mk Македонија
Login

Земја

МакедонијаМакедонија

Јазици

Macedonian
 • Macedonian
mk Македонија
Login

This page was updated more than 6 months ago

100% Бонус за Добредојде - Dexterbet Casino

Обновено на: 02/03/2023
Македонија
Облогот:

35x

Мин Деп:

EUR 10

Максимален Бонус:

EUR 600

879 играчи

Помогнавме во добивање на овој бонус во Април

Земи Бонус

Бонус Услови

 1. The offer is only available for new customers, who have registered and made their first real-money deposit at Dexterbet.
 2. The maximum bonus amount is 600 euro or currency equivalent.
 3. The minimum deposit to receive a 100% bonus match up on your first deposit is 10 euro or currency equivalent.
 4. After the qualifying deposit is made, the player receives the option to activate the deposit bonus or the bonus spins.
 5. Casino Jackpot games are excluded when you have active casino bonus.
 6. The spins are rewarded in the following way:
 7. The set of bonus spins must be claimed within 24 hours, otherwise they will expire.

Преглед

Облогот

35 времиња за бонус сума

Карактеристики

 • Одличен Бонус за Добредојде
 • Голема безбедност
 • Казино во Живо
 • Many payment methods

Екстра Бонус

100 Free Spins on Bigger Bass Blizzard
Value:100
Облогот:35x
Видови на Бонуси: Слободни Вртења

Дозволени Игри

Осврти на играчи од 100% Бонус за Добредојде

(0 Прегледи)

Прв остави осврт

Сè уште никој не го прегледал овој bonus

Споедели ни искуство за оваа понуда и помогни им на другите корисници да одлучат!

Пишете преглед

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Оцени го овој bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Дозволени игри и провајдери

Како да учествуваш
• Пријави се во Dexterbet Casino
• Употреби го избраниот метод на плаќање за да го уплатиш првиот депозит (EUR 10 or more),
• Побарајте го вашиот бонус за добредојде 100% сѐ до EUR 600.

Dexterbet Casino промотивни кодови

Dexterbet Casino Бонуси

Македонија
Dexterbet Casino
Лиценца:
Curacao Curacao
Бонус за Добредојде: 100% до EUR 600 + 100 Free Spins on Bigger Bass Blizzard
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Мин Деп: EUR 10
Облогот: 35x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: EUR 10
Облогот: 35x

Карактеристики

 • Одличен Бонус за Добредојде
 • Голема безбедност
 • Казино во Живо
 • Many payment methods
Македонија
Dexterbet Casino
Лиценца:
Curacao Curacao
Слободни Вртења: 20 FS до EUR 10
Видови на Бонуси: Слободни Вртења
Мин Деп: EUR 10
Облогот: 0x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: EUR 10
Облогот: 0x

Карактеристики

 • Одлично Казино
 • Корисен тим за клиентска поддршка
 • Веб-страница лесна за употреба
 • Good reputation

Дозволени Игри

Македонија
Dexterbet Casino
Лиценца:
Curacao Curacao
Слободни Вртења: 40 FS до EUR 150
Видови на Бонуси: Слободни Вртења
Мин Деп: EUR 20
Облогот: 0x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: EUR 20
Облогот: 0x

Карактеристики

 • Одлични Слотови
 • Лесна за употреба
 • Многу промоции и бонуси
 • Широк избор на игри
 • Добри опции за плаќање

Дозволени Игри

Македонија
Dexterbet Casino
Лиценца:
Curacao Curacao
Слободни Вртења: 60 FS до EUR 150
Видови на Бонуси: Слободни Вртења
Мин Деп: EUR 40
Облогот: 0x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: EUR 40
Облогот: 0x

Карактеристики

 • Лесна за употреба
 • Разговор во живо
 • Добар опсег на промоции
 • Веб-страница лесна за навигација

Дозволени Игри

Македонија
Dexterbet Casino
Лиценца:
Curacao Curacao
Слободни Вртења: 30 FS
Видови на Бонуси: Слободни Вртења
Мин Деп: EUR 20
Облогот: 5x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: EUR 20
Облогот: 5x

Карактеристики

 • Кориснички прилагодена веб-страница
 • Дарежливи промоции
 • Екстензивна безбедност на интернет
 • Игри во Живо
 • Few payment options

Дозволени Игри

Македонија
Dexterbet Casino
Лиценца:
Curacao Curacao
Слободни Вртења: 60 FS
Видови на Бонуси: Слободни Вртења
Мин Деп: EUR 50
Облогот: 5x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: EUR 50
Облогот: 5x

Карактеристики

 • Лесна Навигација
 • Отворено казино во живо
 • Добри опции за плаќање
 • Лесен контакт

Дозволени Игри

Македонија
Dexterbet Casino
Лиценца:
Curacao Curacao
Слободни Вртења: 120 FS
Видови на Бонуси: Слободни Вртења
Мин Деп: EUR 100
Облогот: 5x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: EUR 100
Облогот: 5x

Карактеристики

 • Казино Соба во Живо
 • Веб-страница лесна за употреба
 • Дневни промоции
 • Атрактивен добредојде-бонус
 • Variety of games

Дозволени Игри

Македонија
Dexterbet Casino
Лиценца:
Curacao Curacao
Tuesday Bonus: 50% до EUR 200
Мин Деп: EUR 10
Облогот: 30x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: EUR 10
Облогот: 30x

Карактеристики

 • Услуга Разговор во Живо
 • Понуда за добредојде
 • Веб-страница прилагодена за мобилни телефони
 • Одлична селекција на игри
Македонија
Dexterbet Casino
Лиценца:
Curacao Curacao
Friday Bonus: 75% до EUR 400
Мин Деп: EUR 15
Облогот: 30x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: EUR 15
Облогот: 30x

Карактеристики

 • Кориснички прилагодена веб-страница
 • Многу казино игри и интернет-слотови
 • Perfect service
 • Quality customer support
Македонија
Dexterbet Casino
Лиценца:
Curacao Curacao
Sunday Deposit Bonus: 100% до EUR 600
Мин Деп: EUR 20
Облогот: 30x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
Curacao Curacao
Мин Деп: EUR 20
Облогот: 30x

Карактеристики

 • Многу промоции и бонуси
 • Одлична мобилна апликација
 • Празничен и забавен дизајн на веб-страница
 • Пристојни добредојде-бонуси

Finding the best results for you

Онлајн Казина

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Бонусот е достапен само за регистрирани корисници

Најавете се на вашата сметка

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Оцени го овој bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Го го ја копиравме овој промотивен код во вашиот клипборд

Сега можете да одите во казиното и да го користите.
Забавувајте се!

Затвори