PlayHippo Казино Преглед

reviewPlayHippo CasinoИграј сега
 • Mobile: yes
 • затворено: no
 • Blacklisted:
Казино Софтвер:
Казино Типови:
Лиценца:
Malta Gaming Authority
Методи на Повлекување:
Neteller Visa Debit Visa Electron Visa Skrill Bank Wire Transfer Ukash Solo Entropay Laser Maestro EcoPayz Sofortuberwaisung instaDebit Moneta.ru
Времиња за исплата:
ewallets: 12-24 hours, credit / debit cards: 3-4 days, bank transfers: 3-4 days, pending time: 12-24 hours
Максимално повлекување:
5000 EUR per day
Утврден Датум:
2013
Сопственик:
OddsMatrix Limited Casinos
Карактеристики:
 • Достапна Инстант Игра
 • Опција за Мобилно Играње
 • Rng Сертифициран
 • Голем избор на NetEnt Џекпотови
 • ВИП Клуб на Високи Обложувачи
 • Слотови, рулет, блекџек, видео покер, казино во живо

Сите Можни PlayHippo Casino Бонуси

 • Повеќејазичен Разговор во Живо, Телефон и Е- пошта Отворени 24/7
 • Има Пристојна Апликација
 • Огромен Избор на Слотови
 • Лесно за обложување и лимит за влог
PlayHippo Casino
PlayHippo CasinoКазино
45xОблогот
STAR50Бонус Код
€30Максимален Влог
 • Казино без симннување, веднаш играј на Android и iOS уреди
 • Достапна Поддршка за разговор во Живо
 • Високи Лимити за Повлекување
 • Слот Турнири
PlayHippo Casino
PlayHippo CasinoКазино
45xОблогот
AUG3000Бонус Код
€300Максимален Влог
 • 24/7 корисничка грижа
 • Казино за Инстант Игра - не е потребно превземање, играј во твојот пребарувач
 • Докажано дека е Фер преку Софтвер
 • Спремно за Мобилен
PlayHippo Casino
PlayHippo CasinoКазино
45xОблогот
STAR30Бонус Код
€20Максимален Влог
 • Повеќејазичен Разговор во Живо, Телефон и Е- пошта Отворени 24/7
 • Многу Лесно за Навигација
 • Веб-страница оптимизирана за мобилен
 • Разновидни Слот Провајдери
PlayHippo Casino
PlayHippo CasinoКазино
45xОблогот
FRUIT1000Бонус Код
€1 000Максимален Влог
 • Разновидни Методи на Влог
 • мобилни Казино
 • Достапна помош 24/7, дури и телефонска!
 • Неверојатно казино за слот играчи
PlayHippo Casino
PlayHippo CasinoКазино
45xОблогот
Не е потребенБонус Код
€300Максимален Влог
 • Само €20 се потребни за квалификација
 • Добрар избор на игри за слотови и за играчи на казино во живо
 • Модерна веб-страница за играчи на десктоп и мобилен
PlayHippo Casino
PlayHippo CasinoКазино
Облогот
JAN1000Бонус Код
€20Максимален Влог
 • Повеќејазичен Разговор во Живо Отворен 24/7
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • Рашно Преместување
 • Игри во Живо Пренесувани од Портомасо Казино во Малта
PlayHippo Casino
PlayHippo CasinoКазино
45xОблогот
Не е потребенБонус Код
€250Максимален Влог
 • Достапна Поддршка за разговор во Живо
 • Уникатен Избор на Казино Игри
 • Мала котизација од €10 или повеќе
PlayHippo Casino
PlayHippo CasinoКазино
45xОблогот
FRUIT500Бонус Код
€500Максимален Влог
 • Огромен Избор на Игри
 • Над 10 Различни Јазици
 • Повеќе Методи за Повлекување
 • Модерна веб-страница за играчи на десктоп и мобилен
PlayHippo Casino
PlayHippo CasinoКазино
45xОблогот
Не е потребенБонус Код
€150Максимален Влог
 • Достапна помош 24/7, дури и телефонска!
