mk Македонија
Login

Земја

МакедонијаМакедонија

Јазици

Macedonian
 • Macedonian
mk Македонија
Login
Casino Dreams Преглед
Dreams Casino
1 Bonuses available in April 2024

Dreams Casino Преглед

Обновено на: 03/21/2024
95K играчи
МакедонијаПрифатено Играчи од Македонија
Лиценца:
No license available
Проверено

Темелно тестиран квалитет од macedonia-bonusesfinder.com

Сите Можни Dreams Online Casino Бонуси

Слободни Вртења во Dreams Casino Online

Македонија
Слободни Вртења: 50 FS до USD 50
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Промо кодови

Достапни промотивни кодови

1 of 45

Dreams Casino промотивни кодови

Преглед

Мин Деп

USD 30

Максимално повлекување

USD 2500 per day, USD 10000 per week

Карактеристики

 • Сертифицирано казино од ВБ - доби лиценца од ВБКК
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • Започна во 2019
 • Работи и на прогресивни џекпотови!
 • Овозможена е целата NetEnt содржина!
 • Слотови во Вегас Стил
 • Познавачка Поддршка
 • Брзи Времиња на Повлекување

Казино Типови

Подршани Платформи

Запознај ја новата комарска ера - Сите омилени игри на твојот мобилен или таблет

 • Мобилен телефон
 • Таблет
 • Desktop

Плаќања

Мин Исп

USD 100

Методи на Уплата

 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Bank Wire Transfer
 • Bitcoin
 • Discover
 • Check
 • AMEX

Методи на Повлекување

 • Neteller
 • Bank Wire Transfer
 • Bitcoin
 • Check

Времиња за исплата

 • up to 72 hours

Игри и софтвер

Dreams Casino Игри

Казино Софтвер

 • Real Time Gaming

Повеќе за Dreams Casino

Преглед

Dream Casino е вооружано со импресивна играчка библиотека од девелопери како Real Time Gaming. Одбери го твојот начи на игра на било која мобилна платформа или на твојот PC.

Екран-снимки од Dreamscasino

 • Онлајн Казино Dreams Online Casino
 • Земи Бонус Dreams Casino Online
 • Најави се во Dreamcasino казиното

Сопственик

Unknown

Утврден Датум

2005

Контакти

Casino Dreams Партнерски Веб-страници

Прегледи

Dreams Casino Надворешни осврти

Askgamblers просечна оцена 2023-12-26
Основано на 15 рецензии

Дознајте како заедницата на Askgamblers го оценува казиното. Прочитајте рецензии

Осврти на играчи од Dream Casino

(0 Прегледи)

Прв остави осврт

Сè уште никој не го прегледал овој казино

Споедели ни искуство за оваа понуда и помогни им на другите корисници да одлучат!

Пишете преглед

Please enter your name
Please enter correct email
100 characters left Maximum number of characters: 1000 100 characters left Maximum number of characters: 1000

Оцени го овој казино:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Бонусот е достапен само за регистрирани корисници

Најавете се на вашата сметка

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Оцени го овој bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!