Мин Деп: € 450
Облогот: 40x
Преглед
Бонус Код Not required, just activate bonus in your casino account

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Оптимизиран за Мобилен
 • Достапна Поддршка за разговор во Живо
 • Казино со Лесна Употреба
Македонија
Cashable
GetSlots Casino
Editors' rating: 5.69/10
User reviews
6K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 150% до EUR 100
Видови на Бонуси: За нови играчи
Мин Деп: EUR 20
Облогот: 40x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Достапна е телефонска корисничка поддршка
 • Има промотивен код
 • Одлични промоции за нови играчи
 • Дарежлив бонус за прв депозит
 • Лесен пристап до контакт за помош
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.