mk Македонија
Login

Земја

МакедонијаМакедонија

Јазици

Macedonian
 • Macedonian
mk Македонија
Login

100% 2nd Deposit Bonus - Betandplay Casino

Обновено на: 05/31/2023
Македонија
Облогот:

50x

Мин Деп:

EUR 20

Максимален Бонус:

EUR 250

475 играчи

Помогнавме во добивање на овој бонус во October

Земи Бонус

Бонус Услови

To claim the first deposit bonus, a minimum deposit of €20 is required. The maximum bonus amount that can be claimed is €250.

Free spins will be credited on the game Book of the Fallen by Pragmatic Play. In the event that this game is not available in your country, the free spins will be awarded on Wild Cash by BGaming.

To claim the free spins, you need to make a qualifying deposit and launch the selected slot game.

The wagering requirements for deposit bonuses are set at 50 times the bonus amount, while the wagering requirements for the free spins are set at 30 times the winnings from the free spins.

The free spins are awarded at a rate of 20 spins per day for 5 consecutive days.

Преглед

Облогот

50 времиња за бонус сума

Карактеристики

 • Фантастичен пакет за добредојде
 • Достапна Инстант Игра
 • Пазговор за Поддршка во Живо
 • Широк спектар на валути
 • Опсег на опции за плаќање

Екстра Бонус

100 Free Spins on Wild Cash
Value:100
Облогот:30x
Видови на Бонуси: Слободни Вртења

Дозволени Игри

Осврти на играчи од 100% 2nd Deposit Bonus

(0 Прегледи)

Прв остави осврт

Сè уште никој не го прегледал овој bonus

Споедели ни искуство за оваа понуда и помогни им на другите корисници да одлучат!

Пишете преглед

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Оцени го овој bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Betandplay Casino Бонуси

Македонија
Betandplay Casino
Лиценца:
Curacao Curacao
Бонус за Добредојде: 100% до EUR 500 + 50 Free Spins on Wild Cash
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Мин Деп: EUR 20
Облогот: 50x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Карактеристики

 • Понудени Игри во Живо
 • Пазговор за Поддршка во Живо
 • Казино Спремно за Мобилен
 • Опсег на опции за плаќање
Македонија
Betandplay Casino
Лиценца:
Curacao Curacao
2nd Deposit Bonus: 100% до EUR 250 + 100 Free Spins on Wild Cash
Мин Деп: EUR 20
Облогот: 50x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Карактеристики

 • Фантастичен пакет за добредојде
 • Достапна Инстант Игра
 • Пазговор за Поддршка во Живо
 • Широк спектар на валути
 • Опсег на опции за плаќање
Македонија
Betandplay Casino
Лиценца:
Curacao Curacao
Слободни Вртења: 200 FS
Видови на Бонуси: Слободни Вртења
Мин Деп: EUR 20
Облогот: 30x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Карактеристики

 • Разновидни Слот Провајдери
 • Врвни девелопери на игри
 • Сигурна и безбедна веб-страница
 • Одлична поддршка за клиентите
Македонија
Betandplay Casino
Лиценца:
Curacao Curacao
Wednesday Bonus: 50% до EUR 250
Мин Деп: EUR 20
Облогот: 50x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Карактеристики

 • Огромен Избор на Игри
 • Огромен Избор на Слотови
 • Екстензивна безбедност на интернет
 • Веб-страница лесна за навигација

Finding the best results for you

Онлајн Казина

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Бонусот е достапен само за регистрирани корисници

Најавете се на вашата сметка