Kings Казино Преглед

 • Mobile: yes
 • затворено: no
 • Blacklisted:
Казино Типови:
Лиценца:
Malta Gaming Authority, UK Gambling Commission
Јазици:
Методи на Повлекување:
MasterCard Neteller Visa Skrill Ukash Maestro iDEAL Cheque Bank transfer
Времиња за исплата:
ewallets: 24 hours, credit / debit cards: 6 days, bank transfers: 4-10 days, cheques: 5-28 days, pending time: 72-96 hours
Максимално повлекување:
1500 USD/EUR/GBP per week, 9000 USD/EUR/GBP per month
Утврден Датум:
2014
Сопственик:
ProgressPlay Limited Casinos
Карактеристики:
 • Играј на NetEnt слотовите, игрите на маса, казино во живо и џекпотови!
 • мобилни Казино
 • Разни лиценци од најреспектираните тела
 • Голем број на Слот Провајдери
 • Програма за Лојалност
 • Врвно Онлајн Казино
 • Максимална конверзија £1,000.
 • Пазговор за Поддршка во Живо

Сите Можни Casino Kings Бонуси

 • Многу Врвни Игри
 • Чист мобилно-реагирачка веб-страница за iGaming на смарт телефони и таблети
 • Добра комбинација на кеш и вртења
 • 24/7 Поддршка во Живо
 • Не е Потребна Регистрација
Casino Kings
Casino KingsКазино
50xbОблогот
Не е потребенБонус Код
$10Максимален Влог
 • Наградувана веб-страница со многу "казино на годината" награди за кои ќе ни снема место ако почнеме да ги листаме
 • 24/7 корисничка поддршка
 • Понудени Игри во Живо
 • Фантастично Казино во Живо
 • Одлично мобилно казино (Android, iPhone/iPad)
Casino Kings
Casino KingsКазино
50xbОблогот
MONDAYБонус Код
$10Максимален Влог
 • Support a huge number of currencies, payment options
 • Над 10 $n Казино Игри
 • мобилни Казино
 • Доволно време да се свртат добивките
 • Брза Исплата
Casino Kings
Casino KingsКазино
50xbОблогот
Не е потребенБонус Код
$10Максимален Влог
 • Достапна Поддршка за разговор во Живо
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • Докажамо Казино
 • Казино за Инстант Игра - не е потребно превземање, играј во твојот пребарувач
 • Добар избор на игри
Casino Kings
Casino KingsКазино
50xbОблогот
Не е потребенБонус Код
$10Максимален Влог
 • Достапна Инстант Игра
 • Повеќејазичен Разговор во Живо, Телефон и Е- пошта Отворени 24/7
 • Дарежлива наградна шема која дава бесплатни вртења + кеш
 • Модерно, мобилно и онлајн казино
 • Неверојатно казино за слот играчи
Casino Kings
Casino KingsКазино
50xbОблогот
Не е потребенБонус Код
$10Максимален Влог
 • Опција за Мобилно Играње
 • 24/7 корисничка грижа
 • Голем број на Слот Провајдери
 • Повеќе Методи за Повлекување
Casino Kings
Casino KingsКазино
50xbОблогот
30FSБонус Код
€20Максимален Влог
 • Support a huge number of currencies, payment options
 • Многу Лесно за Навигација
 • Одличнни игри и кориснички услуги, добри на мобилен - $name е казиното со кое се споредуваат другите
 • Казино Игри во Живо
Casino Kings
Casino KingsКазино
50xbОблогот
NOVБонус Код
€20Максимален Влог
 • 24/7 Поддршка за Играч
 • Разновидни Методи на Влог вклучувајќи и БитКоин
 • Одличнни игри и кориснички услуги, добри на мобилен - $name е казиното со кое се споредуваат другите
 • Играј видео слотови, грепки, рулет, покер и блекџек
Casino Kings
Casino KingsКазино
50xbОблогот
60FSБонус Код
€50Максимален Влог

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.