€800 Бонус за Добредојде во Royal Flamingo Казино

Максимален Влог:€25
Бонус Код:Not Required
Ексклузивен:Yes
Облогот:30xb
Максимален Бонус:200%
Во кеш:Yes
Недозволени земји:
Карактеристики:
  • Support a huge number of currencies, payment options
  • Релативно ниски барања за обложување
  • Има Пристојна Апликација
  • Директна Програма за Вражање Кеш со Едноставни услови

Како да учествуваш
• Пријави се во Royal Flamingo Casino
• Употреби го избраниот метод на плаќање за да го уплатиш првиот депозит (€25 or more),
• Побарајте го вашиот бонус за добредојде €800 сѐ до 200%.

Во October, им помогнавме на 522 играчи да го добијат овој бонус

Сите Бонуси и Промотивни Материјали за 2019

 • Support a huge number of currencies, payment options
 • Релативно ниски барања за обложување
 • Има Пристојна Апликација
 • Директна Програма за Вражање Кеш со Едноставни услови
Максимален Влог€25
Облогот30xb
Бонус КодНе е потребен
Бонус за Добредојде€800
 • 24/7 кориснички сервис
 • Директна Програма за Вражање Кеш со Едноставни услови
 • Спортско обложување и казино во едно
 • Модерна веб-страница за играчи на десктоп и мобилен
Максимален ВлогНе е потребен
Облогот60x
Бонус КодНе е потребен
Бонус за Добредојде€800

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.