 • Одлично Казино за Мобилен
 • 0-24 Временска Рамка за Повлекување
 • Добрар избор на игри за слотови и за играчи на казино во живо
PlayHippo Casino
PlayHippo CasinoКазино
45xОблогот
FRUIT200Бонус Код
€300Максимален Влог
 • Повеќејазичен Разговор во Живо, Телефон и Е- пошта Отворени 24/7
 • Без Обложување на Бесплатни Вртења
 • Голем број на Слот Провајдери
 • Чист мобилно-реагирачка веб-страница за iGaming на смарт телефони и таблети
PlayHippo Casino
PlayHippo CasinoКазино
35xbОблогот
Не е потребенБонус Код
€10Максимален Влог
 • Разговор во Живо и Интернационална Поддршка на Телефон Достапна во Повеќето Часови
 • Мала котизација од €10 или повеќе
 • Одлично Казино за Мобилен
 • Врвни Tier Софтвер Провајдери
PlayHippo Casino
PlayHippo CasinoКазино
45xОблогот
4THDEPOSITБонус Код
Не е потребенМаксимален Влог
 • Оптимизиран за Мобилен
 • Достапна Поддршка за разговор во Живо
 • Лесна навигација на веб-страницата
 • Достапни Игри во Живо и Допирни слотови
PlayHippo Casino
PlayHippo CasinoКазино
45xОблогот
Не е потребенБонус Код
€25Максимален Влог
 • Има Пристојна Апликација
 • 24/7 корисничка грижа
 • Лесно за обложување и лимит за влог
 • Илјадници слотови и сите најголеми џекпот слотови
PlayHippo Casino
PlayHippo CasinoКазино
45xОблогот
FRUIT50Бонус Код
€100Максимален Влог
 • Целосно Инстант-игра Казино
 • Достапно на Моибилен
 • Разговор во Живо и Интернационална Поддршка на Телефон Достапна во Повеќето Часови
 • Џекпот Игри
PlayHippo Casino
PlayHippo CasinoКазино
45xОблогот
FRUIT20Бонус Код
€50Максимален Влог
 • Одличен Избор на Игри
 • Достапно Мобилно Казино
 • Услуга Разговор во Живо
 • Супер-брзи исплати (процесирани за 2 часа!)
PlayHippo Casino
PlayHippo CasinoКазино
45xОблогот
Не е потребенБонус Код
€30Максимален Влог
 • Напојуван од Бројни Водечки Софтвер Добавувачи
 • 24/7 Поддршка во Живо
 • Не е Потребна Регистрација
PlayHippo Casino
PlayHippo CasinoКазино
45xОблогот
FRUIT10Бонус Код
€30Максимален Влог
 • мобилни Казино
 • Достапна помош 24/7, дури и телефонска!
 • Илјадници слотови и сите најголеми џекпот слотови
 • Ново возбудливо играчко искуство кога играш во дуел наспроти други играчи
PlayHippo Casino
PlayHippo CasinoКазино
45xОблогот
MAN10Бонус Код
€30Максимален Влог
 • Кул Казино Игри
 • Разговор во Живо и Интернационална Поддршка на Телефон Достапна во Повеќето Часови
 • Рашно Преместување
 • Одлично Казино за Мобилен
PlayHippo Casino
PlayHippo CasinoКазино
Облогот
AUG1000Бонус Код
€20Максимален Влог
 • Разни лиценци од најреспектираните тела
 • NetEnt Казино во Живо
 • Казино Соба во Живо
 • Вклучено Мобилно Казино
 • Има Игри во Казино во Живо
 • 24/7 Поддршка во Живо
 • Инстант Повлекување
 • Не е Потребна Регистрација
PlayHippo Casino
PlayHippo CasinoКазино
45xОблогот
Не е потребенБонус Код
500Максимален Влог
 • Сите области од NetEnt играта се опфатени
 • Сертифицирано казино од ВБ - доби лиценца од ВБКК
 • Поени за лојалност
 • Почни со мал билет од €10
 • Разговор во Живо и Интернационална Поддршка на Телефон Достапна во Повеќето Часови
 • Исплата За 5 Минути
 • Повеќе од 600 игри за играње со вистински пари
 • Модерна веб-страница за играчи на десктоп и мобилен
PlayHippo Casino
PlayHippo CasinoКазино
45xОблогот
Не е потребенБонус Код
300Максимален Влог
 • Сертифицирано казино од ВБ - доби лиценца од ВБКК
 • Достапна Поддршка за разговор во Живо
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • Многу Промоции
 • Високи Лимити за Повлекување
 • Докажамо Казино
 • Најди многу NetEnt џекпотови кои се тука за да целат кон големи исплати!
