mk Macedonia

Земја

MacedoniaMacedonia

Јазици

Macedonian
 • Macedonian

Party Casino Преглед

Party Casino review
Party Casino

Казино Рејтинг

Party Casino review
Party Casino Најново Ажурирање: 05/05/2021 0 Прегледи

Казино Рејтинг:

-/10

Претставено во:

€/£/$10

Мин Деп

£10,000 (E-wallets) per transaction

Максимално повлекување

Карактеристики

 • Детална ВИП програма и шеми на лојалност за да продолжите да се забавувате
 • NetEnt слотови достапни и за декстоп и за мобилни
 • Лиценцирано од 2 респектирани играчки авторитети
 • Неограничени Повлекувања
 • Одлично Казино за Мобилен
 • Добар Избор на Слотови
 • Познавачка Поддршка
 • Фантастично Казино во Живо
Сопственик

bwin.party Casinos

Утврден Датум

1997

Лиценца

Gibraltar Regulatory Authority, UK Gambling Commission

Преглед

Party Casino е вооружано со импресивна играчка библиотека од девелопери како Betsoft, Cryptologic (WagerLogic), Evolution Gaming, IGT (WagerWorks), Edict (Merkur Gaming), Electracade, PartyGaming. Одбери го твојот начи на игра на било која мобилна платформа или на твојот PC.

Крос-платформа

Запознај ја новата комарска ера - Сите омилени игри на твојот мобилен или таблет

Игри во Живо

Одбери казино во Живо за да играш наспроти реални делачи и осети го духот на комарот во Party Casino

Проверено

Темелно тестиран квалитет од casinobonusesfinder.com

Методи на Повлекување
 • Neteller
 • Visa Electron
 • Visa
 • Skrill
 • Bank Wire Transfer
 • Ukash
 • ClickandBuy
 • PayPal
 • Cheque
Времиња за исплата

Е-паричници

24-48 hours

кредитни/дебитни картички

2-5 days

банкарски трансфери

3-7 days

чекови

14-28 days

Време на чекање

48-72 hours
Контакти

Веб-страница

http://www.partycasino.com

Е-пошта

info: [email protected]marketing: [email protected]

Телефон

general information: (866) 901-2766

Осврти на играчи од Party Casino

(0 Прегледи)

Пишете преглед

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
150 characters left Maximum number of characters: 1000 Message 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Your comment was sent successfully!

Licensing authorities

UKGC UKGC
Gibraltar Gibraltar

Казино Типови

Подршани Платформи

 • Мобилен телефон
 • Таблет
 • Desktop
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.