mk Македонија

Земја

МакедонијаМакедонија

Јазици

Macedonian
 • Macedonian
Support Ukraine against Russian invasion
Најдоброто Skrill Казино во Македонија 2022
1568

Skrill казина

Најдоброто Skrill Казино во Македонија 2022

Cashable
100% Бонус за Добредојде at Mozzart Casino
Cashable
Рејтинг: 9.8/10
Македонија Достапно за играчи од Македонија
Бонус за Добредојде: 100% до €400 Mozzart Casino
Преглед
€10 Мин Деп
35x Облогот
MGA MGA Лиценца

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Поддржува огромен број на валути/опции за плаќање
 • Одличен Избор на Игри
 • Оптимизиран за Мобилен
 • Достапна Поддршка за разговор во Живо
 • Достапна Инстант Игра
 • Голем Бонус за Добредојде

1568 Skrill казина

List of the best 1568 casinos and bonuses available currently. Includes ranking updated on August, reviews and bonus information.

Филтер

Cashable
15% Готовински Бонус at Tipbet Casino
Cashable
Рејтинг: 8.76/10
Македонија Достапно за играчи од Македонија
Готовински Бонус: 15% до €250 Tipbet Casino
Преглед
Бонус Код Не е потребен
€10 Мин Деп
Облогот
MGA MGA Лиценца

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Вклучено NetEnt казино во живо
 • Неограничени Повлекувања
 • Разни лиценци од најреспектираните тела
 • Модерно, мобилно и онлајн казино
 • Разговор во Живо и Интернационална Поддршка на Телефон Достапна во Повеќето Часови
 • Избор на Игри на Маса во Казино во Живо
 • Фантастично Казино во Живо
 • Инстант Повлекување
Cashable
£ 40 Бонус за Добредојде at Gala Casino
Cashable
Рејтинг: 7.86/10
Македонија Достапно за играчи од Македонија
Бонус за Добредојде: £ 40 до £40 Gala Casino
Преглед
Бонус Код Не е потребен
£20 Мин Деп
35x Облогот
UKGC UKGC Лиценца

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Овозможена е целата NetEnt содржина!
 • Единствени прилагодени бонуси за играчи
 • Добар Избор на Слотови
 • Награден Систем
 • Брзи Исплати
Cashable
100% Бонус за Добредојде at 22BET Casino
Cashable
Рејтинг: 6.86/10
Македонија Достапно за играчи од Македонија
Бонус за Добредојде: 100% до €300 22BET Casino
Преглед
Бонус Код Не е потребен
€1 Мин Деп
50x Облогот
Curacao Curacao Лиценца

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Масивен избор на игри
 • Оптимизиран за Мобилен
 • Достапна Инстант Игра

All Star Slots Casino е на црна листа

65% + 70% Weekend Deposit Bonus at All Star Slots Casino

All Star Slots Casino е на црна листа

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Weekend Deposit Bonus: 65% + 70% до 70%, 65% All Star Slots Casino
Преглед
$35 Мин Деп
25x Облогот
Curacao Curacao Лиценца

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Сите области од NetEnt играта се опфатени
 • Сертифицирано казино од ВБ - доби лиценца од ВБКК
 • Повеќејазичен Разговор во Живо, Телефон и Е- пошта Отворени 24/7
 • Одлично сестрано казино
 • Достапно на Моибилен
 • Илјадници слотови и сите најголеми џекпот слотови
 • Без Лимит за Повлекување
 • Потребен влог за обложување 45 пати поголем од Сумата на Бонусот
Cashable
50% Monthly Reload Bonus at 1xslots Casino
Cashable
Рејтинг: 6.6/10
Македонија Достапно за играчи од Македонија
Monthly Reload Bonus: 50% до € 300 1xslots Casino
Преглед
Бонус Код Не е потребен
€ 5 Мин Деп
35x Облогот
Curacao Curacao Лиценца

