Kings Chance Казино Преглед

review
Kings Chance Casino
Играј сега
Веб-страница:
http://kingschance.com
Е-пошта:
support mail: [email protected]
телефон: international support phone: 1-800-765-948
Mobile: yes
затворено: no
Blacklisted:
Казино Софтвер: Betsoft Pragmatic Play Parlay
Казино Типови: Instant Play Мобилни Казина Преземи Казина
Валути: Euros Australian dollars Canadian dollars British pounds sterling US dollars South African Rand
Лиценца: Curacao
Јазици: English French
Методи на Уплата: MasterCard Neteller Visa Skrill
Методи на Повлекување: Neteller Skrill Bank Wire Transfer
Времиња за исплата: ewallets: 24-48 hours, bank transfers: 3-7 days, pending time: 5-7 days
Максимално повлекување: 2000 USD/GBP/EUR per day and 10 000 USD/EUR/GBP per week
Утврден Датум: 2010
Сопственик: Audeo N.V. E-Commerce Park Vredenberg Willemstad Casinos
Карактеристики:
 • ЕУ-базирани лиценци
 • Одлично Казино
 • Достапна Поддршка за разговор во Живо
 • Многу NetEnt Џекпотови (и локални и здружени)
 • Внеси го Бонус Кодот - добиј Бесплатни Вртења сега!
 • Ниско побарување за обложување
 • Добрар избор на игри за слотови и за играчи на казино во живо
 • Спремно за Мобилен

Запознај ја новата комарска ера - Сите омилени игри на твојот мобилен или таблет

Kings Chance Casino е основан во 2010

Достапно за играчи од United States

Темелно тестиран квалитет од casinobonusesfinder.com

Kings Chance Casino е вооружано со импресивна играчка библиотека од девелопери како Betsoft, Pragmatic Play, Parlay. Одбери го твојот начи на игра на било која мобилна платформа или на твојот PC.

Сите Можни Kings Chance Casino Бонуси

 • Support a huge number of currencies, payment options
 • Ниски побарувања за обложување
 • Достапно Мобилно Казино
 • Добар Избор на Казино Игри
Kings Chance Casino
30xbОблогот
Не е потребенБонус Код
125 RМаксимален Влог
 • мобилни Казино
 • Разговор во Живо и Интернационална Поддршка на Телефон Достапна во Повеќето Часови
 • Илјадници слотови и сите најголеми џекпот слотови
 • Без Лимит за Повлекување
Kings Chance Casino
30xbОблогот
Не е потребенБонус Код
125 RМаксимален Влог
 • Достапна помош 24/7, дури и телефонска!
 • Казино за Инстант Игра - не е потребно превземање, играј во твојот пребарувач
 • Докажани Фер Игри
 • Модерна веб-страница за играчи на десктоп и мобилен
Kings Chance Casino
30x(d+b)Облогот
Не е потребенБонус Код
€25Максимален Влог
 • Разговор во Живо и Интернационална Поддршка на Телефон Достапна во Повеќето Часови
 • Вклучено Мобилно Казино
 • 24 Часовна Временска Рамка за Повлекување
 • Новоматик Слотови
Kings Chance Casino
30x(d+b)Облогот
Не е потребенБонус Код
€25Максимален Влог
 • Достапна помош 24/7, дури и телефонска!
 • Брза Исплата
 • Одлично мобилно казино (Android, iPhone/iPad)
 • Достапни Игри во Живо и Допирни слотови
Kings Chance Casino
30x(d+b)Облогот
Не е потребенБонус Код
€25Максимален Влог
 • 24/7 Разговор во Живо
 • Разни Софтвер Провајдери
 • Без Лимит за Повлекување
 • Казино Спремно за Мобилен
Kings Chance Casino
30x(d+b)Облогот
Не е потребенБонус Код
€25Максимален Влог
 • Опција за Мобилно Играње
 • Одлични Казино Игри
 • Супер-брзи исплати (процесирани за 2 часа!)
 • 24/7 Поддршка во Живо
Kings Chance Casino
30x(d+b)Облогот
Не е потребенБонус Код
€25Максимален Влог
 • Одличен на десктоп, подобар на мобилен
 • Голем број на Слот Провајдери
 • Обложувачка веб-страница со најбрза исплата: исплатите се процесирани за 2 часа
 • Услуга Разговор во Живо
Kings Chance Casino
25xОблогот
Не е потребенБонус Код
€25Максимален Влог
 • Разновидни Методи на Влог вклучувајќи и БитКоин
 • Достапен разговор во Живо 24/7
 • Игри во Живо Пренесувани од Портомасо Казино во Малта
 • Модерна веб-страница за играчи на десктоп и мобилен
Kings Chance Casino
30xbОблогот
Не е потребенБонус Код
125 RМаксимален Влог
 • Разновидни Методи на Влог вклучувајќи и БитКоин
 • Работи на секогаш популарниот Microgaming софтвер
 • Услуга Разговор во Живо
 • Одлично за мобилно обложување
Kings Chance Casino
30x(d+b)Облогот
Не е потребенБонус Код
€25Максимален Влог

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.