mk Македонија

Земја

МакедонијаМакедонија

Јазици

Macedonian
 • Macedonian
Support Ukraine against Russian invasion
Најдоброто Novomatic Казино во Македонија 2022
162

Novomatic Казина

Најдоброто Novomatic Казино во Македонија 2022

Македонија
Cashable
1xslots Casino
Рејтинг на уредниците: 6.6/10
Кориснички прегледи
32K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Слободни Вртења: 100 FS
Мин Деп:
Облогот: 20x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Масивен избор на игри
 • Голем светски бренд со многу обложувачки места
 • Дарежлива Понуда за Добредојде

Дозволени Игри

Novomatic Казина

Македонија
Cashable
Live Casino
Рејтинг на уредниците: 6.25/10
Кориснички прегледи
589K играчи

Лиценца:
MGA MGA
Повторен Бонус: 30% + 50 Free Spins on Fruit Zen
Мин Деп: EUR 50
Облогот: 40x
Преглед
Бонус Код Нема потреба, само активирајте го бонусот во вашата сметка на казино

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Одличен Избор на Игри
 • Достапна Поддршка за разговор во Живо
 • Високи Лимити за Повлекување
 • Казино Соба во Живо
 • Врвни Провајдери на Игри
 • Неколку јазици, валути и методи на плаќање
Македонија
Admiral Casino
Рејтинг на уредниците: 6.16/10
Кориснички прегледи
1M играчи

Лиценца:
Alderney Alderney
Нема достапен бонусза играчи од Македонија
Преглед
Бонус Код Нема потреба, само активирајте го бонусот во вашата сметка на казино

Карактеристики

 • Голем Избор на Слотови
 • Достапна Инстант Игра
 • Веб-Страница со Лесна Навигација
 • Неограничени Повлекувања
 • Веб-страница оптимизирана за мобилен
Македонија
Cashable
N1 Casino
Рејтинг на уредниците: 6.14/10
Кориснички прегледи
538K играчи

Лиценца:
MGA MGA
Deposit Bonus: 50 % до EUR 100
Видови на Бонуси: За регистрирани играчи
Мин Деп: EUR 20
Облогот: 50x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Масивен избор на игри
 • 24/7 Поддршка за Играч
 • Достапна Инстант Игра
 • Казино со Лесна Употреба
 • Достапно Мобилно Казино
Македонија
Cashable
Betsafe Casino
Рејтинг на уредниците: 6.08/10
Кориснички прегледи
69K играчи

Лиценца:
MGA MGA
UKGC UKGC
Бонус за Добредојде: 100 % до 1000 CAD
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Мин Деп: 20 CAD
Облогот: 30x
Преглед
Бонус Код Нема потреба, само активирајте го бонусот во вашата сметка на казино

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Достапна помош 24/7, дури и телефонска!
 • NetEnt слотови достапни и за декстоп и за мобилни
 • Целосно Инстант-игра Казино
 • Лиценца за обложување од ВБ
 • Одличнни игри и кориснички услуги, добри на мобилен - Excellent games & customer service, great on mobile - $name is the casino others are compared to е казиното со кое се споредуваат другите
 • Врвно Македонија Казино
 • Вредни Промоции
 • Има Новоматикс
Македонија
Cashable
Premier Casino
Рејтинг на уредниците: 5.99/10
Кориснички прегледи
19K играчи

Лиценца:
MGA MGA
Бонус за Трет Влог: 50 FS до 50 FS
Видови на Бонуси: Бонус за Трет Влог
Мин Деп: €25
Облогот: 50x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Голем Избор на Слотови
 • 24/7 Разговор во Живо
 • Казино со Лесна Употреба
 • Многу Лесно за Навигација
 • Разни Софтвер Провајдери
 • Понудени Игри во Живо

Дозволени Игри

Македонија
Cashable
Yeti Casino
Рејтинг на уредниците: 5.99/10
Кориснички прегледи
174K играчи