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Масивен избор на игри
 • Голем светски бренд со многу обложувачки места
 • Дарежлива Понуда за Добредојде
Cashable
€100 Бонус за Добредојде at Rizk Casino
Cashable
Рејтинг: 6.32/10
Македонија Достапно за играчи од Македонија
Бонус за Добредојде: €100 до 100% Rizk Casino
Преглед
Бонус Код Не е потребен
€10 Мин Деп
40x Облогот
MGA MGA Лиценца

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Казино без симннување, веднаш играј на Android и iOS уреди
 • Достапна Поддршка за разговор во Живо
 • Кул Онлајн Казино
 • Лиценца на ВБ
 • Обложувачка веб-страница со најбрза исплата: исплатите се процесирани за 2 часа
 • Добар избор на игри
 • Целосен NetEnt каталог - слотови, казино во живо, локални и здружени џекпоти!
 • Неделни Повторни Бонуси

Дозволени Игри

Starburst NetEnt Book of Dead Play'n GO Dragons Fire Red Tiger Gaming Vikings go to Hell Yggdrasil Gaming John Hunter and the Book of Tut Pragmatic Play
Cashable
60 FS Слободни Вртења at Europa Casino
Cashable
Рејтинг: 6.29/10
Македонија Достапно за играчи од Македонија
Слободни Вртења: 60 FS Europa Casino
Преглед
Бонус Код Не е потребен
EUR 20 Мин Деп
50x Облогот
MGA MGA Лиценца

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • 24/7 Разговор во Живо
 • Импресивен Спектар на Иновативни Слотови и Други Нетент Игри
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • Rng Сертифициран
 • Одлични Слот Игри
 • Ниско побарување за обложување
 • Филтер алатка која овозможува селекција на Најдобри Софтверски слотови
 • Редовни промоции кои вклучуваат вртења и одмори, како и ВИП

Дозволени Игри

Jackpot Giant Playtech White King Playtech Frankie Dettoris Magic Seven Playtech Halloween Fortune Playtech Halloween Fortune II Playtech Selfie Elfie Playtech
Cashable
100% Бонус за Добредојде at NetBet Casino
Cashable
Рејтинг: 6.25/10
Македонија Достапно за играчи од Македонија
Бонус за Добредојде: 100% до €200 NetBet Casino
Преглед
€10 Мин Деп
30x Облогот
MGA MGA Лиценца

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Лиценца за обложување од ВБ
 • Компатибилно за Мобилен
 • Обложувачка веб-страница со најбрза исплата: исплатите се процесирани за 2 часа
 • Фер избор на NetEnt RNG игри
 • Наградна ВИП Клуб програма за посветени играчи
 • Одлични Слот Игри
 • Пазговор за Поддршка во Живо
 • Разновидни Слот Провајдери

Дозволени Игри

Age of the Gods Playtech
Cashable
25% 4th Deposit Bonus at 888Starz Casino
Cashable
Рејтинг: 6.23/10
Македонија Достапно за играчи од Македонија
4th Deposit Bonus: 25% до € 450 888Starz Casino
Преглед
Бонус Код Не е потребен
€ 15 Мин Деп
35x Облогот
Curacao Curacao Лиценца

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Голем Избор на Слотови
 • 24/7 Разговор во Живо
 • Бесплатни Вртења и Други Промоции
 • Казино со Лесна Употреба
 • Целосен Инстант-игра Интерфејс

Дозволени Игри

Imperial Fruits: 40 lines Playson
Cashable
$300 Бонус за Трет Влог at Spin Palace Casino
Cashable
Рејтинг: 6.22/10
Македонија Достапно за играчи од Македонија
Бонус за Трет Влог: $300 до 100% Spin Palace Casino
Преглед
Бонус Код Не е потребен
$20 Мин Деп
50xb Облогот
Kahnawake Kahnawake Лиценца

