mk Македонија

Земја

МакедонијаМакедонија

Јазици

Macedonian
 • Macedonian
Support Ukraine against Russian invasion
Внимание!

Во ова казино не се прифаќаат играчи од Македонија. Сепак, во 3 казина подолу сте добредојдени, со одлична понуда за бонус без депозити!

Погледнете други казина
1xslots Casino
1xslots Casino Monthly Reload Bonus: 50%
Земи Бонус
Tipbet Casino
Tipbet Casino Готовински Бонус: 15%
Земи Бонус
Mozzart Casino
Mozzart Casino Бонус за Добредојде: 100%
Земи Бонус
Погледнете други казина

Prism Casino Преглед

Prism Casino Преглед
Prism Casino
Editors' rating: 5.42/10
Users rating: 8 /10 Based on 1 reviews
2 Bonuses available in October 2022
Prism Casino Преглед
Prism Casino Најново Ажурирање: 09/20/2022 1 Прегледи

Казино Рејтинг:

5.42/10
МакедонијаПрифатено Играчи од Македонија
$20 (Bitcoin), $30 (Credit/Debit Cards)

Мин Деп

2000 USD per week

Максимално повлекување

Карактеристики

 • Бесплатни Вртења и Други Промоции
 • Лиценцирано од 2 респектирани играчки авторитети
 • Многу Врвни Игри
 • 24/7 корисничка грижа
 • Модерно, мобилно и онлајн казино
 • NetEnt Казино во Живо
 • Одлични Слот Игри
 • Ниско побарување за обложување

Екран-снимки од Prism Casino

Онлајн Казино Prism Casino Земи Бонус Prism Casino Најави се во Prism казиното
Сопственик

Unknown

Утврден Датум

2002

Лиценца

Costa Rica

Преглед

Prism Casino е вооружано со импресивна играчка библиотека од девелопери како Real Time Gaming. Одбери го твојот начи на игра на било која мобилна платформа или на твојот PC.

Проверено

Темелно тестиран квалитет од casinobonusesfinder.com

Методи на Уплата
 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Bitcoin
Методи на Повлекување
 • Neteller
 • Bank Wire Transfer
 • Bitcoin
 • Cheque
Времиња за исплата

Е-паричници

7-10 days

банкарски трансфери

10-15 days

чекови

21-28 days

Време на чекање

10-15 days
Јазици
Валути
Мин Исп

$100

Казино Софтвер
 • Real Time Gaming
Контакти

Веб-страница

http://www.prismcasino.com

Е-пошта

support mail: [email protected]

Телефон

Осврти на играчи од Prism Casino

(1 Прегледи)
United States DexterandDiddy
4/5
Прегледано: 2022-05-11

Prism Casino е типично казино фокусирано на нас, но со неколку подобрувања imo; тие сè уште ви даваат голем бонус, но имаат флексибилен банкарски систем кој работи добро

Prism Casino is a typical us-focused casino, but with a few improvements imo; they still give you a big bonus but have a flexible banking system that works well

Automatically translated with Google Translate in United States. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Прочитај Цел Осврт

Пишете преглед

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
150 characters left Maximum number of characters: 1000 Message 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Your comment was sent successfully!

Licensing authorities

Costa Rica License Costa Rica License

Казино Типови

 • Казина за Инстант Игра
 • Мобилни Казина
 • Преземи Казина
 • Покер Казина
 • Сајтови за Билтени
 • Казино во Живо
 • Сајтови за Бинго
 • No Account Casinos
 • Крипто казина
 • Казина за брзо повлекување
 • Казина со минимум депозит
 • Нови казина

Подршани Платформи

 • Мобилен телефон
 • Таблет
 • Desktop

Без Бонус за Влог во Prism Casino

Македонија
Cashable
Prism Casino
Editors' rating: 5.42/10
User reviews
64K играчи

Лиценца:
Costa Rica License Costa Rica License
Без Бонус за Влог: $30 до $30
Видови на Бонуси: Без Бонус за Влог
Мин Деп: £/$/€ 0
Облогот: 30xb
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Многу Врвни Игри
 • Потребна е претплата
 • Чист мобилно-реагирачка веб-страница за iGaming на смарт телефони и таблети
 • Ниско побарување за обложување

Бонус за Добредојде во Prism Casino

Македонија
Cashable
Prism Casino
Editors' rating: 5.42/10
User reviews
64K играчи

Лиценца:
Costa Rica License Costa Rica License
Бонус за Добредојде: $3500 до 350%
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Мин Деп: $30
Облогот: 15x(d+b)
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Целосно Инстант-игра Казино
 • Услуга Разговор во Живо
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • Врвни Tier Софтвер Провајдери
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.