Лиценца:
SE license SE license
MGA MGA
UKGC UKGC
Бонус за Добредојде: 100% до £111
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Мин Деп: £10
Облогот: 40x
Преглед
Бонус Код Нема потреба, само активирајте го бонусот во вашата сметка на казино

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Голем Избор на Слотови
 • Казино со Лесна Употреба
 • Разни Софтвер Провајдери
 • Високи Лимити за Повлекување
 • Лиценца на ВБ
 • Понудени Игри во Живо
Македонија
Cashable
Grand Casino
Рејтинг на уредниците: 5.99/10
Кориснички прегледи
337K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
5th Deposit Bonus: 100%
Мин Деп: € 5
Облогот: 20x
Преглед
Бонус Код Нема потреба, само активирајте го бонусот во вашата сметка на казино

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Огромен Избор на Игри
 • Целосен Инстант-игра Интерфејс
 • Веб-Страница со Лесна Навигација
 • Кул Казино Игри
Македонија
Cashable
All British Casino
Рејтинг на уредниците: 5.99/10
Кориснички прегледи
190K играчи

Лиценца:
MGA MGA
UKGC UKGC
Бонус за Добредојде: £100 до 100%
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Мин Деп: £20
Облогот: 35xb
Преглед
Бонус Код Нема потреба, само активирајте го бонусот во вашата сметка на казино

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Над 10 999 Казино Игри
 • Достапна Поддршка за разговор во Живо
 • Целосен Инстант-игра Интерфејс
 • Лено пронајди ги NetEnt игрите со нивниот филтер за Слот Снабдувач
 • ВИП Програма за Лојалност
 • Компатибилно за Мобилен
 • Врвно Онлајн Казино
 • Неколку јазици, валути и методи на плаќање
Македонија
Cashable
William Hill Casino
Рејтинг на уредниците: 5.99/10
Кориснички прегледи
665K играчи

Лиценца:
UKGC UKGC
Gibraltar Gibraltar
Бонус за Добредојде: €300 до 300 EUR/GBP/USD
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Мин Деп: 10 EUR/GBP/USD
Облогот: 40xb
Преглед
Бонус Код Нема потреба, само активирајте го бонусот во вашата сметка на казино

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Посветена страница за Промоции за да ги задоволи моменталните играчи
 • Разни лиценци од најреспектираните тела
 • Неколку здружени и локални џекпотови
 • Одлично Играње на Мобилен
 • Добро казино во живо
 • 24/7 Поддршка во Живо
 • Филтер алатка која овозможува селекција на Најдобри Софтверски слотови
 • Инстант Времиња на Процесирање на Повлекување
Македонија
Cashable
Maria Casino
Рејтинг на уредниците: 5.99/10
Кориснички прегледи
1.1M играчи

Лиценца:
MGA MGA
Бонус за Добредојде: 50 % до 100 EUR
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Мин Деп: 10 EUR
Облогот: 40ч
Преглед
Бонус Код Нема потреба, само активирајте го бонусот во вашата сметка на казино

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • ЕУ-базирани лиценци
 • Опција за Мобилно Играње
 • Одличен Бонус за Добредојде
 • Врвно Македонија Онлајн Казино
 • Скоро сите NetEnt RNG игри и видео слотови
 • Не е Потребна Сметка
 • Пазговор за Поддршка во Живо
 • Огромна библиотека на слотови
Македонија
Cashable
Maxbet Casino
Рејтинг на уредниците: 5.72/10
Кориснички прегледи
89K играчи

Лиценца:
RO License RO License
Wednesday Deposit Bonus: 300 до 300 FS
Мин Деп: 50 RON
Облогот: 40x
Преглед
Бонус Код Нема потреба, само активирајте го бонусот во вашата сметка на казино

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Голем Избор на Слотови
 • Казино без симннување, веднаш играј на Android и iOS уреди
 • Веб-Страница со Лесна Навигација
 • Неограничени Повлекувања
 • Врвни Провајдери на Игри
 • Спортско обложување и казино во едно
Македонија
Cashable
Praise Casino
Рејтинг на уредниците: 5.72/10
Кориснички прегледи
49K играчи