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Казино без симннување, веднаш играј на Android и iOS уреди
 • Вклучено NetEnt казино во живо
 • Разни лиценци од најреспектираните тела
 • Достапен разговор во Живо 24/7
 • Рашно Преместување
 • Одличен Избор на Слотови
 • Постојан проток на понуди
 • Дарежлива Понуда за Добредојде
Cashable
100FS Слободни Вртења at Bitcoincasino.io
Cashable
Рејтинг: 6.21/10
Македонија Достапно за играчи од Македонија
Слободни Вртења: 100FS до 100FS Bitcoincasino.io
Преглед
Бонус Код Не е потребен
€15 Мин Деп
40x Облогот
Curacao Curacao Лиценца

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • 24/7 Разговор во Живо
 • Масивен избор на игри
 • Казино со Лесна Употреба
 • Разни Софтвер Провајдери
 • Високи Лимити за Повлекување
 • Понудени Игри во Живо
Cashable
30% 5th Deposit Bonus at 888 Casino
Cashable
Рејтинг: 6.19/10
Македонија Достапно за играчи од Македонија
5th Deposit Bonus: 30% до €350 888 Casino
Преглед
€10 Мин Деп
3x Облогот
UKGC UKGC Лиценца

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Оптимизиран за Мобилен
 • Достапна Поддршка за разговор во Живо
 • Поени за лојалност
 • Многу NetEnt Џекпотови (и локални и здружени)
 • Сертификат за Доверба
 • Докажамо Казино
 • Голем број на Слот Провајдери
 • Лесна навигација на веб-страницата
Cashable
100% 2nd Deposit Bonus at Twin Casino
Cashable
Рејтинг: 6.19/10
Македонија Достапно за играчи од Македонија
2nd Deposit Bonus: 100% до €200 Twin Casino
Преглед
Бонус Код Не е потребен
€10 Мин Деп
40x Облогот
MGA MGA Лиценца

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Огромен Избор на Игри
 • 24/7 Поддршка за Играч
 • Многу Промоции
Cashable
50FS Неделни Повторни Бонуси at Casinia Casino
Cashable
Рејтинг: 6.19/10
Македонија Достапно за играчи од Македонија
Неделни Повторни Бонуси: 50FS Casinia Casino
Преглед
Бонус Код Не е потребен
€ 20 Мин Деп
40x Облогот
Curacao Curacao Лиценца

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Мобилно Казино
 • Огромен Избор на Игри
 • 24/7 Поддршка за Играч
 • Многу Промоции
Bet365 Casino
Рејтинг: 6.19/10
Македонија Достапно за играчи од Македонија
Нема достапен бонус Bet365 Casino
Преглед
Бонус Код Не е потребен

Карактеристики

 • Одлично сестрано казино
 • Сертификат за Доверба
 • Игри со Грепки
 • Лесно вложување директно од вашата банкарска сметка со инстант банкарство или Виза/Мастеркард
 • Вклучено Мобилно Казино
 • Најди многу NetEnt џекпотови кои се тука за да целат кон големи исплати!
 • Пазговор за Поддршка во Живо
 • ВИП Клуб на Високи Обложувачи
Cashable
20 FS Слободни Вртења at Casino X
Cashable
Рејтинг: 6.19/10
Македонија Достапно за играчи од Македонија
Слободни Вртења: 20 FS Casino X
Преглед
Бонус Код Не е потребен
EUR 5 Мин Деп
20x Облогот
Curacao Curacao Лиценца

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Користи SSL енкрипција
 • Оптимизиран за Мобилен
 • Дарежлива наградна шема која дава бесплатни вртења + кеш
 • Импресивен Спектар на Иновативни Слотови и Други Нетент Игри
 • 24/7 корисничка поддршка
 • ВИП Програма за Лојалност
 • Одлични Казино Игри
 • Брзи Времиња на Повлекување

Дозволени Игри

Big Bad Wolf Megaways Quickspin
Admiral Casino
Рејтинг: 6.16/10
Македонија Достапно за играчи од Македонија
Нема достапен бонус Admiral Casino
Преглед
Бонус Код Не е потребен