 • Игри во Живо Пренесувани од Портомасо Казино во Малта
PlayHippo Casino
PlayHippo CasinoКазино
45xОблогот
Не е потребенБонус Код
300Максимален Влог
 • 24/7 Разговор во Живо
 • Работи на прогресивни џекпотови!
 • Наградувана веб-страница со многу "казино на годината" награди за кои ќе ни снема место ако почнеме да ги листаме
 • Rng Сертифициран
 • Компатибилно за Мобилен
 • Скоро секој NetEnt играчки агол е покриен
 • Спортско обложување и казино во едно
 • Филтер алатка која овозможува селекција на Најдобри Софтверски слотови
PlayHippo Casino
PlayHippo CasinoКазино
45xОблогот
Не е потребенБонус Код
250Максимален Влог
 • Достапна помош 24/7, дури и телефонска!
 • Разни лиценци од најреспектираните тела
 • Одличен на десктоп, подобар на мобилен
 • Кратко време на повлекување
 • Овозможена е целата NetEnt содржина!
 • Одлични Казино Игри
 • Спортско обложување и казино во едно
PlayHippo Casino
PlayHippo CasinoКазино
45xОблогот
Не е потребенБонус Код
30Максимален Влог
 • Посветена страница за Промоции за да ги задоволи моменталните играчи
 • Има Пристојна Апликација
 • Обезбеден со Ssl енкрипција
 • Разговор во Живо и Интернационална Поддршка на Телефон Достапна во Повеќето Часови
 • Повеќе Методи за Повлекување
 • Сите NetEnt областе се опфатени
 • Одлични Слот Игри
 • Повеќе од 600 игри за играње со вистински пари
PlayHippo Casino
PlayHippo CasinoКазино
45xОблогот
Не е потребенБонус Код
30Максимален Влог
 • Користи SSL енкрипција
 • 24/7 кориснички сервис
 • Многу NetEnt Џекпотови (и локални и здружени)
 • Неограничени Повлекувања
 • Без Лимит за Повлекување
 • Огромна колекција на слотови - прогресивен џекпот и традиционални слотови
 • Одлично мобилно казино (Android, iPhone/iPad)
PlayHippo Casino
PlayHippo CasinoКазино
45xОблогот
Не е потребенБонус Код
25Максимален Влог
 • Лиценцирано од 2 респектирани играчки авторитети
 • Бонусните вртења важат за одредени слотови
 • Достапен разговор во Живо 24/7
 • Уживај во неограниченото време на важење
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • Добро казино во живо
 • Одлични Слотови
 • Голем избор на NetEnt Џекпотови
 • Достапен разговор во Живо 24/7
PlayHippo Casino
PlayHippo CasinoКазино
Облогот
Не е потребенБонус Код
20Максимален Влог
 • Вклучено NetEnt казино во живо
 • Сертификат за Доверба
 • Одлично Казино за Мобилен
 • Илјадници слотови и сите најголеми џекпот слотови
 • ВИП казино програма за понатамошни награди
 • 24/7 Поддршка во Живо
 • Фантастично Казино во Живо
PlayHippo Casino
PlayHippo CasinoКазино
45xОблогот
Не е потребенБонус Код
Не е потребенМаксимален Влог
 • Сите области од NetEnt играта се опфатени
 • 24/7 кориснички сервис
 • Обезбеден со Ssl енкрипција
 • Работи и на прогресивни џекпотови!
