Betreels Казино Преглед

reviewBetreels CasinoИграј сега
 • Mobile: yes
 • затворено: no
 • Blacklisted:
Казино Типови:
Лиценца:
Gibraltar Regulatory Authority, UK Gambling Commission
Јазици:
Методи на Повлекување:
MasterCard Neteller Visa Electron Visa Skrill Solo Maestro
Времиња за исплата:
ewallets: 24 hours, credit / debit cards: 3-5 days, bank transfers: Not offered, cheques: Not offered, pending time: 72 hours
Максимално повлекување:
2000 GBP per day/ 5000 GBP per month
Утврден Датум:
2016
Сопственик:
Nektan Limited Casinos
Карактеристики:
 • Сертифицирано казино од ВБ - доби лиценца од ВБКК
 • Овозможена е целата NetEnt содржина!
 • Џекпот Игри
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • 24 Часовна Временска Рамка за Повлекување
 • Врвно Macedonia Казино
 • Добри Бонуси
 • 24/7 Поддршка во Живо

Сите Можни Betreels Casino Бонуси

 • Неограничени Повлекувања
 • Над 10 Различни Јазици
 • Сертификат за Доверба
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • Супер-брзи исплати (процесирани за 2 часа!)
 • Веб-страница за инстант игра, играј игри во твојот пребарувач без да симнуваш нешто
Betreels Casino
Betreels CasinoКазино
30x(d+b)Облогот
Не е потребенБонус Код
£10Максимален Влог
 • Повеќејазичен Разговор во Живо Отворен 24/7
 • Лиценцирано од 2 респектирани играчки авторитети
 • Обложувачка веб-страница со најбрза исплата: исплатите се процесирани за 2 часа
 • Добар избор на игри
 • Дарежлива Понуда за Добредојде
 • Спремно за Мобилен
Betreels Casino
Betreels CasinoКазино
30x(d+b)Облогот
Не е потребенБонус Код
£10Максимален Влог
 • Одличен Избор на Игри
 • Одлично Казино
 • Сертифицирано казино од ВБ - доби лиценца од ВБКК
 • Почни со мал билет од €10
 • Вклучено Мобилно Казино
 • Познавачка Поддршка
Betreels Casino
Betreels CasinoКазино
30x(d+b)Облогот
Не е потребенБонус Код
£10Максимален Влог
 • Лиценцирано од 2 респектирани играчки авторитети
 • 24/7 корисничка поддршка
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • Добра комбинација на кеш и вртења
 • Огромна колекција на слотови - прогресивен џекпот и традиционални слотови
 • Инстант Времиња на Процесирање на Повлекување
Betreels Casino
Betreels CasinoКазино
30x(d+b)Облогот
Не е потребенБонус Код
£10Максимален Влог
 • Казино со Лесна Употреба
 • Спортско Обложување
 • Лиценца за обложување од ВБ
 • Разговор во Живо и Интернационална Поддршка на Телефон Достапна во Повеќето Часови
 • Казино Спремно за Мобилен
 • Играј видео слотови, грепки, рулет, покер и блекџек
Betreels Casino
Betreels CasinoКазино
30x(d+b)Облогот
BONUSБонус Код
£10Максимален Влог
 • Support a huge number of currencies, payment options
 • Дарежлива наградна шема која дава бесплатни вртења + кеш
 • Лиценцирано од 2 респектирани играчки авторитети
 • Неограничено Повлекување
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • Одлични Казино Игри
Betreels Casino
Betreels CasinoКазино
30xОблогот
Не е потребенБонус Код
£10Максимален Влог
 • 24/7 Разговор во Живо
 • Докажамо Казино
 • Неколку јазици, валути и методи на плаќање
 • Казино Игри во Живо
 • 0-24 Временска Рамка за Повлекување
 • Веб-страница оптимизирана за мобилен
Betreels Casino
Betreels CasinoКазино
30xОблогот
Не е потребенБонус Код
£20Максимален Влог
 • Повеќејазичен Разговор во Живо Отворен 24/7
 • Rng Сертифициран
 • Лесна навигација на веб-страницата
 • Одличнни игри и кориснички услуги, добри на мобилен - $name е казиното со кое се споредуваат другите
 • Огромна колекција на слотови - прогресивен џекпот и традиционални слотови
 • Дарежлива Понуда за Добредојде
Betreels Casino
Betreels CasinoКазино
30xОблогот
Не е потребенБонус Код
£20Максимален Влог
 • ЕУ-базирани лиценци
 • Масивен избор на игри
 • Ново 2019 Казино
 • Казино Спремно за Мобилен
 • 24/7 Поддршка во Живо
 • Фантастично Казино во Живо
Betreels Casino
Betreels CasinoКазино
30xОблогот
SPINSБонус Код
£10Максимален Влог
 • Врвно Мобилно Казино
 • Одлично сестрано казино
 • Обезбеден со Ssl енкрипција
 • Потребна е претплата
 • Неограничено Повлекување
 • Одличен Избор на Слотови
Betreels Casino
Betreels CasinoКазино
30xОблогот
Не е потребенБонус Код
£10Максимален Влог
 • 24/7 Разговор во Живо
 • Неограничени Повлекувања
 • Разни лиценци од најреспектираните тела
 • Разновидни Методи на Влог вклучувајќи и БитКоин
 • Неверојатно казино за слот играчи
 • Одлично мобилно казино (Android, iPhone/iPad)
Betreels Casino
Betreels CasinoКазино
30x(d+b)Облогот
Не е потребенБонус Код
£10Максимален Влог
 • ЕУ-базирани лиценци
 • Масивен избор на игри
 • Оптимизиран за Мобилен
 • Целосен Инстант-игра Интерфејс
 • Одлични Слот Игри
 • 24/7 Поддршка во Живо
Betreels Casino
Betreels CasinoКазино
100xОблогот
Не е потребенБонус Код
£/$/€ 0Максимален Влог
 • Има Пристојна Апликација
 • Сертификат за Доверба
 • Потребна е претплата
 • Играј повеќе за да ги намалиш обложувачките барања и освои бесплатни билети за неделни и месечни лотарии
 • Добра комбинација на кеш и вртења
 • Добрар избор на игри за слотови и за играчи на казино во живо
Betreels Casino
Betreels CasinoКазино
30x(d+b)Облогот
Не е потребенБонус Код
£10Максимален Влог
 • ЕУ-базирани лиценци
 • 24/7 Поддршка за Играч
 • Ново 2019 Казино
 • Одличнни игри и кориснички услуги, добри на мобилен - $name е казиното со кое се споредуваат другите
 • Има Игри во Казино во Живо
 • Ефикасна веб-страница лесна за употреба
Betreels Casino
Betreels CasinoКазино
30x(d+b)Облогот
Не е потребенБонус Код
£10Максимален Влог
 • Голем Избор на Казино Игри
 • 24/7 корисничка поддршка
 • Вклучено Мобилно Казино
 • Почнува од €10
Betreels Casino
Betreels CasinoКазино
30x(d+b)Облогот
BONUSБонус Код
£10Максимален Влог
 • Користи SSL енкрипција
 • Повеќејазичен Разговор во Живо, Телефон и Е- пошта Отворени 24/7
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • Заработи до €100 дополнителни пари
 • Формирана во $year, $name е едно од најголемите и најпопуларните онлајн казина
 • Скоро сите NetEnt RNG игри и видео слотови
 • Разновидни Провајдери на Слотови
 • Понуден Инстант Игра Режим
Betreels Casino
Betreels CasinoКазино
30x(d+b)Облогот
Не е потребенБонус Код
£10Максимален Влог

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.