Карактеристики

 • Голем Избор на Слотови
 • Достапна Инстант Игра
 • Веб-Страница со Лесна Навигација
 • Неограничени Повлекувања
 • Веб-страница оптимизирана за мобилен
Cashable
200% Deposit Bonus at Horus Casino
Cashable
Рејтинг: 6.15/10
Македонија Достапно за играчи од Македонија
Deposit Bonus: 200% до EUR 150 Horus Casino
Преглед
EUR 20 Мин Деп
Облогот
Curacao Curacao Лиценца

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Релативно ниски барања за обложување
 • Оптимизиран за Мобилен
 • Разумен број на NetEnt игри
 • 24/7 Поддршка за Играч
 • Широк Избор на Казино Игри
Cashable
200% Deposit Bonus at Vegaz Casino
Cashable
Рејтинг: 6.15/10
Македонија Достапно за играчи од Македонија
Deposit Bonus: 200% до EUR 150 Vegaz Casino
Преглед
EUR 20 Мин Деп
Облогот
Curacao Curacao Лиценца

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Масивен избор на игри
 • 24/7 Поддршка за Играч
 • Достапна Инстант Игра
 • Веб-Страница со Лесна Навигација
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • Многу Промоции
Cashable
33% Monday Bonus at Mr Bit Casino
Cashable
Рејтинг: 6.15/10
Македонија Достапно за играчи од Македонија
Monday Bonus: 33% до €66 Mr Bit Casino
Преглед
Бонус Код Не е потребен
€10 Мин Деп
20x Облогот
MGA MGA Лиценца

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Одличен Избор на Игри
 • Казино со Лесна Употреба
 • Лиценцирано од 2 респектирани играчки авторитети
 • Високи Лимити за Повлекување
 • Понудени Игри во Живо
 • Веб-страница оптимизирана за мобилен
Cashable
100% Бонус за Добредојде at Casino Days
Cashable
Рејтинг: 6.14/10
Македонија Достапно за играчи од Македонија
Бонус за Добредојде: 100% до €500 Casino Days
Преглед
Бонус Код Не е потребен
€20 Мин Деп
35x Облогот
Curacao Curacao Лиценца

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Голем Избор на Слотови
 • Поддржува огромен број на валути/опции за плаќање
 • 24/7 Разговор во Живо
 • Масивен избор на игри
 • Понудени Игри во Живо

Дозволени Игри

Book of Dead Play'n GO
Cashable
50 % Deposit Bonus at N1 Casino
Cashable
Рејтинг: 6.14/10
Македонија Достапно за играчи од Македонија
Deposit Bonus: 50 % до EUR 100 N1 Casino
Преглед
EUR 20 Мин Деп
50x Облогот
MGA MGA Лиценца

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Масивен избор на игри
 • 24/7 Поддршка за Играч
 • Достапна Инстант Игра
 • Казино со Лесна Употреба
 • Достапно Мобилно Казино
Cashable
110% 4th Deposit Bonus at IceCasino
Cashable
Рејтинг: 6.14/10
Македонија Достапно за играчи од Македонија
4th Deposit Bonus: 110% до EUR 300 IceCasino
Преглед
Бонус Код Не е потребен
EUR 10 Мин Деп
40x Облогот
Curacao Curacao Лиценца

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Над 420 игри, сѐ од слот машини до блекџек, рулет
 • Бесплатен Бонус
 • Лено пронајди ги NetEnt игрите со нивниот филтер за Слот Снабдувач
 • Брза Исплата
 • Потребна е претплата
 • Чист мобилно-реагирачка веб-страница за iGaming на смарт телефони и таблети
 • Одлични Слот Игри
 • Неколку јазици, валути и методи на плаќање

