Paris Win Казино Преглед

reviewParis Win CasinoИграј сега
 • Mobile: yes
 • затворено: yes
 • Blacklisted:
Казино Типови:
Лиценца:
Malta Gaming Authority, UK Gambling Commission
Јазици:
Методи на Повлекување:
MasterCard Neteller Visa Electron Visa Skrill Bank Wire Transfer Ukash EcoPayz QIWI instaDebit Moneta.ru
Времиња за исплата:
ewallets: 24-48 hours, credit / debit cards: 3-10 days, bank transfers: 3-7 days, cheques: Not offered, pending time: 48 hours
Максимално повлекување:
5000 EUR per two weeks
Утврден Датум:
2007
Сопственик:
Gantor International Ltd Casinos
Карактеристики:
 • 24/7 Разговор во Живо
 • Користи SSL енкрипција
 • Неколку здружени и локални џекпотови
 • Ново 2019 Казино
 • Чист мобилно-реагирачка веб-страница за iGaming на смарт телефони и таблети
 • Ефикасна веб-страница лесна за употреба
 • Вредни Промоции
 • Огромна библиотека на слотови

Сите Можни Paris Win Casino Бонуси

 • Има Пристојна Апликација
 • 24/7 кориснички сервис
 • Рашно Преместување
 • Добрар избор на игри за слотови и за играчи на казино во живо
Paris Win Casino
Paris Win CasinoКазино
40x(d+b)Облогот
Не е потребенБонус Код
$25Максимален Влог

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.