Viks Казино Преглед

 • Mobile: yes
 • затворено: no
 • Blacklisted:
Казино Типови:
Лиценца:
Curacao, UK Gambling Commission
Методи на Повлекување:
Neteller Visa Debit Visa Electron Visa Skrill Bank Wire Transfer EcoPayz Trustly instaDebit
Времиња за исплата:
ewallets: 0-1 hours, credit / debit cards: 24-72 hours, bank transfers: 3-7 days, cheques: Not offered, pending time: 24-48 hours
Максимално повлекување:
5000 EUR per transaction
Утврден Датум:
2016
Сопственик:
EveryMatrix NV Casinos
Карактеристики:
 • Сите области од NetEnt играта се опфатени
 • Одлично Казино
 • Користи SSL енкрипција
 • Огромен Избор на Игри
 • Почни со мал билет од €10
 • 24/7 корисничка поддршка
 • ВИП Програма за Лојалност
 • Одлично мобилно казино (Android, iPhone/iPad)

Сите Можни Viks Casino Бонуси

 • 24/7 корисничка поддршка
 • Казино за Инстант Игра - не е потребно превземање, играј во твојот пребарувач
 • Добар Избор на Казино Игри
 • Спремно за Мобилен
Viks Casino
Viks CasinoКазино
30x(d+b)Облогот
VA500Бонус Код
€100Максимален Влог
 • Достапна Поддршка за разговор во Живо
 • Голем светски бренд со многу обложувачки места
 • Одлично за мобилно обложување
 • Без Лимит за Повлекување
Viks Casino
Viks CasinoКазино
30x(d+b)Облогот
W500Бонус Код
€100Максимален Влог
 • Support a huge number of currencies, payment options
 • Има Пристојна Апликација
 • Казино за Инстант Игра - не е потребно превземање, играј во твојот пребарувач
 • Огромен Избор на Слотови
Viks Casino
Viks CasinoКазино
30x(d+b)Облогот
VA300Бонус Код
€50Максимален Влог
 • Support a huge number of currencies, payment options
 • Веб-Страница со Лесна Навигација
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • Одличен Слот Избор
Viks Casino
Viks CasinoКазино
30x(d+b)Облогот
W300Бонус Код
€50Максимален Влог
 • Ниски побарувања за обложување
 • $name ги отстрани во целост обложувачките барања, без лимит на добивка!
 • Чист мобилно-реагирачка веб-страница за iGaming на смарт телефони и таблети
 • Има Новоматикс
Viks Casino
Viks CasinoКазино
30x(d+b)Облогот
VIKS25MEGAБонус Код
€10Максимален Влог
 • Џекпот Игри
 • Супер-брзи исплати (процесирани за 2 часа!)
 • Познавачка Поддршка
 • Веб-страница оптимизирана за мобилен
Viks Casino
Viks CasinoКазино
30x(d+b)Облогот
Не е потребенБонус Код
€10Максимален Влог
 • Над 10 Различни Јазици
 • Компатибилно за Мобилен
 • Спортско обложување и казино во едно
 • Докажано дека е Фер преку Софтвер
Viks Casino
Viks CasinoКазино
30x(d+b)Облогот
VIKS50MEGAБонус Код
€10Максимален Влог
 • Достапна Поддршка за разговор во Живо
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • Високи Лимити за Повлекување
 • Разновидни Слот Провајдери
Viks Casino
Viks CasinoКазино
30x(d+b)Облогот
W1000EБонус Код
€25Максимален Влог
 • $name ги отстрани во целост обложувачките барања, без лимит на добивка!
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • Почнува од €10
 • Огромна колекција на слотови - прогресивен џекпот и традиционални слотови
Viks Casino
Viks CasinoКазино
30x(d+b)Облогот
W200Бонус Код
€20Максимален Влог
 • Достапна помош 24/7, дури и телефонска!
 • Разновидни Методи на Влог вклучувајќи и БитКоин
 • Одлично Играње на Мобилен
 • Слот Турнири
Viks Casino
Viks CasinoКазино
30x(d+b)Облогот
W200Бонус Код
€20Максимален Влог
 • Support a huge number of currencies, payment options
 • Одлично Играње на Мобилен
 • Лесно за обложување и лимит за влог
 • Слотови во Вегас Стил
Viks Casino
Viks CasinoКазино
30x(d+b)Облогот
VIKS200Бонус Код
€10Максимален Влог
 • 24/7 корисничка поддршка
 • Брзи исплати за неколку минути
 • Голем светски бренд со многу обложувачки места
 • Одлично мобилно казино (Android, iPhone/iPad)
Viks Casino
Viks CasinoКазино
30x(d+b)Облогот
V500Бонус Код
€20Максимален Влог
 • Опција за Мобилно Играње
 • Потребна е претплата
 • 0-24 Временска Рамка за Повлекување
 • Огромна библиотека на слотови
Viks Casino
Viks CasinoКазино
30x(d+b)Облогот
Не е потребенБонус Код
€10Максимален Влог

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.