Дозволени Игри

Book of Rebirth Spinomenal
Cashable
50% 3rd Deposit Bonus at Bob Casino
Cashable
Рејтинг: 6.14/10
Македонија Достапно за играчи од Македонија
3rd Deposit Bonus: 50% до €200 Bob Casino
Преглед
€20 Мин Деп
40x Облогот
MGA MGA Лиценца

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Врвно Мобилно Казино
 • 24/7 кориснички сервис
 • Целосно Инстант-игра Казино
 • Огромна библиотека на слотови
Cashable
77 Бонус за Добредојде at 777 Casino
Cashable
Рејтинг: 6.14/10
Македонија Достапно за играчи од Македонија
Бонус за Добредојде: 77 до £/€/$500 777 Casino
Преглед
Бонус Код Не е потребен
£/€/$20 Мин Деп
30x Облогот
UKGC UKGC Лиценца

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Поддржува огромен број на валути/опции за плаќање
 • ЕУ-базирани лиценци
 • NetEnt слотови достапни и за декстоп и за мобилни
 • Целосно Инстант-игра Казино
 • Спортско Обложување
 • Одличен Бонус за Добредојде
 • Одлично Играње на Мобилен
 • Огромен Избор на Слотови
Cashable
100% Бонус за Добредојде at Platin Casino
Cashable
Рејтинг: 6.14/10
Македонија Достапно за играчи од Македонија
Бонус за Добредојде: 100% до €250 Platin Casino
Преглед
€10 Мин Деп
30x Облогот
MGA MGA Лиценца

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Сите области од NetEnt играта се опфатени
 • Почни со мал билет од €10
 • 24/7 корисничка поддршка
 • Лиценца на ВБ
 • Директна Програма за Вражање Кеш со Едноставни услови
 • Внеси го Бонус Кодот - добиј Бесплатни Вртења сега!
 • Чист мобилно-реагирачка веб-страница за iGaming на смарт телефони и таблети
 • Исплата За 5 Минути

Дозволени Игри

Book of Dead Play'n GO
Cashable
50% Бонус за Трет Влог at Jackpot Village Casino
Cashable
Рејтинг: 6.08/10
Македонија Достапно за играчи од Македонија
Бонус за Трет Влог: 50% до £500 Jackpot Village Casino
Преглед
Бонус Код Не е потребен
£20 Мин Деп
40x Облогот
MGA MGA Лиценца

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Голем Избор на Слотови
 • Масивен избор на игри
 • 24/7 Поддршка за Играч
 • Веб-Страница со Лесна Навигација
 • Разни лиценци од најреспектираните тела
 • Разни Софтвер Провајдери
 • Веб-страница оптимизирана за мобилен

Дозволени Игри

Gonzos Quest NetEnt
 Weekend Bonus at Boomerang Casino
Рејтинг: 6.08/10
Македонија Достапно за играчи од Македонија
Weekend Bonus: до €700 Boomerang Casino
Преглед
Бонус Код Не е потребен
€20 Мин Деп
40x Облогот
Curacao Curacao Лиценца

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Голем Избор на Слотови
 • Поддржува огромен број на валути/опции за плаќање
 • 24/7 Разговор во Живо
 • Оптимизиран за Мобилен
 • Веб-Страница со Лесна Навигација
 • Врвни Провајдери на Игри
Cashable
100% Бонус за Добредојде at Casino Room
Cashable
Рејтинг: 6.08/10
Македонија Достапно за играчи од Македонија
Бонус за Добредојде: 100% до €100 Casino Room
Преглед
Бонус Код Не е потребен
€10 Мин Деп
35x Облогот
MGA MGA Лиценца

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Голем Избор на Слотови
 • Ниски побарувања за обложување
 • Одлично Казино
 • Поени за лојалност
 • Rng Сертифициран
 • Разговор во Живо и Интернационална Поддршка на Телефон Достапна во Повеќето Часови
 • Скоро секој NetEnt играчки агол е покриен
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен

Finding the best results for you

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.