Лиценца:
MGA MGA
Готовински Бонус: 25% до €100
Видови на Бонуси: Готовински Бонус
Мин Деп: €20
Облогот: 40x
Преглед
Бонус Код Нема потреба, само активирајте го бонусот во вашата сметка на казино

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Голем Избор на Слотови
 • 24/7 Разговор во Живо
 • Масивен избор на игри
 • Казино со Лесна Употреба
 • Веб-страница оптимизирана за мобилен
 • Модерна веб-страница за играчи на десктоп и мобилен
Македонија
Stoiximan Casino
Рејтинг на уредниците: 5.72/10
Кориснички прегледи
129K играчи

Лиценца:
GR License GR License
Нема достапен бонусза играчи од Македонија
Преглед
Бонус Код Нема потреба, само активирајте го бонусот во вашата сметка на казино

Карактеристики

 • 24/7 Разговор во Живо
 • Казино со Лесна Употреба
 • 24/7 корисничка поддршка
 • Понудени Игри во Живо
 • Спортско обложување и казино во едно
 • Брзи Времиња на Повлекување
Македонија
Cashable
Playzee Casino
Рејтинг на уредниците: 5.72/10
Кориснички прегледи
66K играчи

Лиценца:
SE license SE license
MGA MGA
UKGC UKGC
Бонус за Трет Влог: 25% до €700
Видови на Бонуси: Бонус за Трет Влог
Мин Деп: €20
Облогот: 35x
Преглед
Бонус Код Нема потреба, само активирајте го бонусот во вашата сметка на казино

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Голем Избор на Слотови
 • Поддржува огромен број на валути/опции за плаќање
 • 24/7 Разговор во Живо
 • Разни Софтвер Провајдери
 • Понудени Игри во Живо
 • Џекпот Игри

Дозволени Игри

Македонија
GoGo Casino
Рејтинг на уредниците: 5.72/10
Кориснички прегледи
243K играчи

Лиценца:
SE license SE license
Нема достапен бонусза играчи од Македонија
Преглед
Бонус Код Нема потреба, само активирајте го бонусот во вашата сметка на казино

Карактеристики

 • 24/7 Разговор во Живо
 • Широк Избор на Казино Игри
 • Врвно Мобилно Казино
 • Веб-Страница со Лесна Навигација
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • Понудени Игри во Живо
Македонија
Cashable
MONOPOLY Casino
Рејтинг на уредниците: 5.72/10
Кориснички прегледи
3M играчи

Лиценца:
UKGC UKGC
Gibraltar Gibraltar
Бонус за Добредојде: 50 до £50
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Мин Деп: £10
Облогот: No
Преглед
Бонус Код Нема потреба, само активирајте го бонусот во вашата сметка на казино

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Голем Избор на Слотови
 • Оптимизиран за Мобилен
 • Лиценцирано од 2 респектирани играчки авторитети
 • Веб-Страница со Лесна Навигација
 • Понудени Игри во Живо
 • Без Лимит за Повлекување
Македонија
Cashable
Pink Casino
Рејтинг на уредниците: 5.72/10
Кориснички прегледи
257K играчи

Лиценца:
UKGC UKGC
Бонус за Трет Влог: 100% до £100
Видови на Бонуси: Бонус за Трет Влог
Мин Деп: £10
Облогот: 35x
Преглед
Бонус Код Нема потреба, само активирајте го бонусот во вашата сметка на казино

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Достапна Поддршка за разговор во Живо
 • Разни Софтвер Провајдери
 • Лиценца за обложување од ВБ
 • Казино Соба во Живо
 • Без Лимит за Повлекување
 • Веб-страница оптимизирана за мобилен
Македонија
Cashable
Grosvenor Casino
Рејтинг на уредниците: 5.72/10
Кориснички прегледи
1.3M играчи

