£450 Бонус за Добредојде во Vegas Spins Казино

Максимален Влог:£10
Бонус Код:ASGARD
Ексклузивен:Yes
Облогот:40x(d+b)
Максимален Бонус:100%
Во кеш:Yes
Недозволени земји:
Карактеристики:
    • Голем Избор на Слотови
    • Vegas Spins Casino ги отстрани во целост обложувачките барања, без лимит на добивка!
    • Без Лимит за Повлекување
    • Казино Спремно за Мобилен

Како да учествуваш
• Пријави се во Vegas Spins Casino
• Употреби го избраниот метод на плаќање за да го уплатиш првиот депозит (£10 or more),
• Побарајте го вашиот бонус за добредојде £450 сѐ до 100%.

Во October, им помогнавме на 290 играчи да го добијат овој бонус

Сите Бонуси и Промотивни Материјали за 2019

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.