Viking Slots Казино Преглед

review
Viking Slots Casino
Играј сега
Веб-страница:
http://www.vikingslots.com
Е-пошта:
support mail: [email protected]
support mail #2: [email protected]
телефон:
Mobile: yes
затворено: no
Blacklisted:
Казино Софтвер: Microgaming NetEnt Nyx Interactive Quickspin AG software NeoGames Amaya (Chartwell)
Казино Типови: Instant Play Мобилни Казина
Валути: Euros Australian dollars Canadian dollars British pounds sterling Swedish kronor Norwegian kroner
Лиценца: Malta Gaming Authority, UK Gambling Commission
Јазици: English Finnish Swedish Norwegian
Методи на Уплата: MasterCard Neteller Visa Skrill Bank Wire Transfer Paysafe Card Ukash Fast Bank Transfer Entropay Boleto Transferencia Bancaria Local POLi GiroPay ClickandBuy EcoPayz iDEAL Sofortuberwaisung Nordea EPS Ticket Premium Trustly Skrill 1-Tap instaDebit UseMyFunds FundSend Bancontact/Mister Cash Siru Mobile CLICK2PAY
Методи на Повлекување: MasterCard Neteller Visa Skrill Bank Wire Transfer Entropay ClickandBuy EcoPayz Skrill 1-Tap instaDebit
Времиња за исплата: ewallets: 72 hours, credit / debit cards: 6-8 days, bank transfers: 6-8 days, cheques: Not offered, pending time: 48 hours
Максимално повлекување: 10 000 EUR per month
Утврден Датум: 2013
Сопственик: LMA Gaming Ltd. Casinos
Карактеристики:
 • Користи SSL енкрипција
 • Импресивен Спектар на Иновативни Слотови и Други Нетент Игри
 • Над 10 Различни Јазици
 • Кул Казино Игри
 • Кул Онлајн Казино
 • Одлично за мобилно обложување
 • Вредни Промоции
 • Не е Потребна Регистрација

Запознај ја новата комарска ера - Сите омилени игри на твојот мобилен или таблет

Viking Slots Casino е основан во 2013

Достапно за играчи од United States

Темелно тестиран квалитет од casinobonusesfinder.com

Viking Slots Casino е вооружано со импресивна играчка библиотека од девелопери како Microgaming, NetEnt, Nyx Interactive, Quickspin, AG software, NeoGames, Amaya (Chartwell). Одбери го твојот начи на игра на било која мобилна платформа или на твојот PC.

Сите Можни Viking Slots Casino Бонуси

 • Голем Избор на Казино Игри
 • 24/7 кориснички сервис
 • Достапно на Моибилен
 • Лесна Навигација
Viking Slots Casino
50xОблогот
Не е потребенБонус Код
Не е потребенМаксимален Влог
 • Support a huge number of currencies, payment options
 • Модерно, мобилно и онлајн казино
 • Брзи исплати за неколку минути
 • Слотови со Прогресивни Џекпотови
Viking Slots Casino
50xОблогот
Не е потребенБонус Код
Не е потребенМаксимален Влог
 • Само €20 се потребни за квалификација
 • 24/7 корисничка грижа
 • Џекпот Игри
 • Чист мобилно-реагирачка веб-страница за iGaming на смарт телефони и таблети
Viking Slots Casino
50xОблогот
Не е потребенБонус Код
Не е потребенМаксимален Влог
 • Достапна Поддршка за разговор во Живо
 • Голем светски бренд со многу обложувачки места
 • Компатибилно за Мобилен
 • Инстант Времиња на Процесирање на Повлекување
Viking Slots Casino
35xbОблогот
ASKGAMBLERSБонус Код
€50Максимален Влог
 • Повеќејазичен Разговор во Живо Отворен 24/7
 • Ниско побарување за обложување
 • Врвни Tier Софтвер Провајдери
 • Спремно за Мобилен
Viking Slots Casino
35xbОблогот
Не е потребенБонус Код
€10Максимален Влог

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.