VideoSlots Казино Преглед

review
VideoSlots Casino
Играј сега
Веб-страница:
http://www.videoslots.com
Е-пошта:
support mail: [email protected]
телефон:
Mobile: yes
затворено: no
Blacklisted:
Казино Софтвер: 1x2Gaming Aristocrat Betsoft Cryptologic (WagerLogic) Elk Studios Endorphina GameArt Genesis Gaming iSoftBet Leander Games Microgaming NetEnt NextGen Gaming Nyx Interactive Play'n GO Playson Playtech Quickspin Rival Thunderkick WMS (Williams Interactive) Yggdrasil Gaming 2 By 2 Gaming Bally Barcrest Games Big Time Gaming Blue Gem Gaming Casino Technology GamesOS/CTXM Join Games Lightning Box Multislot Push Gaming Rabcat Red Tiger Gaming Relax Gaming SG Gaming WagerLogic
Казино Типови: Instant Play Мобилни Казина Live Casino
Валути: Euros Australian dollars Canadian dollars British pounds sterling Swedish kronor US dollars Norwegian kroner
Лиценца: Curacao, Malta Gaming Authority, UK Gambling Commission
Јазици: English Finnish Swedish Norwegian Russian
Методи на Уплата: MasterCard Neteller Visa Electron Visa Skrill Bank Wire Transfer Paysafe Card Ukash Maestro POLi EcoPayz Sofortuberwaisung Euteller Trustly AstroPay Card American Express instaDebit UseMyFunds PugglePay Siru Mobile UseMyServices SMS Bill Flexepin Paylevo
Методи на Повлекување: MasterCard Neteller Visa Skrill Bank Wire Transfer EcoPayz Trustly instaDebit
Времиња за исплата: ewallets: 0-1 hours, credit / debit cards: 0-1 hours, bank transfers: 0-24 hours, cheques: Not offered, pending time: 0-1 hours
Максимално повлекување: 30 000 USD per month
Утврден Датум: 2011
Сопственик: Panda Media Ltd. Casinos
Карактеристики:
 • Разумен број на NetEnt игри
 • Одлично сестрано казино
 • Бонусните вртења важат за одредени слотови
 • Rng Сертифициран
 • Голем светски бренд со многу обложувачки места
 • Лесна Навигација
 • Познавачка Поддршка
 • Одлично мобилно казино (Android, iPhone/iPad)

Запознај ја новата комарска ера - Сите омилени игри на твојот мобилен или таблет

Одбери казино во Живо за да играш наспроти реални делачи и осети го духот на комарот во VideoSlots Casino

VideoSlots Casino е основан во 2011

Достапно за играчи од United States

Темелно тестиран квалитет од casinobonusesfinder.com

VideoSlots Casino е вооружано со импресивна играчка библиотека од девелопери како 1x2Gaming, Aristocrat, Betsoft, Cryptologic (WagerLogic), Elk Studios, Endorphina, GameArt, Genesis Gaming, iSoftBet, Leander Games, Microgaming, NetEnt, NextGen Gaming, Nyx Interactive, Play'n GO, Playson, Playtech, Quickspin, Rival, Thunderkick, WMS (Williams Interactive), Yggdrasil Gaming, 2 By 2 Gaming, Bally, Barcrest Games, Big Time Gaming, Blue Gem Gaming, Casino Technology, GamesOS/CTXM, Join Games, Lightning Box, Multislot, Push Gaming, Rabcat, Red Tiger Gaming, Relax Gaming, SG Gaming, WagerLogic. Одбери го твојот начи на игра на било која мобилна платформа или на твојот PC.

Сите Можни VideoSlots Casino Бонуси

 • Повеќејазичен Разговор во Живо, Телефон и Е- пошта Отворени 24/7
 • Високи Лимити за Повлекување
 • Одлично Играње на Мобилен
 • Новоматик Слотови
VideoSlots Casino
VideoSlots CasinoКазино
40xОблогот
Не е потребенБонус Код
Не е потребенМаксимален Влог
 • Релативно ниски барања за обложување
 • Врвно Мобилно Казино
 • 24/7 кориснички сервис
 • Добар Избор на Слотови
VideoSlots Casino
VideoSlots CasinoКазино
NoОблогот
Не е потребенБонус Код
Не е потребенМаксимален Влог
 • Казино без симннување, веднаш играј на Android и iOS уреди
 • 24/7 Разговор во Живо
 • Над 420 игри, сѐ од слот машини до блекџек, рулет
 • Максимална конверзија £1,000.
VideoSlots Casino
VideoSlots CasinoКазино
2xОблогот
Не е потребенБонус Код
Не е потребенМаксимален Влог
 • Достапна помош 24/7, дури и телефонска!
 • Достапно Мобилно Казино
 • Голем број на Слот Провајдери
 • Казино за Инстант Игра - не е потребно превземање, играј во твојот пребарувач
VideoSlots Casino
VideoSlots CasinoКазино
20xdОблогот
Не е потребенБонус Код
Не е потребенМаксимален Влог
 • Голем Избор на Казино Игри
 • 24/7 Поддршка во Живо
 • Веб-страница оптимизирана за мобилен
 • Инстант Времиња на Процесирање на Повлекување
VideoSlots Casino
VideoSlots CasinoКазино
40xbОблогот
ASKG1000Бонус Код
€10Максимален Влог
 • 24/7 Поддршка за Играч
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • Огромна колекција на слотови - прогресивен џекпот и традиционални слотови
 • Брзи Исплати
VideoSlots Casino
VideoSlots CasinoКазино
20xdОблогот
Не е потребенБонус Код
Не е потребенМаксимален Влог
 • Достапна помош 24/7, дури и телефонска!
 • Има Пристојна Апликација
 • Без Обложување на Бесплатни Вртења
 • Работи на секогаш популарниот Microgaming софтвер
VideoSlots Casino
VideoSlots CasinoКазино
20xbОблогот
Не е потребенБонус Код
€10Максимален Влог
 • Многу валути, методи на исплата и флексибилност
 • Потребна е претплата
 • Добар Избор на Казино Игри
 • Веб-страница оптимизирана за мобилен
VideoSlots Casino
VideoSlots CasinoКазино
20xbОблогот
ASK75Бонус Код
€10Максимален Влог
 • Релативно ниски барања за обложување
 • Оптимизиран за Мобилен
 • 24/7 корисничка грижа
 • Добар Избор на Казино Игри
VideoSlots Casino
VideoSlots CasinoКазино
20xbОблогот
ASK150Бонус Код
€10Максимален Влог
 • мобилни Казино
 • 24/7 Поддршка во Живо
 • Единствени и легендарни теми кои ќе ги задоволат глобалните музички фанови
 • Понуден Инстант Игра Режим
VideoSlots Casino
VideoSlots CasinoКазино
20xbОблогот
ASK150Бонус Код
€10Максимален Влог
 • Достапна помош 24/7, дури и телефонска!
 • Слотови со Прогресивни Џекпотови
 • Не е Потребна Сметка за Играње во Казиното
 • Спремно за Мобилен
VideoSlots Casino
VideoSlots CasinoКазино
20xbОблогот
ASK75Бонус Код
€10Максимален Влог
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • Голем број на Слот Провајдери
 • Разговор во Живо и Интернационална Поддршка на Телефон Достапна во Повеќето Часови
 • Лесно за обложување и лимит за влог
VideoSlots Casino
VideoSlots CasinoКазино
20xbОблогот
ASK75Бонус Код
€10Максимален Влог

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.