Play2Win Казино Преглед

review
Play2Win Casino
Играј сега
Веб-страница:
http://www.play2wincasino.com
Е-пошта:
support mail: [email protected]
cashier support: [email protected]
телефон: support phone international toll free: +1 702 997 3016
support phone france: +33 977 195 322
support phone spain: +34 912 901 420
support phone germany: + 49 89 2351 4722
support phone north america: + 1 855 558 1717
Mobile: no
затворено: no
Blacklisted:
Казино Софтвер: Betsoft Rival
Казино Типови: Instant Play Преземи Казина
Валути: Euros Australian dollars Canadian dollars Hong Kong dollars Japanese yen British pounds sterling Singapore dollars Swedish kronor US dollars Denmark kroner Norwegian kroner South African Rand Swiss francs New Zealand dollars
Лиценца: Curacao
Јазици: English Italian French German Portuguese Dutch
Методи на Уплата: MasterCard Neteller Visa Skrill Paysafe Card Ukash GiroPay ClickandBuy EcoPayz Postepay iDEAL Sofortuberwaisung American Express UseMyBank
Методи на Повлекување: Neteller Skrill ClickandBuy UseMyBank ECO Card
Времиња за исплата: ewallets: 7-10 days, pending time: 5-10 days
Максимално повлекување: 2000 USD per two weeks
Утврден Датум: 2012
Сопственик: CR Ltd Casinos
Карактеристики:
 • Многу Врвни Игри
 • Модерно, мобилно и онлајн казино
 • Лиценца на ВБ
 • Формирана во 2012, Play2Win Casino е едно од најголемите и најпопуларните онлајн казина
 • Услуга Разговор во Живо
 • Скоро сите NetEnt RNG игри и видео слотови
 • Супер-брзи исплати (процесирани за 2 часа!)
 • Дарежлив пакет за добредојде

Play2Win Casino е основан во 2012

Достапно за играчи од United States

Темелно тестиран квалитет од casinobonusesfinder.com

Play2Win Casino е вооружано со импресивна играчка библиотека од девелопери како Betsoft, Rival. Одбери го твојот начи на игра на било која мобилна платформа или на твојот PC.

Сите Можни Play2Win Casino Бонуси

 • 24/7 корисничка поддршка
 • Обложувај се со €5 по рунда
 • Одличнни игри и кориснички услуги, добри на мобилен - $name е казиното со кое се споредуваат другите
 • Единствени и легендарни теми кои ќе ги задоволат глобалните музички фанови
Play2Win Casino
Play2Win CasinoКазино
35x(d+b)Облогот
Не е потребенБонус Код
$30Максимален Влог
 • ЕУ-базирани лиценци
 • Достапна помош 24/7, дури и телефонска!
 • Најголемо Мобилно Казино
 • Овозможена е целата NetEnt содржина!
 • Лесно за обложување и лимит за влог
 • Добра комбинација на кеш и вртења
 • ВИП Клуб на Високи Обложувачи
 • Добрар избор на игри за слотови и за играчи на казино во живо
Play2Win Casino
Play2Win CasinoКазино
35x(d+b)Облогот
Не е потребенБонус Код
$30Максимален Влог

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.