Лиценца:
UKGC UKGC
Alderney Alderney
Бонус за Добредојде: £20 до 100%
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Мин Деп: £20
Облогот: 5xb
Преглед
Бонус Код Нема потреба, само активирајте го бонусот во вашата сметка на казино

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Rng Сертифициран
 • Неколку здружени и локални џекпотови
 • Брзи исплати за неколку минути
 • Голем светски бренд со многу обложувачки места
 • Чист мобилно-реагирачка веб-страница за iGaming на смарт телефони и таблети
 • Единствени прилагодени бонуси за играчи
 • 24/7 Поддршка во Живо
 • Дарежлива Понуда за Добредојде
Македонија
Cashable
Ladbrokes Casino
Рејтинг на уредниците: 5.72/10
Кориснички прегледи
219K играчи

Лиценца:
UKGC UKGC
Gibraltar Gibraltar
Бонус за Добредојде: £/€ 50 до £/€ 50
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Мин Деп: £/€ 10
Облогот: 40x
Преглед
Бонус Код Нема потреба, само активирајте го бонусот во вашата сметка на казино

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Најголемо Мобилно Казино
 • Разни лиценци од најреспектираните тела
 • Лукративна ВИП програма
 • Достапен разговор во Живо 24/7
 • Овозможена е целата NetEnt содржина!
 • Играј повеќе за да ги намалиш обложувачките барања и освои бесплатни билети за неделни и месечни лотарии
 • Ново 2022 Казино
 • Докажано дека е Фер преку Софтвер
Македонија
Cashable
No Bonus Casino
Рејтинг на уредниците: 5.72/10
Кориснички прегледи
46K играчи

Лиценца:
MGA MGA
UKGC UKGC
Curacao Curacao
Готовински Бонус: 5% до 5%
Видови на Бонуси: Готовински Бонус
Мин Деп:
Облогот:
Преглед
Бонус Код Нема потреба, само активирајте го бонусот во вашата сметка на казино

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Користи SSL енкрипција
 • NetEnt слотови достапни и за декстоп и за мобилни
 • Достапна Инстант Игра
 • Повеќејазичен Разговор во Живо, Телефон и Е- пошта Отворени 24/7
 • Наградувана веб-страница со многу "казино на годината" награди за кои ќе ни снема место ако почнеме да ги листаме
 • Одличен на десктоп, подобар на мобилен
 • ВИП Програма
 • Единствени и легендарни теми кои ќе ги задоволат глобалните музички фанови
Македонија
Cashable
Novibet Casino
Рејтинг на уредниците: 5.72/10
Кориснички прегледи
320K играчи

Лиценца:
GR License GR License
UKGC UKGC
Isle of Man Isle of Man
Бонус за Добредојде: £250 до 100%
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Мин Деп: £10
Облогот: 35x(d+b)
Преглед
Бонус Код Нема потреба, само активирајте го бонусот во вашата сметка на казино

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • 24/7 Поддршка за Играч
 • Врвно Мобилно Казино
 • Неограничени Повлекувања
 • Лиценца за обложување од ВБ
 • Дневни Повторувачки Трки со кеш и бесплатни награди во вртења
 • Скоро секој NetEnt играчки агол е покриен
 • Казино Игри во Живо
 • 0-24 Временска Рамка за Повлекување
Македонија
Cashable
Virgin Casino
Рејтинг на уредниците: 5.72/10
Кориснички прегледи
268K играчи

Лиценца:
Jersey Jersey
Готовински Бонус: 100 до $100
Видови на Бонуси: Готовински Бонус
Мин Деп: $10
Облогот: No
Преглед
Бонус Код Нема потреба, само активирајте го бонусот во вашата сметка на казино

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Голем Избор на Слотови
 • Оптимизиран за Мобилен
 • Достапна Поддршка за разговор во Живо
 • Веб-Страница со Лесна Навигација
 • Разни Софтвер Провајдери
Македонија
PSK Casino
Рејтинг на уредниците: 5.72/10
Кориснички прегледи
312K играчи

