Osiris Казино Преглед

review
Osiris Casino
Играј сега
Веб-страница:
http://www.osiriscasino.com
Е-пошта:
support mail: [email protected]
телефон:
Mobile: no
затворено: no
Blacklisted:
Казино Софтвер: Betsoft NextGen Gaming Gamescale
Казино Типови: Instant Play Преземи Казина
Валути: Euros Australian dollars Canadian dollars British pounds sterling US dollars Russian rubles South African Rand
Лиценца: Malta Gaming Authority
Јазици: English Italian French German Spanish Russian
Методи на Уплата: MasterCard Neteller Visa Electron Visa Skrill Bank Wire Transfer Paysafe Card Ukash WebMoney Entropay Maestro POLi GiroPay Diners Club International ClickandBuy Postepay Sofortuberwaisung CartaSi ePay.bg QIWI TrustPay Yandex Money Moneta SafetyPay Bancontact/Mister Cash Western Union Suomen Verkkomaksut Dankort
Методи на Повлекување: MasterCard Neteller Visa Electron Visa Skrill Bank Wire Transfer Entropay Maestro ClickandBuy Postepay CartaSi
Времиња за исплата: ewallets: 24 hours, credit / debit cards: 10 days, bank transfers: 5 days, cheques: Not offered, pending time: 5 days
Максимално повлекување: 5000 EUR per month
Утврден Датум: 2014
Сопственик: Conan Gaming Limited Casinos
Карактеристики:
 • Повеќејазичен Разговор во Живо Отворен 24/7
 • ЕУ-базирани лиценци
 • Вклучено NetEnt казино во живо
 • Вклучено Мобилно Казино
 • Врвно Macedonia Онлајн Казино
 • Ново возбудливо играчко искуство кога играш во дуел наспроти други играчи
 • Има Новоматикс
 • Собери Ком Поени за секој влог

Osiris Casino е основан во 2014

Достапно за играчи од United States

Темелно тестиран квалитет од casinobonusesfinder.com

Osiris Casino е вооружано со импресивна играчка библиотека од девелопери како Betsoft, NextGen Gaming, Gamescale. Одбери го твојот начи на игра на било која мобилна платформа или на твојот PC.

Сите Можни Osiris Casino Бонуси

 • 24/7 корисничка поддршка
 • Голем светски бренд со многу обложувачки места
 • Без Лимит за Повлекување
 • Модерна веб-страница за играчи на десктоп и мобилен
Osiris Casino
Osiris CasinoКазино
33x(d+b)Облогот
GET100PERБонус Код
€20Максимален Влог
 • мобилни Казино
 • Достапна помош 24/7, дури и телефонска!
 • Разни Софтвер Провајдери
 • Почнува од €10
Osiris Casino
Osiris CasinoКазино
Облогот
50MANIAБонус Код
€20Максимален Влог
 • Релативно ниски барања за обложување
 • 24/7 кориснички сервис
 • $name казино на мобилен кое нуди NetEnt Touch
 • Одлични Слотови
Osiris Casino
Osiris CasinoКазино
100xОблогот
ASK15Бонус Код
€20Максимален Влог
 • Казино без симннување, веднаш играј на Android и iOS уреди
 • Достапна помош 24/7, дури и телефонска!
 • Лесна навигација на веб-страницата
 • Избор на Игри на Маса во Казино во Живо
Osiris Casino
Osiris CasinoКазино
99xОблогот
EXTRASPINSБонус Код
€50Максимален Влог
 • Достапна Поддршка за разговор во Живо
 • Одличен на десктоп, подобар на мобилен
 • Слотови, рулет, блекџек, видео покер, казино во живо
 • Не е Потребна Регистрација
Osiris Casino
Osiris CasinoКазино
100xОблогот
EXTRASPINSБонус Код
€20Максимален Влог
 • Пробај ги игрите бесплатно
 • Вклучено Мобилно Казино
 • Услуга Разговор во Живо
 • Без Лимит за Повлекување
Osiris Casino
Osiris CasinoКазино
99xОблогот
ASK15Бонус Код
€50Максимален Влог
 • Казино без симннување, веднаш играј на Android и iOS уреди
 • Разновидни Методи на Влог вклучувајќи и БитКоин
 • Разговор во Живо и Интернационална Поддршка на Телефон Достапна во Повеќето Часови
 • Казино Игри во Живо
Osiris Casino
Osiris CasinoКазино
99xОблогот
EXTRACASHБонус Код
£/$/€ 0Максимален Влог
 • 24/7 Разговор во Живо
 • Високи Лимити за Повлекување
 • Одлично Казино за Мобилен
 • Добар Избор на Слотови
Osiris Casino
Osiris CasinoКазино
45xОблогот
20FREESPINSБонус Код
€20Максимален Влог
 • Брза Исплата
 • Разговор во Живо и Интернационална Поддршка на Телефон Достапна во Повеќето Часови
 • Докажано дека е Фер преку Софтвер
 • Веб-страница оптимизирана за мобилен
Osiris Casino
Osiris CasinoКазино
33x(d+b)Облогот
15GYPSYБонус Код
€20Максимален Влог
 • Најголемо Мобилно Казино
 • Достапен разговор во Живо 24/7
 • Не е Потребна Сметка
 • Работи на популарниот Microgaming казино софтвер
Osiris Casino
Osiris CasinoКазино
33x(d+b)Облогот
ASK15CASHБонус Код
€20Максимален Влог
 • Веб-Страница со Лесна Навигација
 • 24/7 корисничка грижа
 • Одлично Казино за Мобилен
 • Слотови и Игри со Гребење
Osiris Casino
Osiris CasinoКазино
33x(d+b)Облогот
ASK10Бонус Код
€20Максимален Влог
 • Достапна помош 24/7, дури и телефонска!
 • Целосно Инстант-игра Казино
 • Уникатен Избор на Казино Игри
 • Веб-страница оптимизирана за мобилен
Osiris Casino
Osiris CasinoКазино
33x(d+b)Облогот
10FREEБонус Код
€20Максимален Влог

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.