 • Компатибилно за Мобилен
 • Лесна навигација на веб-страницата
 • Има Игри во Казино во Живо
PlayHippo Casino
PlayHippo CasinoКазино
35xbОблогот
Не е потребенБонус Код
10Максимален Влог
 • Ниски побарувања за обложување
 • Вклучено NetEnt казино во живо
 • Лиценцирано од 2 респектирани играчки авторитети
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • Разни Софтвер Провајдери
 • Врвни Провајдери на Игри
PlayHippo Casino
PlayHippo CasinoКазино
45xОблогот
Не е потребенБонус Код
100Максимален Влог
 • ЕУ-базирани лиценци
 • Разговор во Живо и Интернационална Поддршка на Телефон Достапна во Повеќето Часови
 • Играј повеќе за да ги намалиш обложувачките барања и освои бесплатни билети за неделни и месечни лотарии
 • Сите NetEnt областе се опфатени
 • Казино Спремно за Мобилен
 • Бонусот истекува по 7 дена
 • Разновидни Провајдери на Слотови
PlayHippo Casino
PlayHippo CasinoКазино
45xОблогот
Не е потребенБонус Код
300Максимален Влог
 • ЕУ-базирани лиценци
 • Бесплатен Бонус
 • Лено пронајди ги NetEnt игрите со нивниот филтер за Слот Снабдувач
 • Најголемо Мобилно Казино
 • Кул Казино Игри
 • Разговор во Живо и Интернационална Поддршка на Телефон Достапна во Повеќето Часови
 • Награден Систем
 • Инстант Времиња на Процесирање на Повлекување
PlayHippo Casino
PlayHippo CasinoКазино
Облогот
Не е потребенБонус Код
20Максимален Влог
 • Опција за Мобилно Играње
 • Разни лиценци од најреспектираните тела
 • Лукративна ВИП програма
 • Неограничено Повлекување
 • Скоро секој NetEnt играчки агол е покриен
 • Ново 2019 Казино
 • Слотови со Прогресивни Џекпотови
PlayHippo Casino
PlayHippo CasinoКазино
45xОблогот
Не е потребенБонус Код
30Максимален Влог
 • Одлично Казино
 • Повеќејазичен Разговор во Живо, Телефон и Е- пошта Отворени 24/7
 • Вклучено NetEnt казино во живо
 • Лиценца за обложување од ВБ
 • Модерно, мобилно и онлајн казино
 • Ефикасна веб-страница лесна за употреба
 • Добрар избор на игри за слотови и за играчи на казино во живо
 • Неделни Повторни Бонуси
PlayHippo Casino
PlayHippo CasinoКазино
45xОблогот
Не е потребенБонус Код
20Максимален Влог
 • Многу валути, методи на исплата и флексибилност
 • Голем Избор на Слотови
 • 24/7 Разговор во Живо
 • Сертифицирано казино од ВБ - доби лиценца од ВБКК
 • Единствена авантура која ве наградува со бесплатни вртења и бонус пари
 • Одлично за мобилно обложување
 • Скоро сите NetEnt RNG игри и видео слотови
 • Добра комбинација на кеш и вртења
PlayHippo Casino
PlayHippo CasinoКазино
45xОблогот
Не е потребенБонус Код
1000Максимален Влог
 • ЕУ-базирани лиценци
 • 24/7 Разговор во Живо
 • Посветена страница за Промоции за да ги задоволи моменталните играчи
 • Кул Казино Игри
 • NetEnt Казино во Живо
 • Лесна навигација на веб-страницата
 • Одлично за мобилно обложување
 • Прогресивни Џекпотови
PlayHippo Casino
PlayHippo CasinoКазино
45xОблогот
Не е потребенБонус Код
50Максимален Влог
 • Ново Казино во 2019
 • Разумен број на NetEnt игри
 • Сертификат за Доверба
 • Потребна е претплата
 • Одличен Бонус за Добредојде
 • Слот Турнири
 • Казино Спремно за Мобилен
 • Ново возбудливо играчко искуство кога играш во дуел наспроти други играчи
PlayHippo Casino
PlayHippo CasinoКазино
45xОблогот
Не е потребенБонус Код
150Максимален Влог

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.