Лиценца:
HUPIS HUPIS
Нема достапен бонусза играчи од Македонија
Преглед
Бонус Код Нема потреба, само активирајте го бонусот во вашата сметка на казино

Карактеристики

 • Одличен Избор на Игри
 • Оптимизиран за Мобилен
 • Веб-Страница со Лесна Навигација
 • Казино Соба во Живо
 • Без Лимит за Повлекување
Македонија
Cashable
FortuneJack Casino
Рејтинг на уредниците: 5.69/10
Кориснички прегледи
10K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
4th Deposit Bonus: 100 % до 1,5 BTC
Мин Деп: 0,002 BTC
Облогот: 30x
Преглед
Бонус Код Нема потреба, само активирајте го бонусот во вашата сметка на казино

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Без Обложување на Бесплатни Вртења
 • Сертификат за Доверба
 • Потребна е претплата
 • Формирана во 2014, Established in $year, $name is one of the biggest and most popular online casinos е едно од најголемите и најпопуларните онлајн казина
 • Вклучено Мобилно Казино
 • $name offers the best Microgaming casino bonus нуди најдобар Microgaming казино бонус
 • Голем избор на NetEnt Џекпотови
 • Работи на популарниот Microgaming казино софтвер
Македонија
Cashable
Pelican Casino
Рејтинг на уредниците: 5.62/10
Кориснички прегледи
62K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Готовински Бонус: 50%
Мин Деп: EUR 5
Облогот: 5x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Едноставен интерфејс
 • Веб-страница прилагодена за мобилни телефони
 • Масивни бонуси
 • Достапен е разговор во живо
 • Отворено казино во живо
Македонија
Exclusive for CBF users Cashable
Cashalot Casino
Рејтинг на уредниците: 5.62/10
Кориснички прегледи
6K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Без Бонус за Влог: 5 EUR до EUR 5
Мин Деп:
Облогот: 45x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Фантастичен пакет за добредојде
 • Кул Казино Игри
 • Вклучено Мобилно Казино
 • Ниско побарување за обложување
 • Добрар избор на игри за слотови и за играчи на казино во живо
Македонија
Cashable
Excitewin Casino
Рејтинг на уредниците: 5.62/10
Кориснички прегледи
1K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Weekly Cashback Bonus: 15% до EUR 3000
Видови на Бонуси: За регистрирани играчи
Мин Деп: EUR 20
Облогот: 1x
Преглед
Бонус Код Нема потреба, само активирајте го бонусот во вашата сметка на казино

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Кул Казино Игри
 • Одличен Избор на Слотови
 • Ниско побарување за обложување
 • Дарежлив пакет за добредојде
 • Инстант Повлекување
Македонија
Cashable
Betano Casino PT
Рејтинг на уредниците: 5.62/10
Кориснички прегледи
1.7M играчи

Лиценца:
Portugal License Portugal License
Бонус за Добредојде: €200 до €200
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Мин Деп: €10
Облогот: 13x
Преглед
Бонус Код Нема потреба, само активирајте го бонусот во вашата сметка на казино

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Голем Избор на Слотови
 • Казино со Лесна Употреба
 • Многу Лесно за Навигација
 • Разни Софтвер Провајдери
 • Без Лимит за Повлекување
 • Спортско обложување и казино во едно
Македонија
Cashable
Nutz ee Casino
Рејтинг на уредниците: 5.62/10
Кориснички прегледи
Лиценца:
EE License EE License
Бонус за Добредојде: 200% до EUR 100
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Мин Деп: EUR 10
Облогот: 25x
Преглед
Бонус Код Нема потреба, само активирајте го бонусот во вашата сметка на казино

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Поддржува огромен број на валути/опции за плаќање
 • Фантастичен пакет за добредојде
 • Ниски побарувања за обложување
 • Одличен Избор на Игри
 • Одлично сестрано казино
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен

Finding the best results for you

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.