mk Македонија
Login

Земја

МакедонијаМакедонија

Јазици

Macedonian
  • Macedonian
mk Македонија
Login

Он-лајн Book of Itza Слот

Click here to play

Book of Itza
Book of Itza Book of Itza

Бесплатно играјте Book of Itza слотови од PariPlay овде во macedonia-bonusesfinder.com. Бесплатно пробај ги Book of Itza он-лајн слотовите преку играње на демо само за забава за да научите како се игра. Пронајдете го врвните PariPlay казина соо најповолни почетни бонуси и играјте 1024 линии/начини за добивка на ова слот казино со реални пари.

RTP

ВНИ (Враќање на Играч) за Book of Itza слот машина е 94.14 %

Достапно на Мобилен

Book of Itza Слотови за мобилен телефон - ✅ Овозможено на сите мобилни апарати: iPhone / iPad / Андроид мобилен телефон и таблет

Слободни Вртења

За да заработиш бесплатни вртења треба да бидеш доволно среќен да ги освоиш три распрснувачки симболи на некоја од ролните

Подршани Платформи

Уживај на било која платформа, nнезависно дали се работи за десктоп, таблет или мобилен. Достапни се и пејзаш и портрет режими за таблет и за сите мобилни варијанти

Каде Можеш Он-лине да Играш Book of Itza за вистински пари? - Book of Itza Листа на Казина:

Book of Itza Слободни Вртења

Македонија
Dexterbet Casino
Лиценца:
Curacao Curacao
Слободни Вртења: 120 FS
Мин Деп: EUR 100
Облогот: 5x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

  • Казиното не ми работеше
  • Бонусот не ми работеше
  • Бонусот не постои повеќе
  • Бонус-кодот беше неважечки

Карактеристики

  • Казино Соба во Живо
  • Веб-страница лесна за употреба
  • Дневни промоции
  • Атрактивен добредојде-бонус
  • Variety of games

Дозволени Игри

Finding the best results for you

Слични места

Finding the best results for you

Основач

PariPlay

Информации за играта

RTP 94.14
Линии 1024
Вртења 5
Тип На Игра Слотови

Бонус Kарактеристики

Слободни Вртења
Бонус-рунда
двоен круг

Подршани Платформи

Мобилен телефон
Таблет
Desktop

Карактеристики

Тагови

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Бонусот е достапен само за регистрирани корисници

Најавете се на вашата сметка