mk Македонија

Земја

МакедонијаМакедонија

Јазици

Macedonian
 • Macedonian
Support Ukraine against Russian invasion
Внимание!

Во ова казино не се прифаќаат играчи од Македонија. Сепак, во 3 казина подолу сте добредојдени, со одлична понуда за бонус без депозити!

Погледнете други казина
Coinbet24 Casino
Coinbet24 Casino Слободни Вртења: 10 FS
Земи Бонус
BetRally Casino
BetRally Casino Бонус за Добредојде: €400
Земи Бонус
Richprize Casino
Richprize Casino Deposit Bonus: 200%
Земи Бонус
Погледнете други казина

Royal Flamingo Casino Преглед

Royal Flamingo Casino Преглед
Royal Flamingo Casino
Казиното е веќе затворено
Editors' rating: -/10
Users rating: - /10 Based on 0 reviews
2 Bonuses available in May 2022
Royal Flamingo Casino Преглед
Royal Flamingo Casino Казиното е веќе затворено Најново Ажурирање: 04/27/2022 0 Прегледи

Казино Рејтинг:

-/10
МакедонијаПрифатено Играчи од Македонија

Мин Деп

€ 5,000 per month

Максимално повлекување

Карактеристики

 • Мобилно Казино
 • Разни лиценци од најреспектираните тела
 • Над 10 Различни Јазици
 • Голем Бонус за Добредојде
 • Претежно поддржано од NetEnd
 • Врвно Македонија Казино
 • Ново возбудливо играчко искуство кога играш во дуел наспроти други играчи
 • Достапни Игри во Живо и Допирни слотови

Екран-снимки од Royal Flamingo Casino

Онлајн Казино Royal Flamingo Casino Земи Бонус Royal Flamingo Casino Најави се во Royal Flamingo казиното
Сопственик

Azurolongo NV Casinos

Утврден Датум

2006

Лиценца

Curacao

Преглед

Royal Flamingo Casino е вооружано со импресивна играчка библиотека од девелопери како Betsoft, Endorphina, Quickspin, Inbet Games, PlayPearls, Red Tiger Gaming, The Art of Games, Fugaso, Spinomenal, We Are Casino. Одбери го твојот начи на игра на било која мобилна платформа или на твојот PC.

Крос-платформа

Запознај ја новата комарска ера - Сите омилени игри на твојот мобилен или таблет

Игри во Живо

Одбери казино во Живо за да играш наспроти реални делачи и осети го духот на комарот во Royal Flamingo Casino

Проверено

Темелно тестиран квалитет од casinobonusesfinder.com

Методи на Повлекување
 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa Electron
 • Visa
 • Skrill
 • Bank Wire Transfer
 • Paysafe Card
 • EcoPayz
 • QIWI
 • instaDebit
 • Moneta.ru
Времиња за исплата

Е-паричници

0-24 hours

кредитни/дебитни картички

3-10 days

банкарски трансфери

3-5 days

чекови

not offered

Време на чекање

48 hours
Јазици
Валути
Мин Исп

€50

Контакти

Веб-страница

http://www.royal-flamingo-casino.com

Е-пошта

support mail: [email protected]

Телефон

Осврти на играчи од Royal Flamingo Casino

(0 Прегледи)

Пишете преглед

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
150 characters left Maximum number of characters: 1000 Message 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Your comment was sent successfully!

Licensing authorities

Curacao Curacao

Казино Типови

Подршани Платформи

 • Мобилен телефон
 • Таблет
 • Desktop

Бонус за Добредојде во Royal Flamingo Casino

Cashable
€800 Бонус за Добредојде at Royal Flamingo Casino
Cashable
Рејтинг: -/10
Македонија Достапно за играчи од Македонија
Бонус за Добредојде: €800 до 100% Royal Flamingo Casino
Преглед
Бонус Код Не е потребен
Мин Деп
60x Облогот
Curacao Curacao Лиценца

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • 24/7 кориснички сервис
 • Директна Програма за Вражање Кеш со Едноставни услови
 • Спортско обложување и казино во едно
 • Модерна веб-страница за играчи на десктоп и мобилен
Cashable
€800 Бонус за Добредојде at Royal Flamingo Casino
Cashable
Рејтинг: -/10
Македонија Достапно за играчи од Македонија
Бонус за Добредојде: €800 до 200% Royal Flamingo Casino
Преглед
Бонус Код Не е потребен
€25 Мин Деп
30xb Облогот
Curacao Curacao Лиценца

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Поддржува огромен број на валути/опции за плаќање
 • Релативно ниски барања за обложување
 • Има Пристојна Апликација
 • Директна Програма за Вражање Кеш со Едноставни услови
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.